Prace Bojka

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Re: Prace Bojka

Post autor: Bojo »

wszystko zostaje jak jest ;) ta praca jest skończona

następne jeśli kilent zechce będą bardziej stonowane :) tutaj miało tak być armia musi się wyróżniać na stole, a bniałych kości nienawidzę :wink:
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Najbardziej podoba mi się złoto na całej armii. Do kości już się nawet przekonałam, chociaż na tych zdjęciach wyglądają jak bejca. Lisz wygląda, jakby miał lizaka na patyku (kompletny brak cieniowania, i nawet te paski nierówne!). Imho najgorsze ze wszystkiego są sztandary (spod żółtego prześwituje podkład). Z daleka, na stół, ok, z bliska już gorzej. No i podstawki masz różne!
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Lisz akurat będzie chyba bsbkiem :D . Bojo jest moim klubowym kolegą, więc jeśli rzeczywiście wyjdą jakieś braki to istnieje możliwość poprawek.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

ciągle się uczę malować nie jestem mega malarzem ;)

dzięki Bem za krytykę i porady :)

jeśli Kotson sobie zażyczy oczywiście poprawię ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

up up up ;) mam trochę wolnego czasu i zakupiłem sobie wojaków do chaosu 40k ;) może zalążek armii :)

oto co powstało w skutek zgłębiania tajemnic pędzla i washy :)

krótki wstęp:
Armia-Chaos bez konkretnego boga,
Nazwa fluffowa-póki co "błękitni rebelianci". Space marieni którzy poddali się złym mocom :D mają takie mundurki trochę jak marieni trochę jak policja ale mi się podoba :D
podstawki coś w gust stepów jakiejś dosyć surowej planety :)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

PS. jestem zielony w 40k :D ale modele mnie podkusiły ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Też leże w kwestii 40 ale ostatnio dostrzegam urok tych modeli ;) możliwe, że sam się w coś zaopatrzę. Model pomalowany na przyzwoitym poziomie, następnym razem daj tylko nieco większe foty. Kolorystyka przypadła mi do gustu, ciekawe połączenie i bardzo fajny brudny żółty. Wyciągnął bym może rogi bo odstają od reszty i pokusiłbym sie może o mocniejsze zaakcentowanie oczu. Cały koleś wyglada całkiem groźnie ale brakuje mu groźnego spojrzenia. Wydaje mi się, że świecące na zielono toksyczny kolor oczy nadały by mu głębi i charakteru.

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

w związku z tak dużym zainteresowanie dodam kolejne dokumentacje moich postępów ;)
Obrazek
Obrazek
potem doszedłem do wniosku że jednak są za oczojebni i ostatecznie wyglądają tak :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

jakieś opinie/porady/uwagi? :)

*starałem teraz zrobić większe foty :)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Generalnie dobre chaośniki, oczy rzeczywiście przydałoby się zaakcentować, dodałoby to modelom charakteru.Koniecznie nawierć lufy, zaspawane prezentują się słabo.

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

nawierć :) nie słyszałem o tym jeszcze aby lufy nawiercać:) ale fakt mogłoby to dać dużo :)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Rogi, rogi popraw! Te nie karbowane mówią "Bojo popraw mnie!" No i grabz dobrze gada bo umknęło mi, lufy to już koniecznie musisz nawiercić choć od przodu (te boczne wywietrzniki sobie ewentualnie podaruj).
Ogólnie jest dobrze ale możesz ich minimalnie poprawić i będzie bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

niezłe prace, naprawdę, porządny TT, jak chcesz robić trzcinę, możesz nawiercić podstawkę i tam ulokować jakieś pęki, na pewno nie wylecą a co najwyżej połamią się tylko
lufy no coment, chłopaki mają rację :mrgreen:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

nawiercać wiertareczką specjalną? nie mam takowej...chyba trzeba się zaopatrzyć :)

czy może da rade nożykiem to ładnie wyciąć?
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Skalpelem też da radę nawiercić.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

imo kiepskawy pomysł z napierdzielaniem wiertłami we modele, bo mogę się rozwaliC .
malowanie jest na dobrym poziomie, ostatnie zdjęcia trochę zdupy, ale przebla bla bla...
]arrrr

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Parę razy pisałem już o moim sposobie na wiercenie, ale z chęcią powtórzę.Kupiłem sobie wiertełko 1mm (sklep z narzędziami, wiertło do elektroniki), koszt około 1zł.Chwytam je pomiędzy kciuk a palec wskazujący i kręcę, przy plastikach sprawdza się wyśmienicie, z metalami trzeba najpierw zaznaczyć miejsce odwiertu skalpelem.Co do metody z użyciem skalpela, próbowałem ale odradzam, otwór jest szerszy u wylotu i nie wygląda naturalnie.Do wiertła możesz dokupić sobie ręczną wiertarkę, dostępna w wielu modelarskich.Ogólnie wiertło to trzecie z niezbędnych narzędzi przy figurach, poza zastosowaniem do wiercenia broni, przydaje się przy pinowaniu.
Powodzenia.
Edit: :mrgreen:

ODPOWIEDZ