Pomigracyjny szampan i kac

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o nowym forum po pierwszych godzinach?

Czas głosowania minął 28 mar 2009, o 23:54

rewelacja i miodzio, zapomniałem już o starym!
25
13%
bardzo fajne funkcjonalnie, ale nie podoba mi się skórka/wygląd
86
45%
fajny wygląd, ale nie podoba mi się funkcjonalnie
20
11%
nie podoba mi się ani funkcjonalność, ani wygląd -- do bani
59
31%
 
Liczba głosów: 190
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomigracyjny szampan i kac

Post autor: Tomash »

Podpiąłem banery (mamy fajnych reklamodawców -- klikajcie i kupujcie u nich!) do wszystkich pięciu aktywnych szablonów (prosilver, subsilver2, redsilver3, darkfantasy, 610nm).
Pozostałe cztery wywaliłem ze względu na mikrą ilość korzystających zeń użytkowników. Mając jakąś zmianę (jak np. te banery) do wprowadzenia w wyglądzie forum, zdecydowanie wolę grzebać w 5 niż w 9 szablonach (z czego każdy o zupełnie innej strukturze).

Właściwie to najchętniej grzebałbym w 1-2, ale skoro tak marudziliście na RedSilver, to dzień dziecka potrwa jeszcze przynajmniej do czasu zmontowania przez Wafiego jakiejś oficjalnej i zjadliwej skórki :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

no ja piszę ciągle z tego samego kompa a i tak mi tematów nie odznacza...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

SOA#1: U mnie działa :P
(odznacza poprawnie)

A może po prostu ikonki się mylą? Zobacz dokładnie opisy po najechaniu kursorem na to kółko z kartką na lewo od tematu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

mam pytanie: gdzie mam wpisać swój adres e-mail, żeby się wyświetlał gdy ktoś wejdzie w "zobacz profil"? w poprzedniej wersji adres i opcja "wyślij e-maila" wyświetlały się automatycznie.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

mi też nie odznacza już przeczytanych tematów

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Hmm, sprawdziłem: odznacza, ale
1) wciąż są na search=newposts
2) jest ta sama grafika do przeczytanych co nieprzeczytanych -- potrzymajcie kursor myszy nad ikonką i zobaczcie opis

Czyli -- czas na zabawę z grafikami :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Misiu, sprawdziłem ikonki, "brak nowych postów" a nadal jest dział oznaczony jako 'nowe posty'. Więc coś jest nie tak.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

no faktycznie na jednym skinie były takie same ikonki od przeczytanych i nieprzeczytanych postów... ale forum dalej nie działa poprawnie.
Działy nie odznaczają się jako przeczytane... tematy są przeczytane, a dział dalej wyświetla się jako 'nowe posty'. irytujące...

edit..
a dokładnie... czasem się odznaczają a czasem nie...

ODPOWIEDZ