[PMotM 21] Lanyssa Ryssyl

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

[PMotM 21] Lanyssa Ryssyl

Post autor: MuK »

Najemna magiczka do mojej armii Trolli. Człowiek potrafi wiele zrobić żeby się nie uczyć, zamiast oglądania kolejnego odcinka Futuramy postanowiłem coś pomalować. Z ciekawostek to mogę o niej napisać ze została pomalowana licząc od przyklejenia do podstawki do zrobienia fotek w 4,5h. Do tego płaszcz, skóra i włosy są pomalowane tym samym kolorem, takie małe przybliżenie idei ograniczonej palety barw. Mam nadzieje, że się spodoba. :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Prowokator
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: ZGora

Post autor: Prowokator »

Bardzo ładna mroczna lasencja tylko jak dla mnie zbyt ciemna (ja bym jej usteczka chociaż na czerwono pomalował) :P Tak btw to ona nadaje się również do WFB, bo nie znam jej wymiarów?
,,Everybody lies...''

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Prowokator pisze:Bardzo ładna mroczna lasencja tylko jak dla mnie zbyt ciemna (ja bym jej usteczka chociaż na czerwono pomalował)
A ona wydaje mi sie ze ma je zaakcentowane delikatnie czerwienią. Mhrocznosc bardzo mi sie podoba, w sesie ze dobra paleta barw dobrana. Spodnie i rękojesc wymiatają.
MuK pisze:została pomalowana licząc od przyklejenia do podstawki do zrobienia fotek w 4,5h
Czuje się plewą :oops: mnie to miliony lat wszystko zawsze zajmuje :P

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Spoko dopóki nie przewinąłem strony niżej ... :wink: Strasznie biedny i pusty ten płaszczyk ... coś można by tam po świrować :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

zajebista drowka muk =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Zdradzisz jakich kolorów i w jakiej kolejności malowałeś skórę elfki :) ?

Jestem amatorem w sprawie malowania a chce aby kilka figur miały właśnie taką skórę,
z racji braku fachu pomalowałem tylko na Fortrest Grey czy jakoś tak :/
Daemons, X-Wing & Black Tea

ODPOWIEDZ