Skład na ETC 2011

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Re: Skład na ETC 2011

Post autor: Barbarossa »

Absolutnie tak, zarówno moja mama jak i mój tata występowali w roli "autorytet-naukowiec" w Wiadomościach TVP. Oboje byli niezmiernie zdegustowani tym, że ich wypowiedzi zostały pocięte tak, że wszystko było totalnie wyrwane z kontekstu i miało znikomy sens/wprowadzało w błąd.

Również moje własne doświadczenia z mediami są takie, że dziennikarz z ogromu informacji, z których większości nie rozumie, wybiera sobie kilka fragmentów, które wydają się interesujące dla "zwykłego człowieka" lub wskakują w ucho... i składa z nich tekst (lub montuje film).

Awatar użytkownika
Dyd
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Dyd »

Jak sobie pomyślę, że taką samą rzetelnosć dziennikarze mogą przejawiać także wobec wszystkich innych tematów, jakie sa omawiane w mediach, to moja wiara w jakość publicznych informacji sięga dna.
Ja wiem, ze to tylko marna notatka na podrzednym portalu, ale nie moge się oprzeć wrazeniu, że inne tematy, na większych portalach, są traktowanie rownie "profesjonalnie".

Luźna refleksja, EOT.
Niestety pewnie jest w tym duzo prawdy. Kwestie zwiazane z prawem są opisywane na podobnym poziomie (na ogol). I o ile tutaj można odrobine usprawiedliwic dziennikarza, o tyle w kwestii takiej jak warhammer, gdzie podstawowe informacje mozna uzyskac w 15 min w necie (by kuzwa chociazby byc w stanie odroznic gre fabularna od strategicznej) - mozna tylko potepiac tego idiote.
Ale juz od dawna trzymam sie prawidel, ze 90% osob pracujacych we WSZYSTKICH zawodach to buce, ktore sie do tego nie nadaja. Nic sie na to nie poradzi.
Również moje własne doświadczenia z mediami są takie, że dziennikarz z ogromu informacji, z których większości nie rozumie, wybiera sobie kilka fragmentów, które wydają się interesujące dla "zwykłego człowieka" lub wskakują w ucho... i składa z nich tekst (lub montuje film).
+1

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

mi się podoba jak przychodzi petent i domaga się czegoś bo mu się należy a tak w ogóle to tak ma być bo w gazetach napisali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i tłumacz takiemu, że prawo mówi co innego...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Tjaaaa, bo to wina dziennikarzy. Wcale nie przygłupiego społeczeństwa, które jak trafi na coś czego nie rozumie to przestaje czytać. :lol2: Popyt kształtuje podaż.
marchef w butonierce

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Przypominam sobie art, chyba w jakiejs gazecie Lubuskiej po pierwszym etc lub dmp o takim oto tylule:

Warhammer, czyli walki o terytorium w świecie Tolkienowskim :shock: ](*,)

do tego o ile dobrze pamiętam to słowo warhammer było napisane z błędem =D>

w artykule jakies kompletnie z dupy wypociny nie na temat + wyrwane z kontekstu cytaty
(z pamięci):
" emocjonujaca walka pytamy co sie stało"
"hurra mój koń zabił generała przeciwnika! " odpowiada Marek (buszman)

:? i po raz kolejny dla laickiego czytelnika "warhamerowcy" wychodzą na bandę zdziecinniałych idiotów :lol2: ... zaraz zaraz, przecież to własnie my! :mrgreen:


p.s. zagadka, kto pamieta wywiad z TV: " to moim włocznicy z włóczniami i łucznicy z łukami " :shock: :lol2:
Ostatnio zmieniony 26 sie 2011, o 12:33 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Macki Wojny 2010?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

hahaha, to było podczas naszej bitwy nawet :D z Piotrem wtedy graliśmy na przeciwko Kielona
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A nie Bazyl 2010?

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Nie, Macki, 1 bitwa 5 stół bodajże z tego, co pamiętam :D
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Strzelają na 30 cali :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Robson pisze:p.s. zagadka, kto pamieta wywiad z TV: " to moim włocznicy z włóczniami i łucznicy z łukami " :shock:
:lol2:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Strzelają normalnie, no 30 cali zasięgu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Robson pisze:Przypominam sobie art, chyba w jakiejs gazecie Lubuskiej po pierwszym etc lub dmp o takim oto tylule:

Warhammer, czyli walki o terytorium w świecie Tolkienowskim :shock: ](*,)

do tego o ile dobrze pamiętam to słowo warhammer było napisane z błędem =D>

w artykule jakies kompletnie z dupy wypociny nie na temat + wyrwane z kontekstu cytaty
(z pamięci):
" emocjonujaca walka pytamy co sie stało"
"hurra mój koń zabił generała przeciwnika! " odpowiada Marek (buszman)

:? i po raz kolejny dla laickiego czytelnika "warhamerowcy" wychodzą na bandę zdziecinniałych idiotów :lol2: ... zaraz zaraz, przecież to własnie my! :mrgreen: :lol2:
To było na jakiejś Arenie. Grałem z Buszem na pierwszym stole, mój lord na smoku z wardem i regeneracją z dwurakiem zabił wampira, po czym Busz sobie przypomniał, że jeszcze ma jeden atak konikiem. I mi zajebał lorda
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jak komuś chce się czytać to zapraszam ;)
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 95#p799595
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Crus full rispekt- jedyny kierowca w aucie,
brzmi znajomo :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Mlody nie mów, ze jedna z ostatnich. :mrgreen:
Cel na przyszły rok - jako pierwszy team w historii WFB obronić złoto. 8)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jak ktoś mnie wybierze to mogę grać, ale raczej nie dam nikomu powodów do wybrania mnie ;).
P.S.- nie dodałem tego w raporcie, ale po tych bitwach bilans ostatnich moich 3 wystepow na euro podbił się do 16-2-0 :p
Jakies za proste te szczury ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

http://www.youtube.com/watch?v=br6eShqKB5s

"To są łucznicy, mają łuki, normalnie strzelają strzałami" :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Te wystepy przed kamerami wyraźnie stresują batlowców. yyy eee :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Nie przesadzaj Kalesoner, Artur Szyndler nawet sie nie zawahal w swej opowiesc o bretonskim lordzie na pegazie co z giewontu pilnuje swoich ziem :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

ODPOWIEDZ