Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Koz@a »

Krasnoludzka gorzelnia ciągnięta przez kuce działająca jak warshrine :D:D + marki piwne :D

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

@up

Jeśli to wejdźie to:

Obrazek
Woot?

Awatar użytkownika
g0trrI
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: g0trrI »

Koz@a pisze:Krasnoludzka gorzelnia ciągnięta przez kuce działająca jak warshrine :D:D + marki piwne :D
Works for me. Sam jestem ciekaw, jaką Dzidę-Laserową dostaną moje ukochane krasnale:D:D

Obrazek
Aron_Banalny pisze:e, różnica koncepcji. może gówna i animozja vs. maksimum stabilności
paulinka17 pisze:Ja dziękuję. Aron, ale może Ty gówna i animozji?
Mój Blog

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm. No i mamy gryphon legion, pewnie special z gryphon bannerem :)
Ujdą jeszcze...jeszcze.
Dziwi mnie że nie wykombinowali czegoś z czołgiem. Na bazie plastyku mogli coś urobić - parowy wagon, taran na piechotę, jakiś właśnie turbo ołtarz, a tak mamy karocę dla magika z przenośnym zestawem radiolokacyjnym lub działkiem przeciwlotniczym hłe hłe hłe :d

Nie okłamujmy się jednak Panowie. Jeśli będą to dobre jednostki, będą w armii, a po sklejeniu i pomalowaniu będziesz bronił modelu jak krzyża... :roll:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Don_Silvarro pisze:Trochę mnie skofundowała ta sytuacja, więc mam takie pytanko kontrolne do każdego, kto lamentuje na gryfy, demigryfy i ruchome platformy dla magów.

Czy stoi nad Tobą facet i przykłada Ci pistolet do głowy, rozkazując zakup, sklejenie, pomalowanie i granie gryfami, demigryfami i ruchomymi platformami dla magów?

Bo mi na przykład się demigryfy i platformy magowskie niespecjalnie podobają (gryf jest super o ile ma opcję sklejenia bez tego zderzaka od czołgu parowego), a żadnego koleżki grożącego mi bronią nie zauważyłem.

Sprawdzałem nawet, czy nie czai się w szafie.
fantastycznie, ze sprawdziles.
ale czy pomyslales, ze jak GW wydaje nowe figurki z nowymi zasadami to znaczy, ze chca by sie sprzedaly - czyli beda bardzo grywalne.
a widzisz jakas alternatywe dla tych figsow? zapewne nie bo udziwniaja je coraz bardziej - i to tez jest jakas taktyka. i prosze nie mow mi tutaj o konwertowaniu/ulepieniu swojego bo nie kazdy ma talent. a jak by sie ulepilo jakies gowno z plasteliny to przeciwnik by tylko pokrecil nosem i zawolal sedziego by sciagneli plastelinowy woz/wielkiego ptaka/czy co tam jeszcze GW wymyslilo.
do tego ja sam nie gram imperium jednak moge powiedziec co mi sie podoba a co nie, tym bardziej takie prawo maja ludzie ktorzy ta armia graja.
wru pisze:Steam Tank na bank będzie miał podstawkę jak arachnarok. Każda nowa armia musi mieć coś na tej wielkiej desce.
nie wydaje mi sie. ta podstawka pod kuraka wyglada na arachnarokowa.
Matijjos pisze:Kurde, jak Bretonni dadzą coś na kształt tych zmutowanych kurczaków to się załamię.
bretka zapewne dostanie nieruchomy kielich graala na wielkiej podstawce ktory swoja zajebistoscia bedzie odpychal wrogow i wygrywal bitwy ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

wru pisze:Steam Tank na bank będzie miał podstawkę jak arachnarok. Każda nowa armia musi mieć coś na tej wielkiej desce.
Khemri nie ma niczego tak gigantycznego.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Morsereg pisze:bretka zapewne dostanie nieruchomy kielich graala na wielkiej podstawce ktory swoja zajebistoscia bedzie odpychal wrogow i wygrywal bitwy ;)
Bretka dostanie zamek. Nas kołach. Albo gigantycznego, drewnianego rycerza, sterowanego w środku przez 20 chłopów!
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Z całym szacunkiem, ale niektórzy z was strasznie pier, ekhm, narzekają. Wyszły nowe modele + nowe zasady - źle? Niektóre armie czekają dekadę na nowy AB.
Trochę mnie skofundowała ta sytuacja, więc mam takie pytanko kontrolne do każdego, kto lamentuje na gryfy, demigryfy i ruchome platformy dla magów.

