klub piłkarski :D

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: klub piłkarski :D

Post autor: Dibo »

Oskar pisze:Jak KRAKÓW to tylko Cracovia !
Kłamstwo !! Hańba Ci !!


A ja za piłką to nie bardzo :/ tylko od czasu do czasu , czyli co 2 lata jak jest jakaś duza impreza .

a MŚ 2010 wygra Holandia (jedyna słuszna (poza naszą) reprezentacja narodowa na tej planecie ) \m/ i obrzuce kiłą w rzeżączką każdego kto śmie twierdzić że będzie inaczej !!
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Oj Dibo, Dibo #-o , Holendrom to ja kibicowałem, dopóki nie spędziłem prawie roku w tym kraju i wtedy zmieniłem na ich temat zdanie. Ponieważ 3/4 mojej familli to psychole na punkcie piłki (ojciec i młodszy brat to niespełnieni piłkarze, podobnie kuzyni, jeden nawet otarł się o Bundeslige, dopóki nie złapał kontuzji i jest teraz hmm, jakby to powiedzieć sprzątaczem na stadionie swojego dawnego klubu w Kolonii, bo ciul skupiał się wyłacznie na grze i nie skończył żadnej porządnej szkoły dającej jakiś konkretny zawód), ja robie im na przekór i kibicuje hokejistom z NHL, co doprowadza szczególnie mojego Padre do szewskiej pasji :wink: Ale przyznam się że jak byłem młody (początek lat 90), to kibicowałem Górnikowi Zabrze i Juventusowi (ale byłem głupi :wink: , na szczęście już mi przeszło :lol2: ).

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

http://www.youtube.com/watch?v=vvOvd3ed ... re=related

to byl dopiero pilkarz! znalazlem na Youtube i od razu sobie przypomnialem, jakim bylem jego fanem w swoim czasie :).

dzisiejsze Brożki i inne Twarożki mu nie dorastaja do pięt IMO.

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Z piłkarzy wisły szacunek mam do Artura Sarnata i Tomasza Frankowskiego , z którym kopałem piłke za małolata 8) . W ogóle to na Żabińcu mieszkała cała kolonia piłkarzy wisły Żurawski ,Szymkowiak (ubierający sie jak pedały bez obrazy dla geji ) ,Kosowski , Baszczyński oraz Majdan wraz z narzeczoną , a późniejszą żoną ( zdarzały sie powroty z wyjazdów Cracovii wieczorno poranną porą i dobra beka pod ich balkonem : okrzyki w stylu : doda!doda!doda!robi loda ! albo pokaż cycki! a ona sie cieszyła jak głupia :) i właśnie Tomasz Frankowski bardzo miły i skromny gość, który mieszkał w mojej klatce przez jakiś rok . Na pewno o kimś jeszcze zapomniałem to może dopisze .

Ktoś wie może kim był Paweł Zegarek piłkarz - legenda Cracovii pieknych czasów 3 ligi ?
Beka na maxa

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Oj tak, Franek to czlowiek instytucja. Godnie spedza emeryture na starych smieciach w Bialymstoku - nigdy nie zapomne zwyciestwa z Legia w poprzednim sezonie, m.in. dzieki jego pieknej bramce. Czysta magia.

Wywiady tez miewa fajne. "Jak Pan to robi?" - "No jak to? Koledzy dobrze podaja, trener opracowal skuteczna taktyke, wszystko cwiczymy na treningach, w czym problem?" :)
Oskar pisze:okrzyki w stylu : doda!doda!doda!robi loda ! albo pokaż cycki! a ona sie cieszyła jak głupia :)
nie pokazala nigdy? :wink:

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Niestety nie , zwykle był radzio bez niego mogłoby to sie róźnie skończyć :twisted:

Czarny jaki jest stosunek jagi do wisly i szarakanow po waszym wyjezdzie na lechie gdzie telefonicznie zerwano 20 letnią zgode?
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolumb »

Lech Poznań wymiata i nie ma na to bata :D
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

szczegolnie w 2 meczu z Brugia wymietli, rownie dobrze mogli stanac w 11 na linii bramkowej i liczyc na cud :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolumb »

