"Bardziej kozackie starcie radiowozów" Bydgoszcz 17.03 EURO

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Re: "Bardziej kozackie starcie radiowozów" Bydgoszcz 17.03 E

Post autor: Andrew »

jakieś info o top trzy
XIII Kohorta Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1652
Lokalizacja: Analbis Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Pierwszy byl Mlody, a trzeci Pacek. Nie pamietam kto byl drugi. :x
Obrazek

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Pasiak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Turniej super, dzięki wszystkim za emocje. W skrócie:

1. Bitwa z Ch Dwarfami (Grolshek)
Pierwszy raz grałem z Chadecją, przez co straciłem pierwszą turę (myślałem, że to będzie bardziej chaos i pójdzie do przodu, ale to było bardziej Dwars :) ). Grolshek obiecał potwierdzić moje mega rzuty :) Z multiwoundowych "kulnięć" nie wbiłem chyba więcej jak 2 rany. W kluczowym momencie animozja wyłączył ami 2 główne klocki. Ogólnie NG ustrzelili ognistego demona, savage napierdzielały się z jakąś opancerzoną piechotą, wózki i manglery pokiereszowały łuczników, mały pająk zjadł maszynę (najpierw uciekał po nie zdanej panice od hellki). Generalnie LoS dla Lamasu od maszyn to zło jest. Dzięki temu magia i moje maszyny zamiast ukatrupić chadeckiego generała rozwalały maszyny. Pod koniec bitwy został po stronie Grolshka pseudoczołg, piechota tłukąca się z dzikusami i generał bez wierzchowca (więc bez punktów dla mnie). Z mojej strony został mały pająk, dzikusy, maszyny, uciekający NG i chyba arachnarok, bo nie pamiętam, czy w końcu zginął?
Z ciekawostek - stopa skakała chyba z 7 razy po lamasu i albo znosiło na maszyny (LoS) albo wbijałem 1-2 rany.
Super bitwa i dużo frajdy. 11-9 dla mnie.

2. Bitwa Imperium (Byras)
Na dzień dobry czołg dostaje 4 rany z poisonów na 5+ i pięknie blokuje środek pola. Konnicę uszczuplają rydwany, DD i stopa. Został tylko BSB na 1 ranie. Arok pogonił za stół halabardników i w końcu ubiły go armaty. Mały pająk zagonił pegazistę i zjadł 1 armatę. Jego swordmani spanikowali w 6 turze od miscasta. Pod koniec bitwy Byrasowi został czołg na 1 ranie (sic!), BSB na 1 ranie (sic2!) i uciekający oddział swordmenów. Ja straciłem Aroka i wózki. 17-3 dla mnie.

3. Bitwa Woch (Szkapa)
Choseni od początku dostali WSv 3+. Cała piechota (Choseni, marudy, Warriorzy) ruszyli ostro do przodu. Generał na dysku latał i wkur... Ja na dzień dobry ubiłem hellkę. W pewnym momencie założyłem kanapkę na chosenów - od boku arok, z tyłu mały pająk, od przodu 2 wózki. Na IFce obniżyłem im inicjatywę, miscast wbił mi 1 ranę, grzyb drugą i shaman do piachu. Cała kanapka zabiła może 4 chsenów. Ten WSv to zło jest. Gdyby jeszcze znikał bo rozwaleniu shrine'a...
Stopa + NG + DD i warriorzy do piachu. Savage wybiły połowę maruderów ale nie dogoniły i dostały od boku chosenów (bili się dzielnie do końca gry). NG dobiły do ostatniego marudy z magami. Straciłem maszyny, aroka i małe wózki. Szkapie zostali choseni, generał i shrine. 14-6 lub 13-7 dla mnie (nie pamiętam dokładnie).
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

W trakcie wyjazdu zgubiłem pendrive-a (taki mały, czarny). Może znalazł się podczas sprzątania ? smutno mi bez niego...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Obrazek
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Gokish

Pisałem na PW - mam źle podliczone punkty za bitwy.
Pozostaje tez kwestia ostatniej walki Piotra - to był walkower, że dostał 20pts?
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Yahoo wyslałbyś rozpiskę w terminie miałbyś odpowiednią ilość pkt. Nie wysłałeś to -5 pkt . Szybciej mi wbić -5 trzem osobom niż 22 +5.

