DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA!! Zdjęcia str16

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA!!

Post autor: Cauliflower »

Dzięki, załóżcie za nas, bo będziemy pewnie po 24.

Do tego jak zwykle przygody, tym razem z OC, jebane PZU...

Pociesza mnie tylko fakt, że ilekroć mamy przygody w trasie, to zawsze potem dobry wynik w rekompensacie ;)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

rozumiem 15 osób?
QC-ociąg 5 osób
Laikowóz - 5 osób
Nemezisowy czołg - 5 osób
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

dobra, smigam ja na tę Lesnice. od teraz tylko kom
do zobaczenia!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

:twisted: spać kurwa :twisted:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Śląsk do boju!!! :D (i ten górny, i ten dolny :wink: )
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Nie krzyczcie tak, bo spać nie można !
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Eldritch pisze:Nie krzyczcie tak, bo spać nie można !
:twisted: Wstawać ! :twisted:
Andrzej pisze:Śląsk do boju!!! :D (i ten górny, i ten dolny :wink: )
:twisted: Do boju ! :twisted:

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3354
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

No juz wstaje.

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

coś czuję, że NEMEZISY uderzą w puchar
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Fisch pisze:coś&nbsp;czuję, że NEMEZISY uderzą w puchar
walka jest dość wyrównana :wink:

wszystko się jeszcze okaże 2 bitwy przed nami :twisted:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

jak wyglada tabela po dzisiejszym dniu?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

NAjwazniejsza bitewna impreza w ten weekend w kraju i zadnego info z przebiegu?
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie mamy neta na sali:(

w 3 bitwie Nemezis Ograło (chyba max) Poznań
w 4 zagrają z gospodarzami którzy tracą nie więcej niż 7 punktów do ww.
w grze wciąż zostaje Poznań i 8bila (oba już grały i przegrały z Nemezisami) oraz 42-200& Deadly S.
w środku tez ciekawie, Alfa Alfa Alfa pogrywa całkiem spoko, obessłąy troche SS1 oraz Turbo Warzywa, ale mają czas sie dobić
jest ciezko:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

Fisch pisze:coś czuję, że NEMEZISY uderzą w puchar
a czemu delegacja hardcorowa nie dotarła do stolicy dolnego śląska? 8)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

I ostatni sklad w tabeli!!! Tam taratam! My!!!! Sklad zebrany 3 przed turem Bo poprzedni ludzie nas (ladnie mowiac) oszukali!!! Czyste piekne 3 maski w plecy!!! Duze brawa!



Pieknie... Juz mi odbija po polnocy. Chyba mam sew wapira Bo ostatnii zadnej krwi nie pilem :(
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

JarekK pisze:I ostatni sklad w tabeli!!! Tam taratam! My!!!! Sklad zebrany 3 przed turem Bo poprzedni ludzie nas (ladnie mowiac) oszukali!!! Czyste piekne 3 maski w plecy!!! Duze brawa!



Pieknie... Juz mi odbija po polnocy. Chyba mam sew wapira Bo ostatnii zadnej krwi nie pilem :(

nie ma co tak wrzeszczeć bo tylko ludzi drażnisz, a potem się dziwisz że nikt nie chce się z Tobą bawić :?

turniej bardzo fajny cieszę się że nie grałem za dużo z ludźmi którymi gram na co dzień, tylko jedna dość mnie zniechęcająca bitwa w 2 turze rozgrywki drużynówki, która może przesądziła o wyniku bitwy bo od 2 tury miałem po prostu oddać bitwę bo żadnej przyjemności z gry nie miałem... nie mówiąc że posądzaniu mnie o oszustwo :roll:

organizacyjnie fakt może nie było najlepiej ale następnym razem będzie lepiej 8) i oby więcej ludzi :D

pozdrawiam może później raporcik walnę :twisted:

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

kto wygrał?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Poznań :lol2:

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

No co! Turniej był fajny, mimo że zagrałem dwie bitwy lekko mówiąc nieprzyjemne. Spodziewałem się większej frekwencji, ale nieważne. Narzekam na te krzesełka, które były stanowczo za niskie. Jestem zawiedziony z wyników Wrocławia, ja sam possałem, bo z bitew ugrałem raptem 48 pkt.

Grałem HE na Arcy Life Vortex, mały High niszczarka, bsb puszka, 2x Lioni, 2 orły, 35 spearmanów i 20 łuków.

1. WoCH Siweusz (katowice)
Byłem przygotowany na chosenów, ale przeciwnik miał specyficzną rozpiskę: 3charioty, 2x knighci, 20 warriorów, dyskowiec z moimi czarami (ale nie wylosował bramy), 3 fasty i helka. Nie byłem w najlepszej sytuacji, ale udało mi się z jednych WL wycisnąć 2 charioty, knightów i fasta. Ostatni 3 wl zostali skanapkowani przez 2 fasty. 3ci rydwan dojechał mi do lorda maga w spearach i zabił go. W międzyczasie zniszczyłem czar, że sam sie atakuję. Drugimi WL skontrowałem knightów, którzy zaszarżowali w łuczników w domku i ustali na 2x1, po czym złapali warriorów. Przeciwnikowi została helka, dyskowiec i 1 fast (chyba), mi WL, BSB, mały mag, speary, łuki i chyba orły jakieś.

