Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Re: Noki's Caucasian Studio

Post autor: MAĆKO »

Rewelacja! w końcu widzę jakiś przemyślany i syty projekt:) Ork zapowiada się bardzo szczegółowy.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzieki bardzo!
Wszystko zadzialalo jak mialo zadzialac, teraz dodam krew i detale ;)
Obrazek
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Początkujący malarze przez ciebie depresji dostają, zarówno przez figurki jak i przez podstawki. I mimo, że nie zawsze do mnie trafia twoje malowanie lub wybór kolorystyki, to i tak zawsze prace są na bardzo wysokim poziomie. Jak już mówiłem doprowadzasz do depresji, ale jednocześnie też motywujesz, aby trenować i mieć nadzieje uzyskania choć części takiego skilla.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Wow Bela, milo mi :mrgreen:
Ja malowalem okropnie jeszcze kilka lat temu i wszyscy sie ze mnie smiali, nie warto sie poddawac, ja talentu zadnego nie mam, tylko ciezka praca z czasem daje efekty.
Na tym forum jest wiele malarzy malujacych duzo lepiej niz ja takze nie ma co mowic ze macie depresje przeze mnie :P
Jeszcze raz dzieki ;)
Mamik
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Piękna podstawka :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Lepiej powiedz jak taka wodę się robi:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

kozacka podstawka, widać dużo włożonej pracy =D> Nie wiem czy przeglądasz prace Ctana ale jak lubisz upiększać podstawki to można się dużo nauczyć z jego tutoriali(z resztą nie tylko o podstawkach) http://fantasygames.com.pl/tutorials/ Polecam!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzieki za mile slowa :)
Tu ciag dalszy:
Obrazek
Porsze o opinie, jak zawsze :mrgreen:
Pan Mamikon

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Jestem tylko marnym robakiem i niegodnym takich uwag ale:
nie podoba mi się kolczuga wygląda na nie skończoną, poza tym git

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Stary... malujesz super, w swoim stylu. Ale ten model jest tak szpetny że odbiera mi radość z patrzenia na Twoje wypociny... Nie wiem jak można zrypać rzeźbę orka ale GW tym razem się udało.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Genialna podstawka *_*
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

>Nie do kończa "czuję" te zbroję, jak na NMM za mało popieli/błękitu a jak na kamień za duże kontrasty za ostre przejścia.
>Twarzy orka brakuje imo wyrazu taka jakby dopiero zaczynał ją rozjaśniać. Blizna jest prawie niewidoczna, podkreśl ja trochę. Niech ta morda pokazuje klasyczne "Im too big to be beaten hummiz!" :D
>Przedmówca słusznie zwrócił uwagę jakbyś delikatnie wyrkawędziował dolną część kółek w kolczudze na jaśniejszy było by IMO lepiej. Widać że bawiłeś się patyną itd, ale przy płytach na klacie tego typka robi się to wszystko trochę mdłe, zlewa się.

A praca zapowiada się syto

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Uwiellbiam takie komentarze, najpierw zlewa się cała prace moczem a potem ze zapowiada sie syto. To troszkę nie idzie w parze, albo jest gowno albo jest syto.
Nie czujesz non metalika bo to metalik, malowany metalicznymi farbami. Żadnego kamienia tam niema, jest zbroja z metalu, gdzieniegdzie srebrna, gdzieniegdzie czerwona.
Blizny nie maja być na cała cześć ciała bo to wyglada słabo, blizna ma być malutka, żeby jurorzy na konkursie docenili, nie żeby na stole było widać wielka brzydka krechę.
Kolczuga była krawedziowana, ma być taka jaka jest, przykro mi ze sie nie podoba :)
Tak czy inaczej dzięki za komentarze, praca robiona na szybko, wiem ze nie jest idealna ;) Nie chce brzmieć jak zły dzieciak jakim byłem jeszcze kilka lat temu ale cóz :shock: :oops:
Mamik :mrgreen:
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Mi podoba się kość - czaszka wyszła ciekawie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzieki ;)
Obrazek
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ile kolorów poszło na wykonanie tej czaszki?

A i przy okazji - kratka z topora w takiej kolorystyce + krew kojarzy mi się z łazienkami/rzeźniami w horrorach.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Czacha faktycznie świetna (może te dwie szare plamy jakoś nie do końca mi pasują ;P ). Zapowiada się syty model, pozostaje czekać na to aż zamontujesz go na tej genialnej podstawce :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

dzikki pisze:Ile kolorów poszło na wykonanie tej czaszki?

A i przy okazji - kratka z topora w takiej kolorystyce + krew kojarzy mi się z łazienkami/rzeźniami w horrorach.
3 kolory, bialy, czarny i brazowy :)
Afro pisze:Czacha faktycznie świetna (może te dwie szare plamy jakoś nie do końca mi pasują ;P ). Zapowiada się syty model, pozostaje czekać na to aż zamontujesz go na tej genialnej podstawce :D
Dzieki! Kropki to niby takie zabrudzenia ;P Haha :shock:
Pan Mamikon

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Praca mi się bardzo podoba, ale te kropki zacieki już nie wyglądają nie na celowe ale jakby ci się coś na figsa po skończeniu wylało.


Chciałeś krytyki to ją masz....

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Durant pisze:Praca mi się bardzo podoba, ale te kropki zacieki już nie wyglądają nie na celowe ale jakby ci się coś na figsa po skończeniu wylało.


Chciałeś krytyki to ją masz....
Jakie "kropki zacieki" masz na mysli? :P
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, o 08:45 przez Nokimam, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Mamikon

ODPOWIEDZ