A inne polskie kluby to niby lepiej w eliminacjach zagrały???
Szkoda, że Smuda odszedł :(
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Astronomick pisze:A inne polskie kluby to niby lepiej w eliminacjach zagrały???
no Wisła grala jakby sie mieli zaraz potknac o wlasne nogi wiec masz racje, w porownaniu do innych cieniasow zagrali przyzwoicie, co nie zmienia faktu ze i tak slabo
Astronomick pisze:Szkoda, że Smuda odszedł :(
z tego jest beka, pilkarze ci sami, kasa ta sama, wladze te same... odszedl trener i gra zaczyna przypominac gowno
podobnie bylo w Lechii tyle ze w druga strone, wsystko zostalo tak samo... a Kafarski jakos potrafil ich wyciagnac z dna i spowodowac ze nawet graja jakas w miare przyzwoita dla oka pilke

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Oskar pisze: Czarny jaki jest stosunek jagi do wisly i szarakanow po waszym wyjezdzie na lechie gdzie telefonicznie zerwano 20 letnią zgode?
Zgoda jest zerwana, nie ma pozdrowien, flag nikt nie wywiesza, ludzi w koszulkach TSu na miescie juz sie nie widuje.

aczkolwiek z obu stron jest spory sentyment i kontakty nieoficjalne :). na przyklad - grajac na DMP nasluchiwalismy z chlopakami wiesci z Sosnowca. jeden z nas na tyle dobrze zyczyl Wisle, ze przegrana 1:2 go nie zmartwila. wiem tez, ze często dziala to w druga strone, a ze osoby decyzyjne sie nie dogaduja - no coz...

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

w kopanej kibicuję Legii Warszawa

co do meczu Amici z Belgami o którym jest mowa, to uważam tak jak ktoś powiedział, Amica zaprezentowała się słabo, odpadła w stylu pozostawiającym duży niedosyt, ale prawda jest taka, że na chwile obecną nie ma klubu w Polsce który zagrałby lepiej..
Ostatnio zmieniony 26 maja 2011, o 22:54 przez Bartas, łącznie zmieniany 1 raz.

Niedbal
Mudżahedin
Posty: 242
Lokalizacja: Bazyliszek - Warszawa

Post autor: Niedbal »

Hrabia Duuku pisze:Mlynowy Poloni Warszawa od 2 lat
Widze ze jest tu troche czarnych kulturalnych. Zapraszam na mecze pozostalych

Teraz juz nie wlepy z samochodu polecą a Ty ^^

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Nowy trener repry? Wybór może być jeden - Andrzej Wiśniewski.

http://www.youtube.com/watch?v=o_sVLU09j8U

Pozdro ;-)

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

z tego jest beka, pilkarze ci sami, kasa ta sama, wladze te same... odszedl trener i gra zaczyna przypominac gowno
Nie wiem czy miałeś okazje trenować jakis kopaczy, choćby dzieciaków (ja miałem okazje - z kuzynkiem i jego osiedlowa ekipą), nie wiem czy to wynikało z tego że mówię o poziomie piłkarzy-amatorów-15 latków, ale dobry trener, a słaby trener robiło ogromną różnicę.

Co było widac glównie w starciach drużyn z "trenerami" w postaci 50latków z wielkimi brzuchami (ktorzy byli po prostu kibicami siedzacymi bliżej), z druzynami takimi jak nasze - gdzie trener sie starał, darł ryja, etc, (mimo ze swa wiedzę o trenerstwie czerpał z SpaceJamu i innych holiłuckich filmów) mimo że jest totalnym amatorem, a drużynami dzieciaków gdzie trenera nie było w ogóle. Ustawienie dzieciarni, pilnowanie żeby zmęczeni złazili, zdejmowanie dobrego dzieciaka żeby miał siłe na kolejny mecz, darcie na nich papy żeby sie nie obijali - to wbrew pozorom robi dużą różnice :D

Wyjątkiem od tej reguły jest oczywiście piłkarska reprezentacja polski :P
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

reprezentacja to juz po prostu osiagnela DNO! ehh
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

tak jak milan?

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Dynamo Kijów! bo jak cholery przegraja to mi nie wejdzie STS! cholera toz to ostatni zaklad!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Dastor pisze:tak jak milan?
Milan dno osiągnął na początku lat 80-tych kiedy spadał do Serie B, a z czasów które osobiście pamiętam to jak na razie najgorzej było w latach 96-98 kiedy pałętał się gdzieś w okolicach 10-11 miejsca.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolumb »

Lata świetności Milanu już przeminęły...
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

ODPOWIEDZ