POMOCY

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

POMOCY

Post autor: Szymon »

Witam jestem nowym użytkownikiem i mam pytanie mszę zropić rospiskę na 2k i 750pkt (osobne)
-Mistrz inżynier
1-Tan
1-Zabójca smoków
1-Zabójca Demonów
1-Torek i kowadło
1-Mistrz Run
25- krasnoluckich wojowników tarcz i broń ręczna
16-krasnoluckich wojowników Broń dwuręczna
25-górników
24-Gromowładnych
13-zabójców
1-Żyrokopter
1-działo krasnolódów(SP)
a mam w zamiarach kupić
Togrim strażnik uraz
1box kuszników
3boxyodziały hamersów

Awatar użytkownika
jan_boruta
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Stadt Tarnau, Galicja

Post autor: jan_boruta »

Nie gram brodatymi, ale zbieram od nich regularnie wciry - też jestem początkujący ;) Zależy z kim grasz, ale z moich doświadczeń wynika że warto i należy inwestować w thunderersów, wojowników bierz na 750pkt. i jeśli masz zamiar brać dwa kloce Longbeardów (mnie młócili, silna jednostka). Do górników musisz mieć szczęście żeby wyszli z tuneli w pierwszej turze, ale radzą sobie jako środek na wyłączenie z walki artylerii wroga (podkop od tyłu to dobra zagrywka na taki cel). Na 2k pkt. inwestuj w runy na broń, pancerz etc. dla tanów i generała. Działem się pobaw, ale bardzo użyteczne są balisty - bardzo wkurzają przeciwnika gdy zabierają mu nawet kilku opancerzonych rycerzy. Żyrokopter jest dobry do wkurzania przeciwnika, chociaż mój pożałowania godny skirmish łuczników zdołął mu w jednej ładnej salwie zadać 2 woundy :) Piszę to z perspektywy stołowego przeciwnika krali, bo osobiście bardzo lubię tę armię. Jednak musisz sam próbować i testować aż znajdziesz najwartościowsze dla siebie jednostki.
Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

ja najczęściej gram na Chaos w tedy kowadło i 20gromowładnych i zabujca demonów i runek każda rana k6 i +1atak

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

a ja Ci powiem, że niedługo ktoś zamknie ten temat bo już taki istnieje. Rozejrzyj się ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

bez kitu, chłopaki starajta się wciskać nawet na siłę w inne tematy wasze sprawy, nowy temat to ostateczność, i tak każdy czyta wszystko co nowo napisane w wkrasiach :D, nie ważny temat

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Z takim tematem to do działu rozpisek - zainteresuj się ważnymi runami mój drogi u postaci, sztandarów i machin 8)

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Jeszcze jedno - nie kupuj Torgrima bo na specjal charaktery prawie wogle się nie gra - zamiast tego hammerersi, klopa i lord na tarczy. Temat zamknięty ;p

ODPOWIEDZ