Zwierzaki

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Re: Zwierzaki

Post autor: Vallarr »

Jak mi sie nawet rybkami nie chce zajmowac, to skad Ci przyszlo do glowy, ze mam czas i ochote na zone? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Vallarr pisze:Jak mi sie nawet rybkami nie chce zajmowac, to skad Ci przyszlo do glowy, ze mam czas i ochote na zone? :mrgreen:
lubię to ;]
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Yudokuno pisze:Morog, a ja Ci zazdroszczę samokontroli. Ja bym to wszystko zeżarła, bo rybka najlepiej wygląda na talerzu

Nieprawda rybka lubi pływać :mrgreen:
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nieee.... Rybki są smaczne same w sobie. Owocki morza też. Lubię się przyglądać akwariom. Wtedy myślę o zakupie porządnej wędki.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

przez was mam ochotę na śmierdzącą rybę ze śmierdzącej smażalni z frytkami robionymi na starym oleju-.-
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Fuuuu
Owoce morza są dobre, ale tylko jak je ktoś dobrze przyrządzi. A u nas w kraju o to ciężko. Zresztą i sami włosi potrafią mieć z tym problemy. W takiej Wenecji jak dostałem kalmary to bardziej przypominały one gumę niż owoc morza.
BTW. Z tego co wiem to w Japonii czy Korei robi się wódkę z "wkładem" z konika morskiego.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

najlepsze owoce morza to na południu włoch (mmmm... ośmiorniczki...). I w azji. Ale flądra ze smażalni... Yummy...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Żałujcie, że nie jedliście fish&chps w Anglii... To jest dopiero hardcore :mrgreen:
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

To zawiera tyle fish ile nasze parówki.
Ja na południu Włoch nie byłem, ale za to w Grecji potrafią nieźle to przyrządzić. A i w Turcji mieli do tego talent.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Ah surówka z owcków morza................. i co ja biedny przez was zrobię jak tego w Polsce dobrze zrobionego nie idzie dostać :cry:


Polecam uwędzić sobie samemu rybki jak ktoś ma mozliwość i do tego zmrożoną wódeczke ;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

To kto tam miał szczurki :shock: : http://www.sadistic.pl/szczurek-vt12006 ... 04449ee00a

I genialny komentarz : "Dobra, a teraz kto nam powie dlaczego taki łysy? Za często się myje? "
I komentarz do komentarza : "A Ty nie rozbierasz się do kąpieli??? "

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

To jest chyba kretoszczur, one są łyse
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jaki kretoszczur? Zwykły szczur, tylko że fuzz. Fuzzy są w większości łyse (mają czasem gdzieniegdzie kępki rzadkiego futra). Są całkiem fajne w dotyku, chociaż ja preferuję jednak szczury z sierścią ;) Głaskanie łysego szczura kojarzy mi się trochę z głaskaniem... ekhm... ;)
Zazdroszczę posiadaczowi szczura z tego filmiku. Moje boją się wody...

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Obrazek

ten pewnie będzie smaczny, już go ostro spasłam;

@Skavenblight ja po każdym topieniu szczura mam poharatane całe ręce
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Pytanie właśnie odnośnie szczurków, jakiś czas temu moja mała dostała świerzba, weterynarz zaaplikował jej 6 zastrzyków jeden co tydzień, jako, że choroba występowała na dość sporym kawałku ciała, a ona sama dość mocno rozdrapywała te krostki dał jej +/- miesiąc na wygojenie, dojscie do siebie i miało być w porządku, niestety miesiac minął, a wygoiła się tylko częśc grzbietu. Przy ogonie i na boku cały czas są ranki, nie drapie się tylko czasem "otrząsa" i zdarza się, że przy kontakcie z tą zaróżowioną skórą sapie i ogólnie to wyglada jakby sprawiało jej ból, podsumowując ten wywód, miał ktoś może podobną sytuacje z tak długim dochodzeniem do siebie? Może ma ktoś jakiś dobry patent na ranki tego typu? Czy może lepiej znowu lecieć do weta, choć moja te wizyty znosi bardzo ciężko.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Mój ojciec jest weterynarzem, ma specjalizację związaną z drobnymi zwierzętami więc jak coś to mogę go zapytać.
Z czego były te zastrzyki ?

Awatar użytkownika
michnik000
Kretozord
Posty: 1753

Post autor: michnik000 »

Skavenblight pisze:Jaki kretoszczur? Zwykły szczur, tylko że fuzz.


Ojj, koleżanka nie grała chyba nigdy w Gothica I lub II-kę(taka gra komputerowa), tam takie przytulaki (jak ten w filmiku) stadami biegają, tylko, że są bardziej spasione i wielkości dzika :mrgreen:

Moja znajoma ma szczura, a oswoiła go z wodą wkładając zwierzaka do lekko namoczonego wodą nieużywanego już przez rybki akwarium.Efekt był taki,że po pół godzinie biegania jak opętany i zanurzony do kostek szczur w końcu się przyzwyczaił, a teraz jest to jedna z jego ulubionych rozrywek :D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

michnik000 pisze: Moja znajoma ma szczura, a oswoiła go z wodą wkładając zwierzaka do lekko namoczonego wodą nieużywanego już przez rybki akwarium.Efekt był taki,że po pół godzinie biegania jak opętany i zanurzony do kostek szczur w końcu się przyzwyczaił, a teraz jest to jedna z jego ulubionych rozrywek :D
mój z wanny potrafi na raz wyskoczyć, a co dopiero z akwarium; chyba bym go musiała do basenu wrzucić
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Lubię patrzeć na pływające szczury. Tylko nosy im wystają nad powierzchnię, i tak śmiesznie kręcą tylnymi łapami. 8)
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
PartyzantPL
Chuck Norris
Posty: 411

Post autor: PartyzantPL »

A ja mam kota :D
Ma na imię Sajmon, 1 rok, rasa Ragdoll.
No i rybki od niedawna.
Nothing is free. Not even revenge.
Obrazek
Shinue pisze: jestem jednoosobową parówą (proszę mnie nie cytować :twisted: )

ODPOWIEDZ