T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Post autor: Eltharion »

Ja dobrze widzę że u skavenków mieści sie teraz demon pendulum i 2 abomki a to wszystko w pakiecie z stormbannerem ? :o
Bo jeśli tak to znowu tam kogoś pogrzało. Ze strzeleckiej armii do mega ofensu przez jeden patch =D>
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1515
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

JarekK pisze:Za to leśniak za 1 veil tokena rusza las 6" i z bazy dostawia sobie dodatkowy na stół.
I ten ruch blokuje się dosłownie o każdą jednostkę czy teren więc nawet nie wejdziesz do lasu ani nie ustawisz się obok jak chcesz go ruszyć. A las dostawiam z armijnych zasad, nie z wizardowych. Leśny ciągle zostaje w tyle.
JarekK pisze:Herdinar też jest mocny, 5+ ward na zasięgowe i magiczy ruch 6" ?!
Ward gówno daje forest spiritom. Dasz warda jednej jednostce, odstrzeli drugą, jest w czym wybierać. Duża wersja ma taki casting że to poezja. Wolałbym coś fajnego jak mają sa, hbe czy de.
JarekK pisze:Lorda też się da fajnie złożyć jako biegacza, ale jakąś klamkę trzeba mu wymyślić. Odstrzelić go się nie da, a biega 18".
Biegacza jeszcze można, szkoda że wtedy wciąga 25% całej kategorii na solo. Póki co mam build na niego z 2+, 4++ z trinketów i dwurak z zapalniczką/+2ws agi. Szkoda też że light troopsa nie ma, przydałby się na nim.
JarekK pisze:Pół armii może mieć vanguarda i scouta. Brzmi jakby się mocno skupili na opcji shoot and run.
Cóż, w końcu special deployment/mobility/cośtam to siła naszej armii. =P~
Jedyne co zyskało vanguarda to biegacz i rangersi, ale ugrywalnili też odrobinę fasta z core to póki co ludzie chętniej biorą.
Obrazek

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

Eltharion pisze:Ja dobrze widzę że u skavenków mieści sie teraz demon pendulum i 2 abomki a to wszystko w pakiecie z stormbannerem ? :o
Bo jeśli tak to znowu tam kogoś pogrzało. Ze strzeleckiej armii do mega ofensu przez jeden patch =D>
Jak to upchasz w 30% ograniczeniu potworów to daj mi znać :]

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Eltharion pisze:Bo jeśli tak to znowu tam kogoś pogrzało. Ze strzeleckiej armii do mega ofensu przez jeden patch =D>
A gdzie Ty widziałeś strzeleckie VS w 1.3? Ale fakt przesunięcie ostre jest tylko nie od strzelania a od MSU na Disciplach w kierunku 3 hord vermin guard bijących z 4 szeregów S4 AP3... ech zaczynam się zastanawiać, czy nie zaparkować rozwoju mojej kolekcji szczurów. Nie mam ani jednego VG, armia straciła większość bajerów które czyniły ją tym czym była. :cry:

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

@Shino
Odnośnie gigantow - nie piszę że wyglądają źle ale nie jestem pewien czy S5 Ap2 to będzie wystarczająco. Dawniej nie było, zobaczymy teraz czy coś się w tej materii zmieniło.
RM - to zamiana ataków na grinda a mi "H" spell się podoba -więc to pozbycie się synergii

Z punktu widzenia KoE S5AP2 mogę być gorsze niż S6AP3, nie wiem, nie liczłyłem.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Tez mysle, ze siatki beda lepsze. Pamietaj, ze giganty to mimo wszystko s6wpierwszej turze, a czasami moze byc dluzej, choc nie za czesto. Czar rasowy jest ok

Tez mysle, ze orki nie maja az tak dobrze na tle wszystkich, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

