Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: puma1944 »

he he zaraz zacznie sie licytacja i sypna sie oferty :wink: :P
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Ja całkeim serio mówiłem ;)
Tzn. jakbyś chciał cos dłubać na zamówienie to napisz. chętnie cos bym zamówił :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Hehe no czemu nie, ale dopiero zacząłem, muszę trochę poćwiczyć, zaliczyć kilka wpadek itp ;) Bo na razie to raczkuje jeśli chodzi o rzeźbienie :D Jestem teraz na etapie modelowania rączek, jak wyschnie GS to zabiorę się za dłonie i broń. To jest pierwszy brodacz i naprawdę, wyszedł mi duży :D nie wiem jak ja to zrobiłem, do regimentu się na pewno nie nadaje, ale pójdzie na półkę jako pierwsza próba dłubania.
Jak się wprawię i będzie mi dobrze szło, to mogę kontynuować i zbierać zamówienia w tej stylistyce :) Ale jeszcze minie sporo czasu zanim osiągnę poziom jaki mi będzie odpowiadał ;)

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

spoko pracuj po malu nie spiesz sie jestesmy cierpliwa rasa :D
ale jak sie dorwiemy do zamowien to masz rece pelne roboty :P
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

gdyby ktoś jeszcze poza mną widział to po raz pierwszy : Obrazek
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

http://allegro.pl/show_item.php?item=1549992011

Chłopaki to to na co czekało wielu :)
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Weź pod uwagę fakt, że to pre-order, a figurki będą dopiero 7. maja.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

purplebeard znowu przegiął pałę sprawdźcie : http://www.bugmansbrewery.com/topic/311 ... ge__st__20 jak dla mnie to już troche za stare modele, bo jestem fanem IV edycji, ale tak czy siak imponująca kolekcja. Fluffowo też się trochę chłopak pomylił bo krasnoludzkie kobiety by nie utworzyły regimentu ( z tego co mi wiadomo) no ale ładnie ładnie...
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Niezłe, niezłe.
Apropo kobitek Krasi - już wiemy czemu powoli ginie ta szlachetna rasa :lol2:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

no cóż rodzą się rzadko i mają zwykle jedno dziecko więc tak... jest to spory problem demograficzny
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Booxi pisze:Fluffowo też się trochę chłopak pomylił bo krasnoludzkie kobiety by nie utworzyły regimentu ( z tego co mi wiadomo) no ale ładnie ładnie...
No i tu się mylisz, a do tego nieuważnie czytałeś mój opis slayerów i krasnoludzkich lasek :wink:
W III-edycyjnym Rulebook'u w opisie armii krasnoludzkiej jest wymieniony regiment shieldmaidens (tak zresztą purplebeard podpisuje swój oddział), jako regularna jednostka z własnymi charakterystykami. Zgadzam się, że fluffowo jest to nieco naciągane, ale może w tamtych czasach krasnoludzkich lasek było znacznie więcej :lol2: Swoją drogą przy wielkiej ubogości figurek (w okresie pre-slotta było ich nieco więcej, co widać na zdjęciach purplebeard'a) stworzenie takiego oddziału z oryginalnych figsów GW ociera się o atak klonów...
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ou niestety zatem się pomyliłem czytałem jednak opis w którym było napisane, że krasnoludzkie kobitki były wynoszone do rangi świętych i się zabijali o nie itd itp. i na tym też opierałem moją wypowiedz :) brak wiedzy :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Wrzucam dalszy ciąg dłubania krasnoludka, w zasadzie to można powiedzieć, że jest już zrobiony, brakuje jeszcze runy na kuflu :) no i stóp, ale te zrobię chyba na podstawce już. Wyszedł mi za duży (jak do skali 30mm) - do teraz nie wiem jak ja to zrobiłem. Dlatego, postawię go na jakiejś większej podstawce scenicznej, pomaluję, podpiszę i postawię na pamiątkę :D
Komentujcie, oceniajcie, krytykujcie, dokładniejsze fotki będą już po malowaniu :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

zaaacny zaaacny osobiście dałbym mu bufiaste rękawy dla podkreślenia wyglądu, ale to rozumiem, że będzie przy natępnym modelu. imo wspaniałe i zazdroszczę talentu :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

piekne wykonanie bardrzo mi sie podoba :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

pomalowałem moich hammerersów :) brakuje tylko muzyka który jest na warsztacie ale nie wiem kiedy go skończę. oto zdjęcia (niestety robione telefonem ale uczyniłem co w mojej mocy) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

ładnie ładnie podoba mi sie ten oddzial =D>
a tak przy okazji tam w tle w szklanie to pewnie krasnoludzkie piwo?? :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

niee, mamusia kompocik zrobiła :) ja jestem bezalkoholowy z wyboru :P
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

he he ja to jak biore sie za malowanie to jedno, dwa piwka na rozruch i dopiero mam
konkret efekty i fantazja lepiej pracuje kolory, lepiej dobieram :lol2:
jak bedziesz mial leprze zdjecia to mozesz zapodac :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Booxi pisze:niee, mamusia kompocik zrobiła :) ja jestem bezalkoholowy z wyboru :P
O bogowie to co z ciebie za krasnolud :D Ja to chyba więcej w siebie wlewam niż cały regiment Bugmana ;) a regiment fajowski :) żal trochę, że tak fajne modele muszą się powtarzać, tracą wtedy tą indywidualność ale z drugiej strony dotykać coś takiego GSem to też grzech ;)

ODPOWIEDZ