BITWA O BIAŁYSTOK 2009, 5.12.2009, Białystok, Master WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Re: BITWA O BIAŁYSTOK 2009, 5.12.2009, Białystok, Master WFB

Post autor: Manfred »

aaa i oczywiście mega thanks dla Czarnego za to że nas przekimał w piątkową noc :)

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Robson pisze:
Bigos był zajebisty.
Myślę, że możecie bankowo w przysżłym roku dostasować cenę wejściówki do standardów polskich :) i spożytkować nadwyżkę na kolejne tereny a także więcej ciacha i wina.
Problem w tym, że standardy polskie są zbyt drogie dla niektórych z nas. Wyższa wejściówka mogłaby odstraszyć tutejszych. Myślicie czemu reprezentacja na turniejach wynosi ok.4-5 osób :P a nie 10-12 jak kiedyś od nas. $$$ <---

Niedbal
Mudżahedin
Posty: 242
Lokalizacja: Bazyliszek - Warszawa

Post autor: Niedbal »

Dębek pisze:
4. Niedbał, Bretonnia, 19:1. Wniosek z bitwy: DoW mieli bretonię z automatu, takiej bitwy nie można przegrać.
Zły wniosek. Można i to z kretesem. Wiem, że pike of remas itd. ale nie przesadzajmy (wystarczy jeden oblany impetus i to bretka mieli DoW do jaja).
Z mojego doświadczenia DoW wycofuje oddział z piką w podskokach od każdej lancy errantów (zwłaszcza takiej z errantry bannerem ld 5 :wink:).
Wniosek: Niedbal jest potwornie nie ograny i tyle.
P.S. Niezależnie od powyższego ogromny szacun w związku z zajętym miejscem.

Świetnie, pytanie przed grą - erranci mogą szarżować z impetusa? Nie wiem... temat jakoś się przewinął, wyszło na to, że nie mogą, i skończyło się tak, że mengile z magami stali na środku stołu i robili co chcieli. :|

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

przeciez to podobnie jak frenzy nie jest volountary charge :)

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

A poza tym fajnie zrobic najtanszego mastera w sezonie. W sumie to mozna bylo przezyc 2 dni tylko za ta kase - sniadanie i kolacja - ciasto, obiad bigos, do picia herbata a do najeby winko :)
No wlasnie - czy podobala Wam sie etykieta FW Daktylowego? Bo w klubie zdania podzielone co do zdjecia daktyli sa ;)
Największym wrogiem słonia jest smok.

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

A no właśnie Winko przednie i etykieta też spoko ;) I bez kitu mimo takiej odległości to wdałem mniej kasy niż na innych masterach :mrgreen:
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

http://www.megaupload.com/?d=KO7MVU8D

kilka moich fotek, kto ma inne niech zapodaje!
Największym wrogiem słonia jest smok.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

te daktyle troche jak karaluchy wyglądały na 1 rzut oka :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Uff, jakoś już trochę wypoczełem (w pracy dzisiaj jak zombie...), i skrobnę parę słowek.

Pierwszy Master w Białymstoku przeszedł już do historii, i cieszę się że byłem tam razem z Wami. Nawet się zbytnio nie stresowałem przez weekend, a to dziwne u mnie, bo gdy trzeba coś ogarniać i gdy są obowiązki to zwykle mnie to stresuje nieco i staję się nerwowy (Akadera wie jak wtedy patrzę na ludzi ;-) ).

Z tego miejsca dziękuję wszystkim klubowiczom Frontu za pracę i wkład jaki włożyliście w przygotowanie tej imprezy. Byłem generalnie bardzo pozytywnie zaskoczony, bo każdy niemal bez pytania ofiarował pomoc, i zawsze pod ręką znajdowała się osoba w czarno-czerwonej koszulce gotowa do pomocy. DZIĘKI! W dodatku zaskoczyli mnie Borsuk (nasz fotograf z doskoku) oraz Borys i Sysek - chłopaki, fajnie że z nami jesteście, i mimo iż na mastery nie jeździcie to poczuliście się odpowiedzialni za to aby TEN się udał :) Nie to żeby inni też nie pomagali, więc nie będę wymieniał z imion bo jeszcze kogoś zapomnę...

