Skaveni żyją pośród nas.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skaveni żyją pośród nas.

Post autor: Skavenblight »

Może to był zwykły królik, nie miniaturka.
Chociaż miniaturki też potrafią rosnąć ogromne.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

tylko, że królik wielkości dużego psa to już lekka przesada. nie wiem czym on go karmił.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

psami sąsiadów :D

Aleksandros
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Aleksandros »

O kurde to wiekszy od mojego psa:) Mam zkarlowacialego buldozka francuzkiego , ktory jest napewno mnejszy niz 50 cm , i wazy 6 kilo .Ale za to umie poteznie zepsuc powietrze :)

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Co do królika- to pewnie belgijski olbrzym, ta odmiana faktycznie robi wrażenie - może ważyć i kilkanaście kilosów...


http://ulubiency.wp.pl/gid,10833566,img ... caid=1d14e

http://infofirma.pl/sinus/wystawa/25.jpg

Obrazek

Porcja w sam raz na kolację dla trzyosobowej rodziny.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Mój kot warzy 11 kilo i ma ok 90 cm długości bez ogona :mrgreen: Bydle potrafi na dodatek wskoczyć na dwu metrową lodówkę. Nie iwem jak mogłem wpaść na pomysł kupienia zwierzaka, który mając trzy tygodnie był wielkości normalnego kota. Teraz ma trochę ponad rok, a ta rasa rośnie do trzech lat.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Daj zdjecie kocura :D Co to za rasa? Moze rysia w domu hodujesz :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Albo tygrysa :)

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

mądry kot, jak szczury takie wielkie sie zrobiły to i on postanowił być duży coby jedzenie go nie zjadło :wink:

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Ragdoll. Nie ja wybierałem rasę, ja tylko uparłem się na ten egzemplarz jak go już zobaczyłem. To jest zdjęcie jak Baal był małym (może z pięć-sześć kilo) kocurem:
Obrazek
Obecnie taki sam, tylko mu się łaty porobiły, a te co już miał ściemniały i jest "ciut" większy.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Myslalem, ze wiekszy z tego co pisales :D Moje dachowce sa dosc podobne z gabarytow na oko, tylko siersc inna.
Bardzo ladny kot. Zreszta koty i tak sa najfajniejsze ze zwierzakow domowych, przynajmniej moim zdaniem ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Na tym zdjęciu jest jeszcze mały, co z reszta napisałem. Teraz jest dwa razy większy. Jeśli na mnie leży, to jego głowa dotyka mojej brody, a jego tyłek jest tuż za moimi biodrami. A ja mam 182cm wzrostu. I potrafi zmieścić się w pudle po mich butach i można je potem bez większych oporów zamknąć :D . Jak na coś tak dużego, to chyba niezła kompresja. Najbardziej deprymujące jest to, Baal potrafi wskoczyć na każdą szafką w moim domu i wszystko z niej zwalić. Dlatego zamykam figsy w gablocie :D . Jak zostawiłem przy nim moich black guardów, to rozwalił mi jednego championa, oraz odłamał i ukradł szmatę.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

No niestety trzeba sie przyzwyczaic, ze jak masz kota to wszedzie wlezie. Tez musialem zmienic miejsce gdzie trzymam figsy. W sumie najbardziej sie zdziwilem jak jeden z moich kotow skakal z pralki na klamke w lazience i wychodzil :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Mój kot uwielbia spać w umywalce. I sam puszcza sobie wodę, pije, a potem staje na baterii, żeby przestało lecieć, a na końcu w tej mokrej umywalce zwija się w kłębek i idzie spać.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Wielka sieć tajemniczych tuneli pod całą Europą?

Na terenie całej Europy znajdują się liczne tunele datowane na epokę kamienia. Przypuszcza się, że przejścia tworzyły niegdyś gigantyczną sieć podziemnych korytarzy ciągnącą się od Szkocji aż po Turcję – informuje portal The Daily Mail.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wielka- ... omosc.html




lol :lol2: ciekawe ile w tym prawdy :wink:

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

nieco mlodsze tunele i cale podziemne miasta mozna zobaczyc w Kapadocji. polecam

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek
szczury rządzą światem...

ODPOWIEDZ