nowe modele i unity?

Empire

Moderator: #helion#

Zablokowany
Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Re: nowe modele i unity?

Post autor: Blaesus »

debelial pisze:Co ciekawego zauważyłem:
nie ma limitu wystawiania detachmentów przypadających na jednostkę macierzystą, a w każdym razie nic takiego nie widzę
detachmenty jednak normalnie panikują wszystko, nie mają zasady że są olewane
Niestety - przy army list napisane jest przy każdej jednostce, że może wziąć do dwócj dętek :)

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Blaesus pisze: Niestety - przy army list napisane jest przy każdej jednostce, że może wziąć do dwócj dętek :)


A co z WH i myśliwymi? WH nie dostaje scout po dołączeniu do myśliwych?

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Blaesus pisze:
debelial pisze:Co ciekawego zauważyłem:
nie ma limitu wystawiania detachmentów przypadających na jednostkę macierzystą, a w każdym razie nic takiego nie widzę
detachmenty jednak normalnie panikują wszystko, nie mają zasady że są olewane
Niestety - przy army list napisane jest przy każdej jednostce, że może wziąć do dwócj dętek :)
Fakt, dzięki wielkie :)

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Nie ma sprawy debelial ;) Sądzę, że jest więcej osób, które powinny Tobie dziękować.

Odnośnie Huntsmen - nie ma żadnej zasady, która daje specjalne zdolności po dołączeniu do nich.

Przeszła mi pewna myśl...

Przedmiot dający MR(2) kosztuje 30 pkt.
Witch Hunter z dwoma pistoletami 55 pkt :)
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2012, o 13:44 przez Blaesus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Martin von Carstein pisze:
Blaesus pisze: Niestety - przy army list napisane jest przy każdej jednostce, że może wziąć do dwócj dętek :)


A co z WH i myśliwymi? WH nie dostaje scout po dołączeniu do myśliwych?

Tez sie ciekawie....

Edit
Ninja :mrgreen:

To zostana lucznicy core'owi
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Maiłem się pytać o Grand Mastera ale jutro to już se przeczytam co z nim uczynili łajdacy.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

bylo napisane. Drogi, ale ma duzo ekwipa w standardzie , wiec w gruncie rzeczy niewiele sie zmienilo. Nie ma kuraka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

WH jest fajny jako droższy Obsidian amulet, który strzela i walczy :)
Bleseus już to zresztą zauważył :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

To zostana lucznicy core'owi
Czy aby przypadkiem, gdy dołączymy WH do łuczników-harcowników, ci nie utracą swej zdolności (największego atutu)?

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

nope
Obrazek

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Martin von Carstein pisze:
To zostana lucznicy core'owi
Czy aby przypadkiem, gdy dołączymy WH do łuczników-harcowników, ci nie utracą swej zdolności (największego atutu)?
Nadal są w skirmiszu a WH razem z nimi :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Czopek pisze:
Martin von Carstein pisze:
To zostana lucznicy core'owi
Czy aby przypadkiem, gdy dołączymy WH do łuczników-harcowników, ci nie utracą swej zdolności (największego atutu)?
Nadal są w skirmiszu a WH razem z nimi :wink:


Dzięki Czopku. :wink:

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

moglbym poprosic osobe/osoby piszace rules reference o opublikowanie go w okolicach polnocy , a nie dopiero jutro?

PS: gdzie do cholery jest reyki :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

JochnyWalker pisze: PS: gdzie do cholery jest reyki :?:
Czyta booka ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

kowaljl pisze:Snajper na euro, gdzie wszystko widać. Jak tam się zastawisz?:-)
Sposobów jest wiele, nie będę tutaj podawał bo wrogowie imperium mogą przeczytać ;-) Jeśli będziesz chciał kiedyś poznać to podejdź do mnie na jakimś turnieju :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Czytam, płaczę i robię świąteczne zakupy,porządki oraz gotowanko.

GW słąbą porę na premierę wybrało. Nie dość że wymieniają w sklepach farby przez co magazyny im się opóźnieją to jeszcze Premiera nowych zasad i modeli.

Z tego co na szybko mogę napisać. Płaczu nie ma. Czołg trzeba zamienić na demigryfy i będzie git.
Nie mamy już turbo trzymacza.

Rozdrobnili nas i podrożyli ale boosty rekompensują cenę.

Jest kilka smaczków ale Sreuro nam potnie armię w CHU#%&&$% i będzie niestety plewa (Inżynierowie teraz must have to 3 sztuki). Zacznijcie odkładac kase na pieszych księży i kapitanów.

Sorki za zdawkowe informacje ale na moje nieszczęście wiąże mnie pewna wredna umowa:P
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

sorry a coś się zmieniło w zasięgu pistoletów? Zachwycacie się tak jak by faktycznie miał coś robić :)... Ważniejszy jest MR 2 bo to jest warte około 30 pkt... :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadryss
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Shadryss »

Dzięki Reyki :) zdawkowe bo zdawkowe ale zadawalające no i przedewszystkim zadowala to że nie ma płaczu przy army booku ;) ehh... mój portfel tego nie polubi tyle kurakow trzeba kupic...
a zamiast tanka pewnie te 2 magiczne charioty trzeba będzie brać ;)
Follow me if I advance,
kill me if I retreat,
avenge me if I die
W/D/L
Empire 3/1/1
Dark Elves 0/0/0

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: kowaljl »

Widze,że bardzo sie róznicie w ocenie czołgu. Uwielbiam ten model sporo mnie kosztowało żeby wygladał tak jak wyglada. I kurcze naprawde niechce z niego rezygnowac.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

@kowaljl
Spójrz na to inaczej. Po prostu czołg nadal jest grywalny ale nie jest must have. ;) To dobrze wpłynie na grywalność i różnorodność rozpisek. Ale raczej sądzę, że po jakimś czasie wszyscy się do niego przekonają. :P

Co do samego booka to przeglądałem go w sklepie i faktycznie ilość rozkmin jest spora. Już zaczynając od samego wyboru lorda. Jasne mag lord to będzie raczej obowiązek ale kogo damy jako drugiego lorda?
Lektor strasznie dostał po tyłku. Aktualnie myślałem o jakieś kombinacji z mace of hellsturm (normalnie jak dwurak, a jak jakiś pancerny kozak z regenką no to jeden konkretny dzwon) i AoMI. Ale wydaje mi się, że teraz lektor będzie głównie na altarze ze względu na rozdawanie hate unitom oraz rzucanie naprawdę fajnych modlitw na wszystkie unity w 6''. Nadchodzi abomka lub hydra? Żaden problem, sigmarze daj flamigni armatom i już po wrogich monsterach. :)

Z drugiej strony Altar nie jest już takim całkowitym must have, bo do wspierania zwykłych unitów o wiele lepiej nadają się warrior prieści. Kosztują tylko 65, dają hate, czanelują tak jak duży i dostęp do tych samych modlitw.


Swoją drogą mam takie pytanie bo nie znalazłem odpowiedzi. Czy WP może rzucać więcej niż jedną modlitwę na turę? Bo nigdzie nie znalazłem już wzmianki ile ich można rzucać w jedną turę...
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Zablokowany