Prace Heliona ...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Re: Prace Heliona ...

Post autor: #helion# »

światło sztuczne i foty komórą robione, ale jak mówiłem to tylko WIP, aby dać pogląd jak prace idą, a kolorki jednak o niebo gorzej wyszły niż life :roll:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

#helion# pisze:światło sztuczne i foty komórą robione, ale jak mówiłem to tylko WIP, aby dać pogląd jak prace idą, a kolorki jednak o niebo gorzej wyszły niż life :roll:
miejmy nadzieje że lepsze fotki się udadzą ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

trochę lepsze foty, ale więcej nie wycisnę z telefonu niestety :roll: następne pewnie za jakiś czas już po jakimś większym etapie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Niestety ale chyba z tymi pasami przesadziłeś, kolorowo i to bardzo.Zobaczymy jak będą się prezentować po zakończeniu.Pegaz zapowiada się wyśmienicie.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Coś mi to przypomina. :-k
Dawno, dawno temu, kiedy byłem małym chłopięciem, na targu w Długosiodle mieli takie piiijękne kolorowe jak tęcza lizaki, coś cudnego.

Ale nie, jednak tamte lizaki nie były aż tak kolorowe jak te kropierze... :mrgreen:
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

fajne :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Faktycznie trochę cukierkowo, ale nie wydaje mi się żeby to była wada.
Wyglądają oryginalnie. Zresztą widziałem te figurki na żywo we wcześniejszym stadium malowania i spokojnie mogę sobie je wyobrazić skończone. Myślę że będzie z nich fajny oddział :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

kawalerię będę robił trochę cukierkową, jak ktoś widział książeczkę z edycji kolekcjonerskiej WFB Mark of Chaos, tą Imperialną to wie o co cmon; muszą być dumni i inne takie pierdoły, zupełnie inaczej dla odmiany chcę zrobić regiment gwardii Borysa, tzn. Pantery (jak w MoC, czyli z różnymi pergaminami u dołu blaszanego kropierza itp.) oraz zapomniany Griffon Legion (który też stacjonuje w Middenheim); Legioniści będą przypominać naszą husarie (para skrzydeł na każdego) z pewnymi wyjątkami, ozdobny blaszany kropierz tylko od przodu (co by było WYSIWYG) a regon na bazie outriderów, a wszystko tego ma być po 20, aby starczyło do dużych bitew :mrgreen: stąd też zejście odrobinkę z jakości, aby przyspieszyć pracę
co do kolorów to zostają: Czerwony Ulryk, Biało-Niebieskie Middenheim, kontrast i łączenie narzucone z tego względu; wyjątkiem będą Pantery niebiesko-żółte z dosłownie kroplą czerwonego, zaś Legioniści biało czerwoni z kroplą niebieskiego
tyle z planów, aż głowa boli #-o
Ostatnio zmieniony 6 sie 2010, o 00:14 przez #helion#, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Świetna galeria. Konwersje bardzo mi się podobają, że też nie wpadłem na wykorzystanie chorągwi od Greatswordów u mojego BSB... #-o A co do White Wolfów- bez wątpienia oryginalnie, jestem ciekaw, jak będzie cały oddział wyglądał. I dzięki za rady :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Słabe fotki. Paski o niebo lepiej się prezentują na żywca. Podejżewam, że jutro będzie można na Narbutta te habety zobaczyć ;]
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

bardzo ładnie pomalowane, w moim odczuciu "na stół" ale bardzo przyjemnie było by mi zagrac z taka armią.
Czy to figurka z Game Zone?
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Nie, to grandmaster White Wolfów z 5 ed.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Helion muszę powiedzieć że bardzo ładne malowanie :) widać że już masz spore doświadczenie w tych sprawach nic tylko podziwiać i się uczyć =D>
Najbardziej mi się podobają konie od outridersów i sztandar od GS :) ale wszystko naprawdę bardzo ładne :)
tak trzymaj !!!!



http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=18&t=25503

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

to większy middenheimski zamiar z nimi, wszystko jakoś zgodnie z fluffem chcę mieć, zwłaszcza regimenty gwardyjskie
jak skończę WW, biorę się za jakichś herosów (BSB, Pegaz,Priest Ulryka konny i pieszy, magus pieszy/konny) a po tym robię Griffon legion - 15, jak na razie organizuję części i materiały (dziś przybył Milliput), sporo pracy ale i ta edycja jest też wymagająca :mrgreen:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Kolejny update po długim czasie lecz nie próżnowałem, prace robione głównie pod kątem zbliżającego się wielkimi krokami bazyliszka, zapraszam do komentowania :mrgreen:
Grand Feldmarshall of the Middenheim
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Grejty, kolejnych 4 do regonu, pozostało już tylko 18 :evil:
Obrazek
Obrazek

Nowy champion do powyższych, zdjęcie trochę kuleje, ale trudno, w realu o niebo lepszy
Obrazek

Konna magiczka, oczywiście z insygniami lore of beast (walić że bretonka podobno, chociaż jedna musi zadowolić chłopaków w armii :twisted: )
Obrazek
Obrazek

Kolejna odsłona White wolfów, krew mnie zalewa z nimi ale cóż poradzić 10 to mus na bazyla (WIP)
Obrazek
Obrazek

Champion do nowego 13-osobowego wagonu WW (WIP)
Obrazek

i na koniec ale za to najważniejsze, gwardia Borysa (pozostaje 5 do sklejenia oraz barding z miliputu):mrgreen:
Obrazek
Obrazek

foty by Daw :wink: zachęcam do komentowania 8)
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Jak dla mnie świetne malowanie, jak zrobiłeś te czaszki na koniach? fajny efekt.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

no to jedziemy z miazdzaca krytyka :mrgreen:

1. za krawedzie podstawki feldmarszalka powinni Cie na rynku wybatozyc! jek mozesz byc takim niechlujem?! psuje to efekt fajnie pomalowanego ludka...

2. GW bardzo fajni, ale te oczy :roll:

3. magiczka bardzo ladna, ale w GSie to Ty jeszcze musisz sporo potrenowac :wink:

4. kawaleria... coz, nie przekonam sie do tych kolorow nigdy. na te kropierze to chyba flagi z pochodu rownosci zawineli :roll:

5. czempion - widze, ze skorzystales z mojego pomyslu ;)

6. gwardia borysa - czekam na malowanie. zapowiada sie niezle :D

7. nie przemawiaja do mnie podstawki - albo trawa albo snieg. bo snieg przy roztopach wyglada zdecydowanie inaczej.


generalnie bardzo fajnie malujesz - mnie juz dawno przestalo sie chciec tyle warstw nakladac (zwlaszcza, jak sa washe :mrgreen: ). tylko ten Twoj dobor kolorow... :roll: :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

WOW! Kislevici rzadza .... opiszesz jak ich zrobiles?

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Bardzo przyzwoite modele! GS świetni, podobnie generał na koniu, genialny barding!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

GS zacni, choć miny mają takich troszkę... hmm... wariatów? Kto dał im broń :wink: ?
Czarka bardzo okej, fajny wilczek na bardingu(a raczej łeb).
WW... No jakoś też nie mogę przekonać się do takiej kolorystyki.
Husaria zapowiada się fajnie, mam nadzieję, że troszkę się przyłożysz do GSu i im tam dołożysz to i owo, bo brakuje im tam dizajnu. :mrgreen:

Ciekawe bardzo imperium, Choć jakoś tak wydaje mi się zbyt kolorowe. Może jakaś fotka rodzinna tego co jest?

ODPOWIEDZ