Man o War we wrześniu?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Man o War we wrześniu?

Post autor: Barth »

Bols pisze:Man O War
Returns in September
Big box - using the Space Hulk format
£70 - ???USD
Two fleets: Empire and Vampires
All plastic ship models
Plastic Islands
Authored by Phil Kelly and Jervis Johnson
A complete game in a box, with no further expansions
http://www.belloflostsouls.net/2011/07/ ... turns.html


Jak dla mnie byłoby super :mrgreen:

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

To by znaczyło że tam w Angolii :mrgreen: jednak poszli po rozum do głowy i wydadzą dość miodną grę w świecie Warhammera. Ja dwa lata temu już nakupiłem stateczków i starych zasad ale narazie nie mam z kim grać bo z e-baya nie łatwo (i nie tanio) armie skompletować... :(

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Od dawna jestem napalony na Man o' Wara... ale ostatnia linijka zabija całą moją radosc. Nie jestem zainteresowany wydaniem, które nie będzie rozszerzane i kontynuowane szczególnie jeśli idzie o inne floty- Imperium i Wampiry mnie zupełnie nie interesują.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Nie napalałbym się jeszcze na tę grę. Od momentu, w którym wyszedł Space Hulk, internety są pełne gadaniny o 'nowej ekskluzywnej limitowanej planszówkowej reedycji' którejś z starych gier fantasy. Było gadanie o wszystkim, od Warhammer Quest przez Blood Bowl po Heroquest, teraz na tapecie jest Man o War, ciekawe, co będzie następne...

Poza tym:

http://www.spartangames.co.uk/games/uncharted-seas

Gra lepsza pod każdym względem (cena, dostępność, modele, funkcjonalność mechaniki) od Man o War.

No chyba, że ktoś musi mieć koniecznie metkę 'Games Workshop' na pudełku...

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

It's a game in a box with two compleat plastic fleets and islands in it.
Like Space Hulk, compleat and unexpandable.
Lots of all new color art.
You know, like I said in my previous post.


It isn't actually called Man OWar, and it doesnt use the MOW mechanics, but it is a game of naval combat set in the Warhammer World, witch is why I called it Man OWar.

The title has an S in it, so the GW Marketing team can stay on chapter one of The ABC Marketing Book with A for Alliteration.
Seaptember
Ogretober
Necrovember
:wink:

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Virgo pisze:
It's a game in a box with two compleat plastic fleets and islands in it.
Like Space Hulk, compleat and unexpandable.
Lots of all new color art.
You know, like I said in my previous post.


It isn't actually called Man OWar, and it doesnt use the MOW mechanics, but it is a game of naval combat set in the Warhammer World, witch is why I called it Man OWar.

The title has an S in it, so the GW Marketing team can stay on chapter one of The ABC Marketing Book with A for Alliteration.
Seaptember
Ogretober
Necrovember
:wink:
Łeeeee.... to taki shit mają wydać? No to trudno...

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

jak nie używa mechaniki manowara, i ma tylko dwie floty... no to wyglada to biednie i raczej zniechecajaco. Zwlaszcza ze jedna z nich ma byc flota wampirow. Z tego co wiem, Sylvania nie ma dostepu do morza... Może to jakieś wampiry-piraci z Tilei? Albo piraci - undeady jak w piratach z karaibow??

ps. Wlasnie wpadlem na pomysl, jaka to moze byc gra: dwie, floty, bez rozszerzen : to przeciez wypisz - wymaluj gra w okręty! Tylko ze w swiecie warhammera ;)

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

gervaz pisze:Zwlaszcza ze jedna z nich ma byc flota wampirow. Z tego co wiem, Sylvania nie ma dostepu do morza... Może to jakieś wampiry-piraci z Tilei? Albo piraci - undeady jak w piratach z karaibow??
Będą to wampiry z Sartosy :twisted: GW powninno wydać reedycję jakiegoś skirmisha np. Gorkamorki albo Necromundy.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

wru pisze:
gervaz pisze:Zwlaszcza ze jedna z nich ma byc flota wampirow. Z tego co wiem, Sylvania nie ma dostepu do morza... Może to jakieś wampiry-piraci z Tilei? Albo piraci - undeady jak w piratach z karaibow??
Będą to wampiry z Sartosy :twisted: GW powninno wydać reedycję jakiegoś skirmisha np. Gorkamorki albo Necromundy.
Mordkę, oo jaka była by fajna. ;)
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Też zwróciłem ogłoszenie na tego counta w nowym white dwarfie, nie wiem co się za tym kryje, ale nie ma zapowiedzi następnego numeru, jakaś tajemnica chyba co będzie za miesiąc :D , równie dobrze mogą być to jakieś nowości do vc albo do man o war

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Plotka mówiła o flotach Cesarstwa i wampirów, wszystko się zgadza.

Targowo.Istore
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Targowo.Istore »

Zgadza się,mowa jest o flocie wampirów,więc wszystko się zgadza,ale zobaczymy jak gra wyjdzie w praktyce.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Było... :roll:

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Nie było. :P
Tu jest żywy człek, a wyżej to wampir.
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

mimo nieciekawie brzmiących zapowiedzi (dwie strony, brak wszystkich lub chocby wielu flot, brak multiplayera) i podejrzanie skutecznego utrzymywania tematu w tajemnicy przez GW (czyżby nie było się czym chwalić) nie skreślam jeszcze tej gry - jeśli będzie miała fajne figurki, fajne i szybkie zasady dotyczące bitew morskich (koniecznie z udziałem wielkiej ośmiornicy!) - to czemu nie???
Na razie pozostaje tylko czekanie :(
i warseer ;)

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Ja czekam na te plastikowe wyspy, mam nadzieję, że będą ładne i dostępne luzem na rynku wtórnym - przydadzą się do Dystopian Wars i Uncharted Seas :D

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Don_Silvarro - rozumiem że grasz w DW.. czy tam jest mozliwosc abordazu? Zastanawialem sie nad wejsciem w ten system jakis czas temu, ma zarąbiste modele.

A jesli chodzi o wyspy - przeciez to najlatwiejszy do samodzielnego wykonania element terenu - zwłaszcza gdy wyspa jest nie zarośnięta.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Abordaż jest. Samurai jump pack marines AHOY! :P Choć trochę abstrakcyjny ze względu na skalę - okręt ma pulę punktów abordażu, które zrzucasz na wroga, tyle ile zrzucisz, tyle kostek turlasz, jak wybijesz wrogie punkty to przejmujesz statek albo rzucasz na tabelki krytycznej :)
A jesli chodzi o wyspy - przeciez to najlatwiejszy do samodzielnego wykonania element terenu - zwłaszcza gdy wyspa jest nie zarośnięta.
Pewnie wyjdę na snoba, ale jeszcze żadne wykonywane 'chałupniczo' wyspy nie wyglądały dla mnie przekonująco. :)

ODPOWIEDZ