Kto pierwszy do wora?! 7 grudnia z Kohorta 1313pkt!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

oh my goodness ...

to na czym stoimy?
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

wisi mi to , zmiany ostateczne zrobione, mission failed po calej linii. ogolnie niezadowolony jestem ale wpasc pograc przyjde.

Awatar użytkownika
Asarnil
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń
Kontakt:

Post autor: Asarnil »

no dobrze, czyli ostatecznie 0-3 special lub 0-2 special + 0-1 rarka z mozliwoscia dublowania speciali, tak?
bo chcielibysmy potestowac a rozpy trzeba sklejać

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

i 2x psy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

tak, tak lobby dziala :| bierzcie co chcecie, pamietajcie tylko o BP.

nastepny turniej mial byc bez wiekszych ograniczen :roll:

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Gajowy nie denerwuj sie, zrob glosowanie przed masterem co lud chce przeciez to dla ludu turniej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Ja pierdziele ja juz nic nie wiem... Przydalo by sie juz jakies 100% pewne info odnosnie pkt na ile gramy i jak z tymi unitami ile specjali itp. bo ja juz nie wiem jak dla tych HE jest. ;)

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

jupi moge swobodnie wziac gorgera :D

baniak co ty z tymi psami przeciez to cienkie jest. gnoblary to zalatwiaja ... jak narazie moje gnoblary VS psy khorne'a 2:0 :P
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

bo ja gram dla klimatu... a Ty jestes gnoblarowym PG... bede lobbowal wszedze zeby zrobic gnoblary 0-1 !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

zasady mastera bedzie robil ziemko

@chodak, co do pkt i HE nic sie nie zmienilo od samego poczatku, nie bylo zadnej absolutnie ani jednej zmiany

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Ok, dobrze wiedziec :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

dopisz mnie Gajowy

p.s 2x10 plujek skinkowych i 2x10 javelinów pożyczę :]

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Malal pisze:
bigpasiak pisze: dajcie na wstrzymanie Panowie i naprawde zacznijcie kombinowanie. za bardzo przyzwyczailiscie sie do "normalnych" ciec czas sprobowac czegos nowego i domyslalismy sie ze beda marudzenia...
Zwlaszcza ze 3+3 We wogole nie tknelo za to bolaca cie magia demonow, syrenka i pieski wypadly :roll: Twoja rozpiske widze w Ciemno :wink: 3x luki 2x driady 2 x wildzi mag alter/bsb tancerze i orzel/brokul?
po pierwsze malal to nie doczytales regulaminu poprzedniego bo rozpiska nielegalna ktora podales. albo mam brokula i max 1 wildow albo 2 wildow bez brokula... nic nie trace? no nie wdaje mi sie... w rownym stopniu traca lizaki, skavy, imperium juz o nic nie tracacej bretce nie wspomne... :P
po drugie inspirowalem sie Poznankim masterem odnosnie syrenki i drakenszmaty a pieski to doskonale wiesz ze na te pkt 2 to zadne ograniczenie bo na 2k+ tez masz dwa... a rozumiem ze dzialaja tak samo na te pkt?
po trzecie podaj format a ja Tobie Twoja rozpiske DL/ TK... :wink: :P
po czwarte BP dotyka rozne armie w roznym stopniu i jak wiesz magia jest tam cieta a format z 2 herosami wymaga obciecia do odpowiedniego poziomu...
Jose pisze: brawa dla Malala
Bania pisze: napisał:
Ty mozesz marudzic w Mackach Wojny a my nie mozemy tutaj? Od tego jest forum zeby marudzic...

ale to PASIAK!
jak masz cos misiaczku do mnie to oficjalnie a nie placz ze nie mozesz czego wystawic i podobne pierdy... zal tyleczek sciskal ze trzeba cos poza standardem pomyslec? szkoda gadac...

poza tym ja w mackach chce odzyskania zasady specjalnej armii a nie zmiany regualminu... ale co ja tam wiem przeciez jestem PASIAKIEM i musze przycinac i ustawiac regulamin pod siebie zeby grac i wygrywac... mierzyc innych wlasna miara to chyba nie najlepszy pomysl... :P

regulamin byl dobry i powinien byl zostac. az tak strach przed czyms nowym zdominowal Wasze myslenie ze nie chce sie lub po prostu nie mysli sie nad zmianami...

skoro regulamin byl az taki slaby to dlaczego prawie 20 osob sie zglosilo? a na te sporo osob tylko dwie marudza ze cos sie nie podoba... biedne demony ktore nie mogly wystawic flamerow i 2* psow i niby klimaciaz ktory sie jeszcz enie zdecydowal czym zagra ale trzeba ponarzekac na wszelki wypadek... a nuz uda sie wyzebrac zmiane...

gajowy, ziemko zle zrobiliscie ze zmieniliscie regulamin... powinniscie zostawic i zobaczyc czy moze jednak to co zostalo zrobione dziala...

ps. ziemo wiecej zaufania do zmian i ludzi ktorzy je robia...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

jestem monotonny ale ... to na czym stoimy? bo juz mam rozpy na kazda okolicznosc chyba :roll:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Zaden ze mnie klimaciarz, gram DL lobbuje na DL... Ty lobbujesz WE na Mackach Wojny i co w tym dziwnego.
Obrazek

Jack Skwarrow
Mudżahedin
Posty: 266

Post autor: Jack Skwarrow »

Dojdzie do tego, ze turnieje zacznie sie wygrywac poprzez lobbowanie na forum... i rozmowy na gg.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

tak wogóle to zapiszcie mnie 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

A zapowiadał się taki ciekawy tur...cóż szkoda, że zabrakło odwagi...
XIII Kohorta Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

chciałem przyjechac lizakami ale będe to musiał przemyślec przy tak sprzyjającym regulaminie :lol2: :D

regulamin byl dobry i powinien byl zostac. az tak strach przed czyms nowym zdominowal Wasze myslenie ze nie chce sie lub po prostu nie mysli sie nad zmianami...
no cóż, czy był dobry to się tego nie dowiemy
gajowy, ziemko zle zrobiliscie ze zmieniliscie regulamin... powinniscie zostawic i zobaczyc czy moze jednak to co zostalo zrobione dziala...
popieram( czas znowu zmienic regulamin :lol2: )

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

xD reg jak reg ^^ mi różnicy nie robi tak 0:80 na koniec dnia będzie

p.s 40 skinków dalej potrzebne

ODPOWIEDZ