22.03.2020 ŚCIUR

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Bojek-zalążek VC 05.04.2012

Post autor: Naviedzony »

ziemia to czarna herbata za 2zeta z tesco
Ciekawe, czy jest jakaś w kolorze pustyni do moich Khemri? :D

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Naviedzony pisze:
ziemia to czarna herbata za 2zeta z tesco
Ciekawe, czy jest jakaś w kolorze pustyni do moich Khemri? :D

hym...może wysypuj kurkumę/cury zmieszane z herbatą :D ?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Można pokminić! :-k

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Na pewno ci ładnie pachną te wampiry :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

z racji podwójnego washa delvan mudem ;)

klimat pełną gębą, nie dość że wygląda jakby wyszło z ziemi i się rozkładało, to jeszcze pachnie jakby zdechło i z tydzień sobie już pogniło :mrgreen:

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

Mógłbyś wstawić dokładniejsze zdjęcia poszczególnych regimentów?
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

ładne te chluśnięcia farbą zrobiłeś, armia trzyma się kupy kolorystycznie natomiast z uwagi na grupowe zdjęcie niewidać szczegółów :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

jak mówię grupowe będą jak jeszcze parę rzeczy wykończę ;) spokojnie myślę że po sesji letniej będzie wszystko gotowe :)

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Bojek pisze: Obrazek

To też jest ta czarna herbata?

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

To jest piasek drybrushowany
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Czopek pisze:To jest piasek drybrushowany


Dzięki. Mam nadzieję iż herbata dała nieco lepszy efekt niż "to".

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

herbata jest na wampirach

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

ok zatem I tura skończonych modeli...niektóre już było widać inne są nowe...za jakiś czas jak dorwę aparat dorzucę resztę ;)

3bazy duszków
Obrazek
Obrazek
nietopyrki
Obrazek
Obrazek
10psów
Obrazek
szkielety
Obrazek
Obrazek
vargheisty 3
Obrazek
Obrazek
paskudy dwie
Obrazek
Obrazek
i niestety rozmazane pamperki...
Obrazek

wiem że zdjęcia nie powalają ale niestety nie mam najlepszego sprzętu i w dodatku jak widać go nie ogarniam ;/
do wrzucenia zostało jeszcze:
1.oddział 40zombiaków(no i skończyć kiedyś tam 24sztuki)
2.30ghuli(kiedyś dorobić 10 do 40chłopa jak na porządną hordę przystało)
3.bohaterów...w tym generał wampir(Vlad)+BSB(robiony z Konrada pieszego)+2nekromantów

mam nadzieję że pomimo kiepskich zdjęć jesteście w stanie coś powiedzieć miłego ;)

aha armia wyciąga 2400-2600punktów :)

wszystko robione na białym podkładzie i zalane washem brązowym a podstawki to moja ulubiona czarna herbata+trawka statyczna+wióry kokosowe pokruszone (gdzieś tam jakiś kawał runek/kolumnytarcza itp. ale to rzadko)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

jesteście w stanie coś powiedzieć miłego
ja? miłego? proszę Cię! :D
wszystko robione na białym podkładzie
w życiu bym nie zrobiła wampirów na białym podkładzie (ja niczego nie robię na białym, ale czasem się przełamuję; ale do wampirów - nigdy); dobra, a teraz będzie trochę pojazdu, bo imo się nie przyłożyłeś i w porównaniu z poprzednimi prackami wypadło słabo [-X

duchy: no masakra, toż to tylko wash i tyle! imo niedopuszczalne jako 'malowanie', podobnie zresztą wrajty

felbaty: na nich też nie pokazujesz umiejętności, niestety :< mógłbyś trochę poczarować, a tu takie brązowe coś...

dajerłulfy: tu się w końcu coś dzieje! podoba mi się, że dodałeś ten niebiesko-szarawy kolorek, od razu figdy inaczej wyglądają (jakby to samo się pojawiło na felbatach!)

u szkieletów nic nie widać :P rób fotki tak, żeby aparat był dalej od figurek, najwyżej użyjesz zoomu, albo wytniesz fotkę

wargajsty mi się podobają, chociaż też trochę bieda z różnorodnością; ja wiem, że to wampiry, też mam 'przyjemność' malować te wszystkie śliczne paskudztwa, ale jednak można trochę pokochać te figsy i odnaleźć w nich jakieś inne kolorki niż ten Twój ulubiony brąz ;)

u wargulfów znów nic nie widać, ale jeśli widzę dobrze, to są obrzydliwe (mają być obrzydliwe, ale troszkę mniej; chyba nie powinny się tak błyszczeć), znów się pojawia niebiesko-szary i dobrze!

to Twoja armia, czy malujesz komuś?

pozdro joł
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

armia na mój własny użytek i dlatego robiona niewymagająco, brudno i mrocznie :) muszę zrobić lepsze zdjęcia ;) w realu wyglądają lepiej...co do duchów proszę cię mają wyglądać eterycznie a nie jakoś szkielet i szata czerwona :D stawiam na "realizm" a co za tym idzie brud, kurz, pył, syf, kał i błoto czyli to co mają undeady w sobie w klimacie, a nie jakieś tam pedalskie polyski i świecidełka :)

zdaję sobie sprawę że nie jest to armia najwyższych lotów ale mnie zadowala :D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Bojek pisze:armia na mój własny użytek i dlatego robiona niewymagająco, brudno i mrocznie :) muszę zrobić lepsze zdjęcia ;) w realu wyglądają lepiej...co do duchów proszę cię mają wyglądać eterycznie a nie jakoś szkielet i szata czerwona :D stawiam na "realizm" a co za tym idzie brud, kurz, pył, syf, kał i błoto czyli to co mają undeady w sobie w klimacie, a nie jakieś tam pedalskie polyski i świecidełka :)

zdaję sobie sprawę że nie jest to armia najwyższych lotów ale mnie zadowala :D

mój chłopak też tak robił, a potem przyszłam ja, wzięłam się za jego figurki i już nie chciałby wracać do starych :P

duchy można zrobić sto razy lepiej i dalej eterycznie; gdzieś w necie był fajny tuto...
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

toż to armia na turnieje a nie na półkę ;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Bojek pisze:toż to armia na turnieje a nie na półkę ;)
toż ja to wiem :P armie na półkę są dla słabych!
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

dobra no i obiecana 2tura wampirków...w tym Ghule,szkielety,bohatyry,zombi,lepsze ujęcie duszków,zdjęcie armijne i 3bonusy ;) po kolei

duszki lepsze ujęcie

Obrazek
ghule
Obrazek
Obrazek
szkielety
Obrazek
zombiki
Obrazek
Obrazek
bohatyry
Obrazek
zbliżenie na Lord i BSB
Obrazek
i od tyłu
Obrazek
kilka zdjęć całościowych
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mały bonusik...sztandarowy szkieletów trzymający Screaming Banner ;)
Obrazek
busik nr 2->misja lord na hellstedziu praca wczesna
Obrazek
i zdjęcie rodzinne w kazamatach nienawiści ;)
Obrazek

mam nadzieję że teraz lepiej widać ;)

zatem krytykować mnie proszę!

(armia skończona i tak już nic nie zmienię, ale zawsze można ponarzekać że to tylko wash i syf ;) )

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Pierwsze skojarzenie po rzucie okiem na ostatnie zdjęcie, czy on kurde trzyma te figsy we krwi !? :D

ODPOWIEDZ