Dzioby

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Dzioby

Post autor: tedzio »

Jak uzyskać taki efekt nie używając aerografu? Znanymi mi technikami (oprócz blendingu, bo to dla mnie hardcore) nie wychodzi mi zupełnie.

Żółty to golden yellow.

Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nic innego jak wprawa. Takie gładkie przejście to po prostu skill... Ciężko mi cokolwiek poradzić. Jeśli jesteś już na pewnym poziomie, to wiesz, że coś takiego potrafisz wymalować i tyle.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Nie, takie przejście to jedno, dwa psiknięcia aerografem. W sieci krąży filmik jak właśnie demigryfy pomalować używając aerografu.

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Myślę, że takie przejście można uzyskać malując końcówkę dzioba washem gryphon sepia.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

tedzio pisze:Nie, takie przejście to jedno, dwa psiknięcia aerografem. W sieci krąży filmik jak właśnie demigryfy pomalować używając aerografu.
Nie rozumiem :<

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

tedzio pisze:Jak uzyskać taki efekt nie używając aerografu? Znanymi mi technikami (oprócz blendingu, bo to dla mnie hardcore) nie wychodzi mi zupełnie.

Żółty to golden yellow.

Obrazek
Dzizas, zwykłe glaze-y i pozamiatane. Mnie by było szkoda czasu bawić się aero, żeby coś takiego malnąć ...... no chyba, że 10 takich figurek na raz robił, wtedy miało by to jakiś minimalny sens.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Pewnie, że glaze, żadna filozofia. Wet blending daje identyczny efekt, a trzeba się mocno babrać z farbą. Z resztą to jest małe zdjęcie w takiej sobie rozdzielczości, więc widzisz nie wiadomo co. W powiększeniu zapewne dostrzegłbyś przejścia pomiędzy kolorami.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ja bym próbował washem :D jakiś brązowy na żółtej farbie powinien załatwić sprawę

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

To samo. Ja po prostu zrobiłbym to warstwowo+wygładzanie przejść.

ODPOWIEDZ