DoC 2500 na małą ligę

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kendo
Wałkarz
Posty: 61

DoC 2500 na małą ligę

Post autor: Kendo »

2500 liga2500 Pts - Daemons of Chaos Army

1 Bloodthirster @ 515 Pts
General
Immortal Fury [25]
Spell Breaker [25]
Armour of Khorne [15]

1 Herald of Slaanesh @ 190 Pts
Lore of Slaanesh
Siren Song [25]
1 Steed of Slaanesh @ [25] Pts

1 Herald of Tzeentch @ 165 Pts
Magic Level 2; Lore of Tzeentch
Master of Sorcery [25]
Spell Breaker [25]

1 Herald of Tzeentch @ 235 Pts
Battle Standard Bearer; Magic Level 2; Lore of Tzeentch
Great Standard of Sundering [50]
Winged Horror [20]
Master of Sorcery [25]

10 Daemonettes of Slaanesh @ 163 Pts
Standard; Musician
Banner of Ecstasy [25]

10 Pink Horrors of Tzeentch @ 120 Pts

10 Pink Horrors of Tzeentch @ 120 Pts

5 Chaos Furies @ 60 Pts

5 Chaos Furies @ 60 Pts

5 Flesh Hounds of Khorne @ 175 Pts

5 Flesh Hounds of Khorne @ 175 Pts

5 Flesh Hounds of Khorne @ 175 Pts

6 Seekers of Slaanesh @ 187 Pts
Standard; Musician
Siren Standard [25]

3 Flamers of Tzeentch @ 105 Pts

1 Fiends of Slaanesh @ 55 Pts

Casting Pool: 9
Dispel Pool: 7
Models in Army: 71


jest 6 graczy razem ze mna
armie:
2 x VC
he
we
skeveny

gramy o kasę:)

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Skoro o kase to dorzuć jeszcze obsydian armour i się wykłucaj że można. W końcu w takiej atmosferze pewnie będzie mile to spotkanie przebiegać :).

Awatar użytkownika
Kendo
Wałkarz
Posty: 61

Post autor: Kendo »

Za późno,stoczyłem juz 2 bitwy.2 Masakry dla mnie:)
Zreszta ciesze sie ze nie mam sava +0 lub -3,bo duza kuźnia straszyła by mi BT. Brakuje mi tylko kb na BT.

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

z MR i -2 do sejva weszlo ?:) Ja byl Heralda na steedzie raczej widzial i demonetki na trzecie horrory zamienil :)

Awatar użytkownika
Kendo
Wałkarz
Posty: 61

Post autor: Kendo »

Wyszło ,że obydwie rozpiski vc maja na lordzie wybieranie lora i na jednym malym tez, a he graja na ksiazce ifkowej.

Powiedz mi Kensiorek co bys zrobil ,jak przeciwnik rzuca duza kuznie na BT z 4 kosci i wypada np 3 3 4 5 ,-wychodzi 12 dzięki banerowi.Co robisz dzispelujesz z 4 czy scroll.Ja bym scrollował bo jak nie zdispelujesz to BT albo ginie albo dostaje duzo wondów. Nie bede podejmowal takiego ryzyka, wiec sie w sumie cieszę ze BT ma +3 sava.

Herald jest na steedzie. A demonetki z banerem ecstasy moga zatrzymac na 2 tury praktycznie wszystko i daja mozliwosc wystawienia heralda w dogodnym miejscu oslonietego przed ostrzalem.Dodatkowa na he jak herald bedzie w srodku mielą elfików az miło z m6 i asf.Komponuja sie tez z reszta armi ktora jest bardzo szybka i sa w stanie przyjsc z pomocą psą lub BT, flankowac etc.

ps. masz fajny nik z japonskiego "miecz-siorek":)

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

ja bym mial pewnie 2 scrolle i reczej skrolowal liczac ze w nastepnych rundach BT juz bedzie gdzies w walce a rzucajacy na cmentarzu :P

Awatar użytkownika
Kendo
Wałkarz
Posty: 61

Post autor: Kendo »

Wydaje mi sie , ze niedokładnie przeczytałes rozpiske.Mam 2 scrolle.
Dyskusja na temat sava jest bezcelowa bo LS ustalilo ,ze save sie nie kumuluje i BT w takim zestawieniu ma +3.

Przeciwnicy uzywaja wtedy beasta, co jest jeszcze straszniejsze, bo jak skleisz sie z jakims klockiem to mozesz zginac z static CR.

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

czekaj do lipca w FaQ do besti juz napisali ze wielkie demony to nie zwykle monstery
Q: Does the Rune of the True Beat affect Monstrous charactes(i.e. Treeman Ancients,Greater Daemons,Shaggoth Champions, etc.)?

A. NO,Ther are characters.Note that this means that a Shaggoth is affected,while a Shaggoth Champion isn't. A monstrous character os assumed to have the strength of mind and willpower to resist these sorts of things, while most other monsers are more mindless and instinctual in behavior

Faq wydany 15 dni po ksiedze do demonow. Przy czarze runie i coralu orkow wording masz prawie taki sam.Jak gracz z normalnymi ludzmi z normalnym sedzia to ci to uznaja


Stosunku LS to tego komentowac niebede. Bo kazac czekac ludzia do FaQ ... :roll:

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

to zaraz, greater demony mogą wejść do oddziałów?

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

nie w AB do demonow napisali ze niemoga ale dalej sa bohaterami ze wszystkim co z tego wynika czalendze etc etc. Swaja droga dziwne ze ktos sobie wymysli ze czar ktory dziala na konia zadziala rownie dobrze na Wielkiego Demona o inteligencji wielokrotnie przekraczajaca ludzka.

ODPOWIEDZ