Zapytania o zielone zasady

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

1) nie (zmienili zasade ;] tzn nie maja juz dangerous loonies :) ))
2) wypuszczasz normalnie

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

nie taknormalnie znowu...wtedy zwykle trzeba wykulac<8 zeby sie po tej wykopce przebiegl 8)

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

nie sadze ... mozesz wyrzucic i 12 przeciez wystarczy ze przejdzie przez wykopke ...

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Pytanie byc może juz padło, ale prosze o odpowiedź:
BOBB na rydwanie - można dokupić załoganta? (Tzn boss + 2 chłopaków?)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

E-e, rzeczywiście, było wałkowane

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Yahoo82 pisze:Pytanie byc może juz padło, ale prosze o odpowiedź:
BOBB na rydwanie - można dokupić załoganta? (Tzn boss + 2 chłopaków?)
nie mozna,ta opcja jest tylko dla rydwanow wykupywanym ze slota special

Awatar użytkownika
Crimsoner
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: Athlone, IRL

Post autor: Crimsoner »

co do fanatykow - zgadzam sie z quaem - jest to qyjatkowa sytuacja, w ktorej czesto rzut <8 wystarczy na to azeby chlopak z maczuga dotart do celu :), ale nie moze przejsc przez wykopke, bo jest wypuszczany po wykopaniu sie modelu.

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

crimsoner ni chu chu nie rozumiem Twojego posta :D , jezeli jest wypuszczony po wykopaniu sie modelu to lajtowo przez niego przejdzie ..

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

Racja. poza tym krasnale i tak nie ułatwiają życia gobasom, więc im się należy wpierdel od fanola... :lol2:

Awatar użytkownika
Crimsoner
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: Athlone, IRL

Post autor: Crimsoner »

Chodzi mi o to ze wykopka sie najpierw pojawia i dopiero wtedy wypuszcza sie fanatykow - czyli na korzysc dla zielonych bo czesto bedzie to odleglosc mniej niz 8 - nie wiem co tu jest nie do zrozumienia :roll:

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

jest to qyjatkowa sytuacja, w ktorej czesto rzut <8 wystarczy na to azeby chlopak z maczuga dotart do celu , ale nie moze przejsc przez wykopke, bo jest wypuszczany po wykopaniu sie modelu.
pogrubiony fragment jest dziwny ;)

Awatar użytkownika
Crimsoner
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: Athlone, IRL

Post autor: Crimsoner »

ok - ale wiadomo o co juz chodzi - na przyszlosc bede sie staral unikac takich niejasnych stwierdzen... no. 8)

Awatar użytkownika
Reaper
Chuck Norris
Posty: 413
Lokalizacja: Bytom-Vendetta

Post autor: Reaper »

:D bylbym zobowiazany xD

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

ostatnio usłyszałem ze sztandar morks spirit totem moze mieć tylko bsb i czarne orki?

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

ja nie moge, naprawde jest tak trudno czasami do booka zajrzec? poziom pytan niektorych zwala z nóg...

odpowiadajac na pytanie: tak totem moze niesc tylko bsb lub czarne orki ale by orki mogly go niesc musza byc uzbrojone w great weapon i tarcze, inaczej nie mogą

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

Mogą go nieść tylko orki (w tym BO, bsb, orki big unsy itp itd).

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

r0m pisze:ja nie moge, naprawde jest tak trudno czasami do booka zajrzec? poziom pytan niektorych zwala z nóg...

odpowiadajac na pytanie: tak totem moze niesc tylko bsb lub czarne orki ale by orki mogly go niesc musza byc uzbrojone w great weapon i tarcze, inaczej nie mogą
hmmm... czytam podręcznik i dowiaduje sie tylko ze "tylko orki"... a teraz przeczytaj ponownie moje pytanie
ostatnio usłyszałem ze sztandar morks spirit totem moze mieć tylko bsb i czarne orki?
więc jak jest?? mogą go też nieść zwykłe orki, bo jak wczesniej pisałem "słyszałem ze nie" :!:

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy z logicznym mysleniem? jak jest napisane tylko orki to znaczy wszystkie orki ktore sa zdolne do niesienia magic bannera, jakby bylo tylko black orki to by mogly tylko black orki...

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Orki to takie morskie zwierzęta.

Wszelkiej maści orkowie mogą nosić ten banner. Jest napisane jasno "Orcs Only". Tak jak Bad Moon On A Stick moga nosić tylk nocniki.
Obrazek

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy z logicznym mysleniem? jak jest napisane tylko orki to znaczy wszystkie orki ktore sa zdolne do niesienia magic bannera, jakby bylo tylko black orki to by mogly tylko black orki...
tak? a teraz spójrz na przedmiot skull wand of kaloth... czy są przy nim napisane jakieś ograniczenia?? NIE!! a jednak, mogą go mieć tylko szamani. czy teraz pojmujesz czemu pytam? bo tak usłyszałem i chciałem to sprawdzić.

ODPOWIEDZ