Odlewy skavenów od malca

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Odlewy skavenów od malca

Post autor: Goglem »

Miał ktoś kontakt z tymi odlewami, bo jestem zainteresowany ich kupnem tylko, że nie wiem jakiej one są jakości.

PS: jak by nie bylo wiadomo o co chodzi to linki:
http://allegro.pl/malco-prezentuje-skav ... 09226.html
http://allegro.pl/malco-prezentuje-skav ... 09233.html
http://allegro.pl/malco-prezentuje-skav ... 09244.html

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ja mam i jestem dosyć zadowolony ale nie są one idealne...

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Kupiłem od niego jezzaili i jestem średnio zadowolony. Figurki ok, ale brak odwzorowania szczegółów. Taka 3+ na 5 :)
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

od neigo używam censer bearerów powiem modele nawet w porządku ale od cholery nadlewów

Ocena na 3/5

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

kupiłem od niego jezzail teama
średnia figurka
musiałem strzelca na podwyższeniu postawi bo z tarczownikiem się nie mieścil.
ale może i normalna figurka taka jest bo jezzaila mam tylko od niego, a żadnego orginała. dlatego niewiem
]arrrr

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

u mnie stosunek jezzaili orginały/odlewy wychodzi jakoś fifty-fifty, odlewy są dużo gorszej jakości, nie widać większości detali, sierść, rysy twarzy, runy na muszkiecie etc. Jednak za swoja cenę są dobre. Jeśli szukasz tańszego rozwiązania żeby nie płacić jakoś zajebiście dużo to polecam. Pamiętaj tylko że wysyła bez podstawek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

I ja mam sporo tych pukawek - kupiłem je jeszcze w czasach, gdy jezzaile były skirmisherami... Według mnie jakość odlewu b. niska - w jednych modelach nadlewki, w innych niedolewki... Dodatkowo za każdym razem, gdy zamawiałem figurki, szły około miesiąca - kolejny minus. Sądzę, że kiedy GW wprowadzi plaskikowe jezzaile (np. 5 szt. w pudełku za ok 100 zł) działalność malca straci rację bytu. Na razie jednak cena "kserowanych" figurek jest niepodważalną zaletą.

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

hejka
kupiłem kilka kiedyś przez przypadek, bo mi jakiś ciulik z allegro opchnął jako oryginały.

Jakość - fatal, praktycznie wszystkie szczegóły niedolane / zalane

Cena - panowie, bez jaj, 15 zeta za odlew, gdzie materiał wart jest pewnie z 2 zeta? (a pewnie jeszcze mniej), nie wnikam, IMO nie brzmi to jak super deal.

Główny zarzut - mister Malco nie informuje na swoich aukcjach (w opisie), że sprzedaje odlewy, Jeśli ma odwagę okradać GW, a jest to po prostu zwykła kradzież, niech ma jaja poinformować na swoich aukcjach, że nie sprzedaje oryginłów. Ja wiem i Wy wiecie, że to odlewy. Ale jest rzesza łebków, która się nabierze i kilku cwaniaczków, którzy będą sprzedawać fałszywki jako oryginały, a nie zawsze na fotce widać z czym ma się do czynienia. Tyle przemyśleń ;)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3155
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Najwyraźniej zależy to od partii, bo ja kupiłem u niego globadierów, wyszli mu naprawdę dobrze, jestem bardzo zadowolony z figurek. Miały trochę nadlewek, prawda, ciężko też było je wcisnąć na podstawki, ale dokładnie to samo miałem z oryginałami, więc nie narzekam.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Moje jezzaile od Malco wyglądają dość dobrze. Nie dopłaciłbym 30 zeta za to żeby mieć fakturowaną sierść na modelach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Tak jak już wiele os wyzej napisało odlewy są nikiedy ok a niekiedy aż żal patrzec

Ale za cene modeli chyba nic wiecej oczekiwać nie można ( no po pomalowaniu juz cięzej odróżnic jego modele od GW )

Osobiście preferuje oryginałki ale są okresy w który nie mam hajsu i zakupuje jego figsy wiec jak chcecie bierzcie bo sporo oszczędzacie ale tracicie na jakości, lub droższe ale ładniejsze GW jak kto woli
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ja bym wolał zrobić konwersje z plastików, początkujący hobbysta już spokojnie może (np strzelby z krootów z wh40-allegro/bitspudłowymiana):/ odlewy to syf, a z allegro np. jeze nie schodzą dużo drożej niż te odlewy, po 20-25zł widywałem... a nie tracą już tak wartości jak odlewy;]
kiedyś pisywał że to odlewy ale zawieszali mu aukcje bo nie można piratów sprzedawać... i całe szczęście bo zalał paroma limitkami rynek i teraz z allegro nie wiadomo co się kupuje, to samo skavy..:/ nie każdy napisze potem w aukcji (czasem nie wie bo kupił od kogoś jeszcze innego) że to odlew i można się naciąć.

ODPOWIEDZ