de euro po przerwie

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

de euro po przerwie

Post autor: Dragan »

Duża czara
4lv, shadow
lifetaker, dagger, seal of ghrond

Mała czara
1lv, fire
dispell scroll

Kocioł BSB

2x10 kusz
muzycy

30x korsarz
fcg, frenzy

18x warrior
fcg

5x dr
5xharpy

20x black guard
fcg, banner of murder (AP)

2x5 shade
ahw

Hydra
2xRBT

Od dłuższego czasu nie bylem zainteresowany losami WFB i ostatnio jakoś mnie naszło, coś tam poczytałem i wymyśliłem coś w tym stylu, raczej defensywne, czekanie na przeciwnika, jak dojdzie a dojdzie to żeby było czym uderzyć.
Zgodne to wgl? I jak Wy to widzicie?

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Chyba 2xRBT to przesada, 1 w zupełności powinien wystarczyć.

A drugi poziom fire mógł by sie przydać, zarówno do casta jak i kolejny czar z fire mógł by być przydatny.

oraz mały odział We z flame bannerem na potworki, postarał bym sie ciśnąć.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Nie ma za co zmiescic takiego unitu. Bolce sa zbyt losowe. Jeden to psychologia, 2 moga juz stanowic wieksze zagrozenie. Ja bym tu nic nie zmienial. Jedyne co mozesz zrobic to wywalic obydwa bolce i wsadzic bsb pendantowca na pegazie. Brakuje mobilnych unitow.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Ale dwa to 200 punktów, które czasem mogą coś zrobić.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Dopóki gramy na slos bolce są mało praktyczne.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Bolca zawsze można zamienić na magiczę 1 lvl z ogniem/metalem i walić sygnaturkami. Czysta 100 punktów.

Ogólnie wydaje mi się, że granie na takich czystych magiczkach, to jest ciekawy pomysł.

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Rince pisze:Nie ma za co zmiescic takiego unitu. Bolce sa zbyt losowe. Jeden to psychologia, 2 moga juz stanowic wieksze zagrozenie. Ja bym tu nic nie zmienial. Jedyne co mozesz zrobic to wywalic obydwa bolce i wsadzic bsb pendantowca na pegazie. Brakuje mobilnych unitow.
Nie moge wrzucić pedanta bo mam już kocioł i hydre. Bolce wzmacniaja defensywność tej rozpiski, więc jakbym miał je wywalić to poszedłbym resztą armii w ofens.

ODPOWIEDZ