Piotr wygrał pierwszą gre 20:0 drugą wygrał 20:0 z Malinem co dobrze pamiętam i ostatnią dostał od Młodego 2:18. Więc ma dobrze punkty policzone i tutaj nie wiem o co wam chodzi teraz?

Błażej nic nie widzieliśmy ale zadzwonię do Kazia jutro i się dowiem.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Ej no... czemu tylko ja jestem z malych liter? SKANDAL! #-o
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

-5 za rozpę 10h po czasie na lokala? Sorry Gokish, ale śmieszne to i żałosne zarazem.
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Yahoo82 pisze:-5 za rozpę 10h po czasie na lokala? Sorry Gokish, ale śmieszne to i żałosne zarazem.

Po to daje termin ponad miesiąc przed turniejem aby każdy zdołał wysłać. Jak ktoś nie wysłał to nie mój problem . Tłumaczyłem już dlaczego będą cały czas punkty za rozpiskę i powtarzać się nie planuję.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Filup pisze:Ej no... czemu tylko ja jestem z malych liter? SKANDAL! #-o
Za karę! moje Ogry tak szybko uciekały, ale przegoniły Twoje Krasie o punkciora hehehe
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ósmy :shock: Po dwóch oklepach z Jachem i Krystkiem atak z tylnej kanapy uważam za udany :mrgreen:
5 i 6 miejsce to na mnie ugrane punkty... WRRR :oops:
Sorki Fuji za te ostatnie 1:30h ale musiałem się odegrać...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Grolshek pisze:Sorki Fuji za te ostatnie 1:30h ale musiałem się odegrać...

Hmm...Jakoś to przeżyję ;)
Znowu pojadę sobie ewentualnie na Toruń by mnie wyzywali , że przy sędziówce majstrowałem ^^

A tak szczerze to dzięki za turniej.
Wszystkie bitwy były ciekawe, lecz niestety zwłaszcza w 1 kości mnie nie lubiły (m.in. 2x Warriorsi na stubbornie nie ustali + ~2razy nie ogarnięci)
Groszku przy następnym spotkaniu odegram się jeśli zezwoli mi na to nowy draft

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Fumijako pisze:
Grolshek pisze:Sorki Fuji za te ostatnie 1:30h ale musiałem się odegrać...

Hmm...Jakoś to przeżyję ;)
Znowu pojadę sobie ewentualnie na Toruń by mnie wyzywali , że przy sędziówce majstrowałem ^^

A tak szczerze to dzięki za turniej.
Wszystkie bitwy były ciekawe, lecz niestety zwłaszcza w 1 kości mnie nie lubiły (m.in. 2x Warriorsi na stubbornie nie ustali + ~2razy nie ogarnięci)
Groszku przy następnym spotkaniu odegram się jeśli zezwoli mi na to nowy draft
Bardzo mi przykro ale mojej rospy nie ruszył :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Gokish pisze:Błażej nic nie widzieliśmy ale zadzwonię do Kazia jutro i się dowiem.
Pendrive się odnalazł w aucie Młodego!

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

dzięki wszystkim za turniej, szczególnie moim przeciwnikom, Krystianowi, Bulwokowi i Mariuszowi.

Bitwy zaliczam do udanych, rozpra przed DMP praktycznie wyklarowana.

Krystian 10-10 : nie zdałem żadnego warda i żadnej regenki, ale za to abomka mi wstała po raz pierwszy na bitwie turniejowej! festiwal głupich rzutów i mace of hellstrum (zuo!)

Bulwok 19-1. Tutaj do 6 tury goniłem bohaterów. W końcu się udało :)

Mariusz "Meggi" 20-0. Mirror. Niech to słowo opiszę wszystko :) Mariusz mimo przerwy jednak dość dobrze ogarniał, o czym swiadczyły jego wczesniejsze wyniki.

pozdro
Pacek
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wyniki dziś poszły

Zapytanie z mojej strony

Czy ktoś małego RB angielskiego nie ma nadmiarowego? Mój gdzieś wyparował :( . A nie chciałbym go przypadkowo na turnieju u kogoś znaleźć bo akurat sprytnie był zaznaczony więc łatwo go odnajdę :>
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