Czy stoi nad Tobą facet i przykłada Ci pistolet do głowy, rozkazując zakup, sklejenie, pomalowanie i granie gryfami, demigryfami i ruchomymi platformami dla magów?

Bo mi na przykład się demigryfy i platformy magowskie niespecjalnie podobają (gryf jest super o ile ma opcję sklejenia bez tego zderzaka od czołgu parowego), a żadnego koleżki grożącego mi bronią nie zauważyłem.

Sprawdzałem nawet, czy nie czai się w szafie.
+1, i +1 do tego że na zachodzie potrafią znaleść dobre strony nowego wydania, a nie tylko narzekać jak u nas :roll:
Mi się podoba wszystko poza demigryfami, ale tak jak już było pisane - trzeba modele zobaczyć na żywo i ocenić wtedy, a nie tylko patrząc na jedno zdjęcie.

Czekam na posty w stylu: 'o nie nowe modele do Imperium, jakie paskudne, przestaję grać' :roll:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

jak mamy się cieszyć z nowego army booka do Imperium jak benzyna po 6 zł
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

o nie! już nigdy nie będę grał imperium!

...oh wait ;p
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

noggin
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: noggin »

Szczur22 pisze:
Morsereg pisze:bretka zapewne dostanie nieruchomy kielich graala na wielkiej podstawce ktory swoja zajebistoscia bedzie odpychal wrogow i wygrywal bitwy ;)
Bretka dostanie zamek. Nas kołach. Albo gigantycznego, drewnianego rycerza, sterowanego w środku przez 20 chłopów!
Albo wielkiego drewnianego borsuka.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Morsereg pisze: fantastycznie, ze sprawdziles.
Nom. Ostatni raz tak się bałem, kiedy wyszedł D&D 4e. Czytając te lamenty zastępów nerdów naprawdę się bałem, że WoTC w dniu premiery wyśle policję-ninja, która włamie się do każdego domu i spali wszystkie znalezione podręczniki do 3,5e.

Do mojego domu najwyraźniej nie trafili.
a widzisz jakas alternatywe dla tych figsow?
Swordsmen, Spearmen, Halberdiers, Free Company, Crossbowmen, Handgunners, Archers, Greatswords, Flagellants, Great Cannon, Mortar, Helblaster, Helstrom Rocket Battery, Steam Tank, Knightly Orders, Pistoliers, Outriders. Mam nadzieję, że nic nie przeoczyłem, piszę z pamięci. A jeśli się nie podoba nowy gryf, to można (gasp!) grać starym gryfem. Albo (GASP!) kupić gryfa innego producenta. GW nie ma wyłączności na mitologię.
ale czy pomyslales, ze jak GW wydaje nowe figurki z nowymi zasadami to znaczy, ze chca by sie sprzedaly - czyli beda bardzo grywalne.
Czekaj, ustalmy fakty.

Gracz 'niedzielny', który lubi estetykę/fluff konkretnych lalek może sobie bez problemu wystawiać te jednostki, które mu się podobają (podałem listę powyżej dla ułatwienia).

Hardkorowy lew turniejowy, którego interesuje tylko i wyłącznie 'grywalność modelu', zawsze zagra na turnieju 'grywalnymi' ludzikami.

Hmm... w sumie nie do końca rozumiem, o czym jest dyskusja...
do tego ja sam nie gram imperium jednak moge powiedziec co mi sie podoba a co nie, tym bardziej takie prawo maja ludzie ktorzy ta armia graja.
Jest pewna dość istotna różnica między "Te nowe Demigryfy mi się średnio podobają" a "O Jezu o Jezu te demigryfy to co to ma być za gówno gejsłorkszop popsuł łorhamery na zawsze świat już nigdy nie będzie taki sam o łeeeeeee".

To mniej więcej ta sama różnica, co między stwierdzeniem "Zakończenie Mass Effect 3 mnie rozczarowało", a podaniem BioWare do sądu konsumenckiego.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Morsereg pisze:ale czy pomyslales, ze jak GW wydaje nowe figurki z nowymi zasadami to znaczy, ze chca by sie sprzedaly - czyli beda bardzo grywalne.
Bzdura.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Don_Silvarro pisze:
a widzisz jakas alternatywe dla tych figsow?
Swordsmen, Spearmen, Halberdiers, Free Company, Crossbowmen, Handgunners, Archers, Greatswords, Flagellants, Great Cannon, Mortar, Helblaster, Helstrom Rocket Battery, Steam Tank, Knightly Orders, Pistoliers, Outriders. Mam nadzieję, że nic nie przeoczyłem, piszę z pamięci. A jeśli się nie podoba nowy gryf, to można (gasp!) grać starym gryfem. Albo (GASP!) kupić gryfa innego producenta. GW nie ma wyłączności na mitologię.
wymieniles wsystkie stare modele z AB, ja natomiast pytalem sie o nowe: wozki dla magow, demigryfy czy wielkie gryfy.
ale czy pomyslales, ze jak GW wydaje nowe figurki z nowymi zasadami to znaczy, ze chca by sie sprzedaly - czyli beda bardzo grywalne.
Czekaj, ustalmy fakty.