JimMorr pisze:
Eltharion pisze:Bo jeśli tak to znowu tam kogoś pogrzało. Ze strzeleckiej armii do mega ofensu przez jeden patch =D>
A gdzie Ty widziałeś strzeleckie VS w 1.3? Ale fakt przesunięcie ostre jest tylko nie od strzelania a od MSU na Disciplach w kierunku 3 hord vermin guard bijących z 4 szeregów S4 AP3... ech zaczynam się zastanawiać, czy nie zaparkować rozwoju mojej kolekcji szczurów. Nie mam ani jednego VG, armia straciła większość bajerów które czyniły ją tym czym była. :cry:
No co ty, armia szczurów poniżej 150 modeli to nie armia :]
Ale fakt, zabawki zostały wykastrowane, niektóre nerfy są dla mnie wręcz niezrozumiałe. Nerfa globków się spodziewałem, ale nie zmniejszenia zasięgu o połowę... Zasięg rottary guna też zmniejszony bez sensu przy zwiększeniu jego ceny. To co zrobili z Tunder Hulkami to też jakaś pomyłka.
Nie mniej Jest nad czym się zastanawiać :]

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Akurat Thunder Hulki (bez broni nawet) moga byc popularne ze wzgledu na scoring.
Ale fakt, armia sie stala supernudna.

VC wygladaja przerazajaco. SA tez bardzo mocne.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Nudna i wykastrowana... dokładnie takie określenia przychodzą mi do głowy. Podobno gracze się skarżyli, że VS na wszystko mają własne zasady. Ale kurcze między innymi dlatego tą armię wybrałem. A teraz co, mam kupić 120 VG?

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

JimMorr pisze:A teraz co, mam kupić 120 VG?
Przecież nie ma oficjalnych modeli - możesz używać Clanraty jako VG :P

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

no ze 100 styknie, 2x50 :]
Ale też nie przesadzajmy, inżynier z Multifocale , demon z Divination, czy dzwonnik z Witchcraftem? Niestety brakuje bonusu dla włóczni.
Ale ogólnie zgadzam się, że zabawki są za bardzo przycięte, tak naprawdę wystarczyło zmniejszyć dostępną ilość takich jak były.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

A kółka? A rat ogry?

Nie bądźcie śmieszni z 2x50 stormow. Na samych corach chcecie grać? Z corow śmieci muszą być i max 1 taki kloc.

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

VG teraz to takie core jak Giant Rats special... kosztują tyle co Imperial Guard i biorą banner za 100 punktów.

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

W sensie, że Lightning Rod? Są inne ciekawe opcje :] Choć fakt, nagle robi się kloc za 1000pkt.
Co do Hulków, to jest to jedna z tych zmian których oczekiwałem - wreszcie scoring w sekcji Special. Natomiast awans na Thunder Hulka wydaje mi się strasznie drogi. Nie mniej jest to opcja do przetestowania.
W temacie kółka - przez dlugi czas miało zasięg 15 cali, w efekcie podjechanie do czegokolwiek na zasięg strzału kończył się zazwyczaj stratą kółka. Fakt, że można zasięg zwiększyć, nie mniej ryzyko zważywienia jest spore. Dodatkowo straciło impakty i jest droższe. Słabo to widzę, aczkolwiek, stół pokaże :]

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

"When a friendly Wizard casts Death is Only the Beginning while within 12'' of a Hierophant with Wizard Master, and the target of the spell has Resurrected 4 or more, it Raises 1 additional Health Point."

Czy sama zasada działa także na Hierofantę, czy tylko na innego magodzieja w zasięgu?
ID: 2477

Awatar użytkownika
JimMorr
Chuck Norris
Posty: 445

Post autor: JimMorr »

Nargh pisze: W sensie, że Lightning Rod?
W sensie rending banner...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

JimMorr pisze:A teraz co, mam kupić 120 VG?
opowiedzialbym Ci smutną historię o kupieniu i pomalowania 120 chlopow, Ale mi się nie chce.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

To ja wykorzystam najbardziej poczytny temat.

Radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.


Aby system sie stabilizował i nikt nie musiał opowiadać takich historii :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

wind_sower pisze:
JimMorr pisze:A teraz co, mam kupić 120 VG?
opowiedzialbym Ci smutną historię o kupieniu i pomalowania 120 chlopow, Ale mi się nie chce.
Dziwnym zbiegiem okoliczności ludzie którzy podchodzą bardziej hobbistycznie do tej gry nie mają takich problemów :D

@Pawlak dziękujemy :* Dużo szczęścia zarówno w życiu jak i na stole :)
Ostatnio zmieniony 24 gru 2017, o 15:34 przez Slayer Zabójców, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Zdrowych i Wesołych !!!
Pełnych Bożej Miłości i Radości !!!

PSz

ODPOWIEDZ