No siema 9.10 (starocie, ale kolorowo - Tzeentch)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: No siema up 8.07 (takie tam... imperium na stół)

Post autor: bem »

po tygodniu wakacji wracam do roboty;

trochę nuda, bo dalej imperium (ale jeśli mam malować całą armię, to sięprzyzwyczajajcie):
(już tylko 13 zostało, w tym gość ze sztandarem)

Obrazek
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mi tam jednorodność nie przeszkadza, byle było na czym oko zawiesić :mrgreen: . Fajnie, równo to wygląda =D> . Prośba: wrzuć większą fotę pojedynczego figsa (lub dwóch :wink: ). Do galerii lub na pw.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Ładnie, ale nie podoba mi się to, że jest taki duży kontrast. Mniej realistyczni przez to są ( a ja lubie realistyczne figsy :p ).

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

tedzio pisze:Ładnie, ale nie podoba mi się to, że jest taki duży kontrast. Mniej realistyczni przez to są ( a ja lubie realistyczne figsy :p ).
dostałam w wytycznych takie kontrasty :P imo to się dobrze prezentuje na stole
smiejagreg pisze:Prośba: wrzuć większą fotę pojedynczego figsa (lub dwóch :wink: ). Do galerii lub na pw.
może sztandarowego wrzucę... jak go pomaluję :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

bem pisze:
tedzio pisze:Ładnie, ale nie podoba mi się to, że jest taki duży kontrast. Mniej realistyczni przez to są ( a ja lubie realistyczne figsy :p ).
dostałam w wytycznych takie kontrasty :P imo to się dobrze prezentuje na stole

prezentuje się pewnie zacnie, ale dla mnie sztucznie :p

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

koniec tego oddziału, kolorek sztandaru się troszkę zwalił na zdjęciu...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ufff...
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Łooooooo, fajne chopoki! Temu co tak bęben wywaliło... jak on w niego uderza?
Przecież jakby chop chciał szarżować to by sobie wybił zęby..
Poza tym to fajnie i czysto pomalowani, w sam raz nadają się na stół a i na półce by całkiem fajnie wyglądali.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

ctan pisze:Przecież jakby chop chciał szarżować to by sobie wybił zęby..
Bębniarze... nie szarżują, oni tylko dostają cięgi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Daj większe fotki, np. sztandarowego...

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Mi pomalowanie 40 halabardników zajęło kilka miesięcy i nadal nie są skończeni. Międzyczasie prawie podciąłem sobie żyły nożykiem modelarskim :D

Jak niektórzy potrafią to zrobić w parę dni i nie oszaleć po drodze? Eh, chyba naprawdę trzeba przerzucić się na szachy ;)

Świetna robota, są super.
Vae victis!

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Właśnie skończyłam oddział jazdy do tej samej armii imperium; miało być 'na bogato', inne kolorki, duuużo blachy... W sumie to wydaje mi się, że to najlepszy oddział, jaki pomalowałam do tej pory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek




No a poza tym jeszcze trochę strzelania, ta sama armia (te dwa oddziały skończyłam już daaawno daaaawno, ale jakoś nie chciałam ich wrzucać samych, bo to trochę nuda)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

nie masz jakichś większych zdjęć? Bo szczerze mówiąc to zbyt wiele na nich nie widać...
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

ctan pisze:nie masz jakichś większych zdjęć? Bo szczerze mówiąc to zbyt wiele na nich nie widać...
a co ma być więcej widać, jak to figsy na stół? ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

bem pisze:
ctan pisze:nie masz jakichś większych zdjęć? Bo szczerze mówiąc to zbyt wiele na nich nie widać...
a co ma być więcej widać, jak to figsy na stół? ;)
No, to jest argument :!: :wink:
Nie kombinuj tylko dawaj większe fotki :mrgreen: Albo wrzuć coś, co robisz np na poziom na stół++...
Z tej odległości oba oddziały wyglądają ok, ale fajnie by było obejrzeć większych jeźdźców...

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

nie mój styl, prawde powiedziawszy - duży kontrast a może 5 highlightów - wydaje mi się że nawet z tej odległości widzę przejścia
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jazda bardzo fajowa. Na prawdę wyciśnięte bardzo dużo z tych figurek =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Brawo =D> jazda na najwyższym poziomie :D

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Mnie się średnio podoba kolorystyka ale to już kwestia gustu. Technicznie brawo =D>

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Większe fotki! Bo tu nic nie widać.
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Przepraszam, że nie dawałam większych fot, po prostu już nie mogłam ich zrobić ;) Mam nadzieję, że zrobię nowe, jak właściciel zrobi podstawki co, jak wiadomo, bardzo działa na korzyść figurek.

No a teraz z większymi fotami:

ratling - miał być oczobitnie pomarańczowy
Obrazek
Obrazek

gość z młotkiem położonym na głowie Oo miałam trochę problemów z kolorkami, nie jestem też usatysfakcjonowana z tego, jak złoto wyszło na zdjęciach
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i mag, kolory też dowolne; z figurką było trochę zabawy, bo musiałam ją rozkleić, żeby pomalować
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ciekawe, pastelowe malowanie , Twoje kolory są jakby... nie wiem, miękkie :?: :wink:
po kolei:
- szczurki ok, choć pomarańczowy wcale nie wyszedł aż tak oczojebnie :wink: , poza tym skóra mogła by mieć jeszcze chociaż 1 pośredni kolor;
- gostek z młotkiem - ciekawie pomalowana tarcza, szatka ok pomimo, iż nie lubię jasnego fioletu, natomiast łowicki tył imho zupełnie nie pasuje i psuje odbiór figsa
- mag - ten figs najbardziej mi się podoba, przy tak miękkich kolorach nawet zielony z niebieskim się nie gryzie.
Generalnie charakterystyczny styl malowania - widać dość fest poszczególne pociągnięcia pędzlem przy rozjaśnieniach, ale to jest charakterystyczne i akurat u Ciebie pasuje. I want more :!: :P

ODPOWIEDZ