Gracz 'niedzielny', który lubi estetykę/fluff konkretnych lalek może sobie bez problemu wystawiać te jednostki, które mu się podobają (podałem listę powyżej dla ułatwienia).

Hardkorowy lew turniejowy, którego interesuje tylko i wyłącznie 'grywalność modelu', zawsze zagra na turnieju 'grywalnymi' ludzikami.

Hmm... w sumie nie do końca rozumiem, o czym jest dyskusja...
to ze takowymi graja wcale nie znaczy, ze mu sie od razu modele musza podobac. i wlasnie o to ta dyskusja, ze napadles na ludzi ktorzy wyrazaja swoje zdanie na temat "wygladu" figurek a nie ich uzytecznosci na stole.
do tego ja sam nie gram imperium jednak moge powiedziec co mi sie podoba a co nie, tym bardziej takie prawo maja ludzie ktorzy ta armia graja.
Jest pewna dość istotna różnica między "Te nowe Demigryfy mi się średnio podobają" a "O Jezu o Jezu te demigryfy to co to ma być za gówno gejsłorkszop popsuł łorhamery na zawsze świat już nigdy nie będzie taki sam o łeeeeeee".

To mniej więcej ta sama różnica, co między stwierdzeniem "Zakończenie Mass Effect 3 mnie rozczarowało", a podaniem BioWare do sądu konsumenckiego.
no zgadza sie, jednak nikt tutaj nie pisze: co za kupa. sprzedaje swoja armie (wyjatkiem jest tutaj afro, ktory z powodu wygladu imperialnych figurek sprzedaje armie do ogrow ;) ).
wiekszosc komentarzy jest utrzymywana na poziomie. glownie z wysmianiem niektorych modelow. ale nie sa to komentarze przez ktore dany osobnik nie bedzie mogl spac po nocach ;)

ps. zasmuciles mnie informacja o ME3 bo teraz domyslam sie jakie bedzie zakonczenie :P ;)
Havelock pisze:
Morsereg pisze:ale czy pomyslales, ze jak GW wydaje nowe figurki z nowymi zasadami to znaczy, ze chca by sie sprzedaly - czyli beda bardzo grywalne.
Bzdura.
mhm.
powiedz to graczom O&G o manglerach.
powiedz to graczom TK o sfinksach.
powiedz to graczom OK o ironblasterach i mourfangach
powiedz to graczom VS o vargheistach i mortis engine/coveris thronie.
nie mowie o wszystkich nowych modelach bo oczywiscie, ze wsrod nich znajduje sie cos takiego jak arachnarok ktory jest malo grywalny ale sa i rozpiski z nim (glownie w bitwach domowych a nie o takich tutaj mowa ;) )
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Naszkicowane przez Ciebie równanie "nowa jednostka (nowy model) + nowe zasady = grywalność" to bzdura, ile byś nie znalazł przykładów na poparcie tej tezy. A mi wystarczy jeden żeby ją obalić, ale to jest tak proste że mi się nawet nie chce :)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ale powiedz nam, wszyscy są ciekawi :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź

Post autor: G'N'R »

Jak tak dalej pójdzie to Breta dostanie wielkiiii basen napełniony wodą, a w środku bezie się kąpać pani z jeziora. :P
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Afro pisze:ale powiedz nam, wszyscy są ciekawi :)
Ugraj coś Thundertuskiem, mi się jeszcze nie spłacił. Trzymam ze względów kolekcjonerskich ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

G'N'R pisze:Jak tak dalej pójdzie to Breta dostanie wielkiiii basen napełniony wodą, a w środku bezie się kąpać pani z jeziora. :P
Jeśli by była skąpo obrana i miała ładną rzeźbę to myślę, że gracze bretońscy by się nie obrazili. :mrgreen:
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Darkelficcy też by się nie obrazili. Nowy wzór Kociołka. :D

ODPOWIEDZ