nowe modele i unity?

Empire

Moderator: #helion#

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Re: nowe modele i unity?

Post autor: Bizim »

Grand Admiral Thrawn pisze:Kurde Bizim!!! Ubiegłeś mnie!!!
Ninja. 8)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

mroziak
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: mroziak »

E tam, najważniejsze że zostanie dużo fajnych bitsów.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Demigryfy spoko, altar też ale te maszynki pod czarodziejami okropne:/

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Genialne figsy. Potężne gryfy. Niesamowici rycerze na demigryfach. No i wózki też są świetne. War Altar przypomina moje dzieło - taki domek z amboną :mrgreen: Generalnie figsy in plus. Kurcze, ale kasy pójdzie na figsy #-o
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, o 15:23 przez Siena, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Mnie najbardziej zaskoczył wygląd gryfa. Liczyłem na coś wielkością odpowiadające gryfowi z podstawki czy też staremu gryfowi.
A to bydle lata chyba na tej ogromnej podstawce nowych monsterów. Jestem pozytywnie zaskoczony, z takim wyglądem nie może już mieć tak beznadziejnych statów. :twisted: :twisted:

Za to kawaleria na demigryfach przypomina mi kawalerię na kurczakach. :P
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Obrazek


Ja chceeeee toooo. Cholernie piękne.
W porównaniu do demigryfów, spodziewałem się większego szału. Rycerze ok, rumaki znów be. Kurokoty... ba! Kurokotopsy!
Gryf... mniejszej głowy to już chyba nie mieli na składzie. Mam silne wrażenie "zaburzonej proporcji".
Ale co mi tam, o ile nie będą super zabójcze to nie wezmę. Za to ołtarzyk... działo laserowe! Wezmę. :)

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

zwróćcie uwagę na nowe koniki przy ołtarzach - bardzo ładne. może w najbliższej przyszłosci KO się zmienią również?
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Przypatrując się dokładnie waraltarowi oraz wózkowi dla maga heavena widzi się całą masę podobieństw. Zresztą ten wózek z lighta też jest dosyć podobny.

Może to jeden zestaw z 3 opcjami złożenia? Bo kurczę altar ma nawet taki sam balkonik jak ten heavenowy...
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Genialne figsy?! ;)
Rycerze na demigryfach? Śmiechu warte, te strasznie monstra wyglądają jak strusie czy wspomniane kurczaki. Przeciwnicy chyba padną ze śmiechu na widok czegoś takiego, co za żal :D
Vae victis!

mroziak
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: mroziak »

Bizim pisze:Przypatrując się dokładnie waraltarowi oraz wózkowi dla maga heavena widzi się całą masę podobieństw. Zresztą ten wózek z lighta też jest dosyć podobny.

Może to jeden zestaw z 3 opcjami złożenia? Bo kurczę altar ma nawet taki sam balkonik jak ten heavenowy...


Ja byłem pewny że to właśnie multipart z 3 opcjami do złożenia. :roll:
Ale tak właściwie to mogą być chyba trzy różne pudełka, wykorzystujące te same koniki i wózki, nie zdziwiłbym się właściwie...

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

czyżby demigryfy miały zasadę devastating charge? z bironką mogą byc nie do zatrzymania ;) wszystko też wskazuje na to że będą miały barding - czyli wraz z płytówką sv na 1+.

najbardziej nie rozumiem tego maga na gryfie. co to ma być?? i do czego mu ten gryf?
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, o 15:56 przez rob, łącznie zmieniany 1 raz.
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Pudełka są dwa, jedno dla magów drugie z ołtarzykiem.

Po obejrzeniu wszystkich zdjęć stwierdzam:
Demigryfy fajne, będę miał oddział.
Bohaterowie na piechotę ok, pewnie nie kupię bo już wszystko mam ale kichy nie ma.
Altar ujdzie, w sumie sensowniejszy od starego.
Wózki dla magów raczej kichowate, o ile zasady nie będą jakieś wykręcone w kosmos to nie widzę sensu.
Gryf jest obleśny :x :x :x .

Maciek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

eee tam, nie ma co narzekać...z platformy z 3 możliwości zrobi się 3 modele :P
kuroliszkokoty...hmmm...albo piłowanie albo pieski z 40k, chociaż nie są takie straszne...gryf....nie wiem co z nim, nie jest taki zły, ale widać, że musi stać na płaskiej powierzchni, a tego nie lubię, pewnie przerobię podstawkę ze starego 6-to edycyjnego metala na nową tę kobylastą, ewentualnie wydam podobny majątek na tego z Gamezona, whatever...grunt to to, że jest i jest na czym grać, oby z zasadami wszystko grało...pacyny to już drobny szczegół
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

A ja miałem nadzieję, że wróci War Wagon, że się skupią na różnorodoności Bóstw czy coś a tu jak zwykle: coś półmetrowego i niewiadomoskąd monstrous cavalry. Boję się o Dwarfy i Bretonnię - niedługo każda armia będzie wyglądać tak samo: "to moje monstrous coś szarżuje na twoje monstrous coś, horda moich szarżuje w hordę twoich a półmetrowy model z lordem celuje w twój półmetrowy model z lordem, a wieża bije gońca..." Przykre.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

dziwne to wszystko - gryf jak z WOW`a , wózki sa śmieszne (planetarium na kolach buahaha), pojedynczy bohaterowie....ok ale szkoda ze łowca czarownic nie dostał wielkiej czapy jak purytanie :D
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

zawiodlem sie

-okladka super
-altar OK
-magowozy...nie lubie tej idei, laser mnie wkurza maksymalnie
-kuroliszki o kant dupy obic, jeszcze ta cena.... Jakby zdradzaly choc troche podobienstwa gatunkowego do brucknera to 100 razy lepiej by to wyszlo, moze kupie 1 box, tak dla zabawy....
-gryfy tez do dupy, jakies ptaki na koksie z kadlubem steam tanka na klacie, jeden jeszcze kurna dwuglowy i w szerokiej gamie kolorystycznej, pieprzony papugołak. Jedyna w miare atrakcyjna (wizualnie) opcja to skleic deathklawa z pancerzem i jezdzcem generalskim
- wszyscy bohaterowie jak najbardziej ok
Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

JochnyWalker pisze: pieprzony papugołak
stary takiego określenia mi brakowalo =D> =D> w 100% popieram
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

ale jest opcja elector counta! Podpis przy Karlu Franzie glosi ze w opcji z runefangiem liczy sie jako elector count na gryfie!

Mam nadzieje ze bedzie wiecej opcji itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

A ja tam jestem mile zaskoczony. Poza jednym czy dwoma gryfami i magiolaserem całkiem fajnie sie prezentuje nowy secik.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Shadryss
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Shadryss »

oj tam oj tam narzekacie... ważne żeby zasady były okej.
Jedynie rzeczywiście gryf jest taki nijaki. Reszta jak najbardziej może być.
Follow me if I advance,
kill me if I retreat,
avenge me if I die
W/D/L
Empire 3/1/1
Dark Elves 0/0/0

Zablokowany