Re: Blog o Myszolakach [18.03 Slaves]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Kindol
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Re: Blog o Myszolakach

Post autor: Kindol »

Abominacja bardzo fajna, jedna z lepszych jakie widziałem (w koncu jakas ktora nie wyglada jak kulka z modeliny która wpadła do pudełeczka bitsów)
ANtY pisze:Runy znaczą Hellpit abomination? nie chce mi się pdfa ściągać to zgaduje :P
Cosma abomka :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Szczurza hydra ;)
No ładnie, ładnie, wszystko takie kolorowe, że ciężko ogarnąć to wzrokiem. Te rozbebeszone jaszczurki cudne ;D Aż chyba zacznę u siebie rozbebeszać te plewy z Ulthuanu =P~

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Hehehe nie ma to jak chwalic wlasne dzielo ;P
No no, wypraszam sobie, chwaliłem paintjob :wink:
Co do kwiatkow to rzeczywiscie myslalem o tym zeby zrobic je w innym kolorze, ale doszedlem do wniosku ze wtedy juz te podstawki wyszlyby zbyt pstrokate. Z kolei szachownica filetowe liscie + niebieskie kwiaty i niebieskie liscie + fioletowe kwiaty to bylby totalny oczaplas ;D wiec zrobilem tak jak jest. Mysle ze klimat dzikiej i zywej dzungli udalo sie uzyskac (przynajmniej w jakims stopniu ;).
No bardziej miałem na myślitak trochę "normalniej" - zielone liście i kwiaty w różnych kolorach. Ale tak też jest fajnie ;)

Drapieżna Hydra Penisogłowa też mi się podoba :mrgreen:
http://trollsforge.com/

i want music that tears itself apart
i need a catchy tune like i need a bullet in the heart

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Varinastari pisze:Abominacja bardzo fajna, ale...jedna z jej głów ...hm...przypomina.....zmuitowanego chuja?
:shock: :mrgreen:
Dobre...
Muszę uważać co robię bo dziwnie to może być odebrane :wink:
Kindol pisze:Cosma abomka :)
=D>
Wygrał Pan uścisk dłoni prezesa :wink:
ANtY pisze:Runy znaczą Hellpit abomination?
Za cholerę nie chciało się zmieścić... :(
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

darek polit duża runa.

zgadłem ? ^^

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Cosmiczne te skaveniska! muszę się przyznać do tego że początkowo sceptycznym okiem patrzyłem na te kolorowe skaveny! ale teraz widzę że to wszystko fajnie zaczyna się prezentować i ma kopa! pomysł bardzo fajny! wykonanie bardzo porządne! teraz tylko czekam na kolejne odsłony! kto powiedział że skaveny mają być tlyko zgnitozielonobrązowe? ;)
Wbijaj z kolejnymi unitami!

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Po ponad miesiecznej przerwie udalo mi sie skonczyc kolejny oddzial. Tym razem Clanraci ze scenka rodzajowa - misfire Poison Wind Mortara ;P Docelowo ten dodzial ma biegac z ta wlasnie maszynka :-) Konwersje i zdecydowana wiekszosc malowania to wynajete krasoludki, moj tylko pomysl i kolorystyka + wykonczenie fillera. Uzbrojenie oczywiscie zdobyczne na ziemkowej plewnej saurii ;P ;*
Wiem ze troche z dupy zdjecia mimo prob zmiany tla i oswietlenia :/ Ewidentnie jestem beztalenciem ;D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I zblizenie na filler:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do komentowania :) Mam nadzieje ze niedlugo pojawi sie kolejny oddzial Slavow. Powiem wam ze na stole juz wszystko razem zaczyna naprawde fajnie wygladac :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zenujacy jeestes zeby okradac cmentarz lizardmenski 8) Kazdy wie, ze nie bylbys w stanie zdobyc takie wyposazenia na zywych ;)

Fajnie wyglada ten klocek ;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Wali po oczach 8) Nic nie widać. Dobry pomysł z wyposażaniem, ciekawy filler i sztandar ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

jak dla mnie za dużo wyposażenia dinozaurów :wink:

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Cosmo muszę cię zmartwić ale dla mnie ten filer wygląda jakby stegozord zjadł z 3 szczurasy i dużo zielonych liści, a potem postawił obfitego stolca :D

W realu faktycznie figsy wyglądają dużo lepiej, tu pewnie przez prześwietlenie strasznie oczojebne są. W każdym razie myziaj dalej bo fajnie wychodzi ;)

Pzdr

Awatar użytkownika
Tyko
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: syreni gród

Post autor: Tyko »

Ziemko pisze:Zenujacy jeestes zeby okradac cmentarz lizardmenski 8) Kazdy wie, ze nie bylbys w stanie zdobyc takie wyposazenia na zywych ;)
:D :D :D

Fajne szczury, choc ten plomien jest troche za bardzo "bryłowaty". No i napewno na zdjeciu duzo traci
Obrazek

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Wybuch mial wygladac troche jak mala atomowka, ale faktem jest ze wyszedl zbyt zbity - za malo sie rozplywa u podstawy.. Ale mysle ze w realu wyglada mimo wszystko ciekawie :) Musze pocwiczyc te zdjecia......

Ziemko, na cmentarzu to oni juz wyladowali bez uzbrojenia ;P za zlekcewazenie futrzatej potegi i zadufanie lysego dowodcy ;PP

PS: Sam jestes stolec Zelazko ;P
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, o 14:52 przez Cosmo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

pomysł zajebisty! bardzo klimatyczny :> wykonanie przyzwoite ale tempo najlepsze! gdybym ja kończył taki fajny unit w miesiąc to bym już dawno miał armie pomalowaną... jeszcze raz Cosmo duże gratki za dobra robotę!

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Cosmo pisze:za zlekcewazenie futrzatej potegi
Hahahahaha :D
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Dobre ;)

Ta kupa ma cos z kupy :P Fajny motyw z szczurkami które się topią i widac same kostki ich :)

czekamy na wiecej :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

super ci to wyszło! więcej takich!
]arrrr

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Bylo troche przerwy bo nie gram w ta glupia gre ;P ale nudzi mi sie na bezrobotnym ;> wiec popackalem jeden z moich ulubionych oddzialow. Niestety konwersja jeszcze na potrzeby 7ed, stad maly oddzial. Mam nadzieje ze spodoba sie pomysl z dymem w Censerach. Ladnych pare lat temu widzialem ten pomysl bodajze u Vocala i sie spuscilem jako mlody szczurek. Teraz przyszedl czas na plagiat ;-P Enjoy.

Obrazek

Obrazek

Edit: Widze ze sie troszke forum rozjechalo :/ ale mam nadzieje ze przezyjecie ;*
Battle na trzezwo bylby nudny...

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Spoko wyglądają, dobra robota :)

Jedyne co bym zmienił to 'poczatek' dymu zaczal od szarości z zielenią, ale to kwestia gustu raczej ;)

rozumiem, ze teraz 10+ censerów w oddziale na 8ed :>?
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Jee! Cosmo , wracaj do Gry! co do canserów, ogólnie wypas, poprawiłbym tylko futro i pyszczki, imho za ciemne są teraz.
pzdr!

ODPOWIEDZ