Tak to wygląda jak mastera chce się organizować 10 osobom, a nie 2-3. Dzięki za pomoc przy: załatwianiu nagłośnienia, sędziowaniu (dzięki Zbyszek!), załatwianiu drukarki, laptopów, pieczeniu ciasta, załatwianiu sponsorów, ogarnianiu nagród i pucharów, nocowaniu naszych gości po domach, przeprowadzaniu testów malowania/wiedzy, robieniu bigosu, zalatwianiu prysznicy, robieniu makiet i stołów, robieniu etykiet, testów wiedzy, kart gracza, drukowaniu rozpisek graczom, załatwianiu sali na mastera wraz z noclegiem, sprzataniu, noszeniu ławek i blatów, i masie innych pierdołkowatych rzeczy bez których ten turniej by się tak fajnie nie udał. Dzieki chłopaki, i mam nadzieję że za rok będziemy robić mastera w conajmniej tak znakomitym składzie jak w tym roku :)

A przede wszystkim chcę podziękować Naszym Gościom. Po pierwsze za zaufanie, jakim nas obdarzyliście głosując na naszego Mastera, a następnie przyjeżdżając nań. Tak jak Czarny czy Żulus napisał - bez tego mielibyśmy fajnego lokala, a tak mamy - zdaniem niektórych z Was - najlepszego mastera ever :D Mam nadzieję też, że następny będzie jeszcze lepszy, i już nasza w tym głowa aby tak się stało :)

Zapraszam również na nasze lokale, które odbywają się mniej więcej co 1.5 miesiąca. Najbliższy będzie w okolicach świąt, gramy sobie na zasady Ravening Hordes :D Natomiast następny duży dwudniowy lokal dopiero na wiosnę :)

Ps. Fotki zapodawajcie. Ja swoje dzisiaj wrzucę.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 60#p461760
tutaj link do tematu z rzeczami zagubionymi i znalezionymi, 2 graczy zapomnialo swoich spiworow z szatni wiecej info w temacie.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

thurion pisze:
Żaba pisze:wrzućcie proszę ranking armijny + pytania i odpowiedzi z testu :wink:
dokladnie :) moze wkoncu ograniczenia demonow beda wystarczajace...i okaze sie ze to nie demony sa takie przegiete tylko Malal, Darek albo ja :P
Ty jestes najbardziej "przegiety" [-o< =D>



:roll:
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jerzyn pisze:
Ty jestes najbardziej "przegiety" [-o< =D>
to akurat wiadomo od dośc dawna 8)

to czego chcemy sie dowiedziec to:
- czy demony musza byc nadal ciete
- czy to co jest teraz jest dobre
- czy wejscie i ogranie takich armii jak Lizaki i Skaveny powinno spowodowac efekt odwrotny i powolne wycofywanie sie z BP+R

pzdr !!

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

ja bym nie pytał może o demony lecz o VC, ta armia z najlepszej została wykastrowana tak że nie ma jej w top od jakiegoś czasu

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

bo VC zostały skutecznie zbalansowane DOCH :wink:

Ż.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

thurion pisze:
- czy wejscie i ogranie takich armii jak Lizaki i Skaveny powinno spowodowac efekt odwrotny i powolne wycofywanie sie z BP+R

pzdr !!
[/quote]

Thurion na prezydenta! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 7 gru 2009, o 20:51 przez Janiszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3354
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

runepriest pisze:ja bym nie pytał może o demony lecz o VC, ta armia z najlepszej została wykastrowana tak że nie ma jej w top od jakiegoś czasu

+1
Może LS zrobi coś z tym fantem bo obecnie aramia ta staje sie tak samo grywalna jak inne armie 2. kategorii.
Może Wrighty 0-1 i koszt 1 rare zminie sporo jak również zdjęcie ograniczenia dla Ghuli.
To naprawde nam pomoże sięgać po top 10.

Marian
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Marian »

Mega turniej!! Dzieki za winko, butelka stoi zamknięta na półce :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

runepriest pisze:ja bym nie pytał może o demony lecz o VC, ta armia z najlepszej została wykastrowana tak że nie ma jej w top od jakiegoś czasu
jakbym byl nieuprzejmy to bym powiedzial ze od jakiegos czasu:
- Holan nie jezdzi
- Zbyszek rzucil battla
- Furion gra innymi armiami

:twisted: :mrgreen:

pzdr !! i no offence oczywiscie

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

thurion pisze: - czy wejscie i ogranie takich armii jak Lizaki i Skaveny powinno spowodowac efekt odwrotny i powolne wycofywanie sie z BP+R

pzdr !!
Zaproponuj to moim ogrom. Moje orkasy też chętnie posłuchają :evil: :lol2:

Maciek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Przyjdą nowe wersje armii i pośmiejemy się jakie to demony przestały być grywalne :D

ODPOWIEDZ