w sprawie żałoby

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

w sprawie żałoby

Post autor: Zwolin »

poproszę w imieniu mojej koleżanki i innych poszkodowanych o zmianę koloru przewodniego forum na szary o ile nie stanowi to zbyt wielkiego problemu
każdy kto uważa podobnie proszę o podpisanie się w tym temacie
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

W pełni popieram,o ile to możliwe, szary kolor jako przewodni na czas żałoby byłby wskazany.

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

nie przesadzajcie!
tragedia owszem, przeginanie pały nie koniecznie...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

qlpin pisze:nie przesadzajcie!
tragedia owszem, przeginanie pały nie koniecznie...
spokojnie , jak Tomash czas znajdzie doinstaluje jakiś szary styl i kto będzie chciał go sobie ustawi a kto nie zostanie przy obecnym proste.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

to nie jest przeginanie pały
po prostu jakoś należy uczcić śmierć śmierć tylu ważnych ludzi
a że środowisko WFB jest całkiem spore i w większości składa się z wykształconych, inteligentnych i mądrych ludzi to rozumieją oni powagę sytuacji i niezależnie od poglądów na tą sprawę (cieszą się z tego czy nie) mają świadomość że Żałoba Narodowa jest oficjalna i podłączenie się pod nią jest mniej lub bardziej konieczne by okazać solidarność z rodzinami zmarłych i resztą narodu.

jeśli tak nie uważacie to po prostu tu nie piszcie
bo zaproponowałem to z potrzeby serca a wasze komentarze w stylu qlpin'a mnie obrażają
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, o 00:09 przez Zwolin, łącznie zmieniany 1 raz.
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Popieram Zwolina.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

a ja nie , stary tu jest forum pacynkowe. nikt nie będzie zmieniał layoutu - jeśli chcesz to zmień sobie ustawienia monitora 256kolorów to będziesz miał piękne odcienie szarości. Inteligetnie i wychowani ludzie spędzają żałobę na refleksjii i przemyśleniach a nie na siedzeniu na forum WFB i sprawdzaniu czy inni też są tak bardzo żałobni /a może mniej/ a może tak samo ? Żałoba jest indywidualną sprawą każdego z nas.

dodatkowo nie wyobrażam sobie - kogoś przez 7 dni non stop rozpaczającego za tym wydarzeniem. Są chwile na refleksje i są chwile na siedzenie na forum WFB . Bardzo bym chciał żeby Zwolin i inni nadgorliwcy nie włazili z żałobą w każdą przestrzeń mego codziennego dnia . ładnie proszę.
Obrazek
T

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

pokaż mi przepis mówiący,że fora internetowe lub jakiekolwiek portale muszą zmieniać barwę na czas żałoby narodowej, to jest tylko ich wlasne widzimisię...
Żałoba Narodowa jest oficjalna i podłączenie się pod nią jest mniej lub bardziej konieczne by okazać solidarność z rodzinami zmarłych i resztą narodu.
To wywieś flagę i zapal znicza!

IMHO PIS analogicznie do partii LPF w Holandii wygra wybory :/

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

jak nie chcecie by zmieniano kolor forum to nie

miałem po prostu taki pomysł i jak go nie załapaliście to ok
nie ma sprawy, przecież nie będę was do niczego zmuszał
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Całkowicie popieram Jasia - mam takie same odczucia.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Jasiuuu pisze: Bardzo bym chciał żeby Zwolin i inni nadgorliwcy nie włazili z żałobą w każdą przestrzeń mego codziennego dnia . ładnie proszę.
+1.
Pzdr
J-sif
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

+10

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zwolin pisze:poproszę w imieniu mojej koleżanki i innych poszkodowanych o zmianę koloru przewodniego forum na szary o ile nie stanowi to zbyt wielkiego problemu
każdy kto uważa podobnie proszę o podpisanie się w tym temacie
Nie.

Jeśli chcecie oddać hołd ludziom, który zginęli w tym tragicznym wypadku, to złóżcie kwiaty i się pomódlcie pod Pałacem Namiestnikowskim (bądź w innym miejscu w swojej okolicy na to przeznaczonym). Dopiszcie się do ksiąg kondolencyjnych (odręcznie, własnym pismem). Noście coś czarnego. Nie róbcie przez tydzień (czas trwania żałoby narodowej) lub dłużej, (wedle własnej, wewnętrznej potrzeby) hucznych imprez i ochlejów.

Mówiąc krótko -- oddajcie hołd w sposób, który będzie od was wymagał choć minimum zaangażowania i własnej inicjatywy.

Szare layouty stron internetowych są żenującą pokazówką. Taką bardziej "na wypasie" świeczką z nawiasów i gwiazdek/apostrofów.


PS. Jeśli ktoś naprawdę musi mieć forum czarno-białe, niech sobie wyłączy CSS i/lub podłączy czarno-biały monitor.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ciesze sie, ze administracja ma takie samo zdanie.
Co do joty.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Naprawdę cieszę się, że zareagowaliście na takie propozycje w jedyny adekwatny do nich sposób, czyli je odrzucając.
Oczywiście nie jest to jakiś przytyk do Zwolina, po prostu w Polsce jest taka tendencja do teatralnych gestów i przeginania pały, której łatwo jest ulec. Mniej jakiejś refleksji a więcej szarych kolorów na forach, świeczek w oknach, czarnych wstążek itd. Potem szare tła się ściąga a refleksji, jak nie było tak nie ma.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Ja jeszcze czekam na ponowne wielkie pogodzenie się kibiców. Może teraz pobijemy rekord i będzie to trawało około tygodnia.
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

ODPOWIEDZ