14:6 druzynowo 65:35

2. Skaven Krzysiek (poznań)
dzwon, furmanka, 10 censerów, doomrocket, brass orb, dethglobe, abomka scouci, 3x slavy.
Ogólnie nie rozkminialiśmy tych paringów więc dostałem najgorszą pode mnie armię. Ustawiłem się tak, że 2x slavy miały daleko do reszty mojej armii. Przeciwnik wylosował wszystkie czary jakie mógł mieć najlepsze (13tka, piorun, teleport i skorch, a 1lvl priestem plagę #-o) Ogólnie nie miałem jak grać na remis. Rakieta nie trafiła mnie (chyba 2gi raz w życiu), a z magi mi dużo nie zrobił, z cannona z 10 spearelfów. Orłem poleciałem na cannon, drugim też, ale był jeszcze za daleko, po 2giej turze jeden został zastrzelony przez scoutów, a abomka pogoniła do tyłu za drugim #-o. W drugiej podstawił mi slavy pod ryj i furmankę nieco dalej. Dzwon w zasięgu możliwej szarży 2gich WL. Wyłączyłem magię. Chciałem tak się dostawić do slavów, żeby furmanka wjechała mi na przód i ona sama się nie stykała (tylko 3 monków) ale zabrakło mi ponad 1cm żeby wjechał na przód, więc tak jakoś ustawiłem, że jakby szarżował oboma to tak się stało, a jak samą furmanką to też ;) Drudzy WL w dzwon, dostali 7 tafa i zajebali seera, a w następnej dzwon, ale chciaem się dostawić tak, żeby abomka mi nie wjechała w corner jednego WL i po reformie na luzie, tak że przestawiam jeden szereg WL tak, że biją po cornerze i jego 1 szerego stormów też, ale przeciwnik przez pierwsze 5 minut wymyślał, że tak nie mogę, kolejne 5, że nie będę w calu od furmanki, inne 10 że on też tak może,a potem co mi to da? W końcu po konsultacjach z Kudłem i Dymitrem wszystko wyszło na moją stronę :roll: Szło mi ok, ale potem jak przeciwnik się wkurzył po tym reformie to rzucał za dobrze i mnie zrobił w kuku tą łezką z furmanki, ale plagę mu zniszczyem z niszczarki. pogoniłem stormów, a przciwnik zaszarżował mi oddział z magami od boku slavami na 15" i pogonił. Potem już tylko mnie dobijał.

19:1 drużynowo 35:65 (90:10) :mrgreen:

3. Bretka Thomas Gamblers Alfa Alfa
duży kloc grali, 3 mniesze lance, 2 trebki, 3 pegazy.
Trebków się bałem, ale miałem dobre czary defensywne. Ogólnie to w CR go miażdżyłem, więc czekał na wyniki od reszty czy ryzykować, czy nie ;) Pegazami sprtytnie z vanguarda ochronił 1 trebek, a drugi został zaszarżowany w 3 turze. wyciałem mu 1 lancę i przygotowałem kanapkę z 2x WL. Ale Tomek miał wtedy zacząć grać na remis więc po prostu się wycofał. Pierwszy raz widziałem 3 Lance tyłem do wroga :D. trebek wybuchł. Spróbowałem go dogonić zamieniająć się w wężyk (zyskiwałem 8,5 cala), ale nie wyszło. Ogólnie nudna gra

13:7 drużynowo 35:65

4 Bitwa mirror ZKF
Ogólnie to przygotowałem kanapkę poświęcsajęc 1 WL, tak żeby drugimi się wbić jednym WL na bok, a spearmenami na bok drugich WL. Ale jak debil zostawiłem miejsce żeby orzeł odgiął mi tych WL co na bok mieli szarzować #-o Nie trzeba juz więcej komentować.

0:20 drużynowo jakoś 43:57

5 Bitwa Jareczek VC
Nie ma co komentować, czysta maska nielicząc mojego 'grubego wała' że powiedziałem o reformie w turze ruchu przeciwnika, chodziło o to, żeby mi z overruna po orle nie zabił arcego rannego od wrajta. Przeciwnik wcześniej wykonywał szarże, a potem deklarował kolejne, albo wałował z periaptem, ale dla świętego spokoju puszczałem, a Jareczek sie burał. Ogólnie to nawet w fazie gdy miał wyłączoną magię to zdispelował mi podobno shield of trones, ale to jego kłocenie sie o wszystko miało chyba charakter przedłużania. Jednym WL wpuściłem gule na bok (spoko) i miała wejść gwardia na przód, ale niestety nie weszła tylko stała xD
Drugimi WL zaszarżowałem w te gule co były na boku i po 20 minutach kłutni po sypaniu się został 1 :) ale i tak zaszarżowali w dupe gwardi siedzącej na boku spearów i zoverrunowali po lordzie. Straciłem orła, bsbka i WL. Przeciwnikowi zostało pół ghuli za 52 pkt

20:0 drużynowo 65:35

pzdr, męczące to pisanie
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

1. Poznań
2. Nemezis
3. Turbo Warzywa (przegrali o hobbystykę)
4. 8 Bila
5. The Gamblers Barchetta
6. DEadly S & 42-200
7 . Szybki Szpil
8. ZKF
9. The Gamblers Alfa (Mlodzi)
10. ALfa Alfa Alfa
11. Gamblers Zeta

Świetnie bylo! Pozdrawiam
później raport pełny
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