Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Piłka nożna

Post autor: Dymitr »

ja wiem, że wp.pl nie jest wiarygodna, ale poważnie Jeleń przeniósł się do Podbeskidzia?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

nom, wrócił w rodzinne strony =D>
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

fajnie - mam nadzieję, że wyciągnie ekipę z tej dupy w której są... ja na miejscach spadkowych widzę inne kluby :D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Początek mieli pechowy i tak jakoś znaleźli się w dołku. Mam jednak nadzieję że klub nie zwolni trenera, który jest najdłużej pracującym wśród szkoleniowców w ekstraklasie.
Ściągnięcie Jelenia to świetny ruch bo ten napastnik o głowę przerasta resztę skillem:), może też poprawi nastroje w szatni.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1237

Post autor: Big Boss M. »

Mają go zwolnić i zamiast niego ma być Kafarski, następny mecz ma przesądzić.
Moim zdaniem jak nie ma wyników to trenera trzeba zmienić, tak się robi zawsze i często przynosi to efekt, bo najwidoczniej nie ma pomysłu na tą drużynę.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

jak już coś to wolałbym Liczkę, a co do zwalniania - polecam popatrzyć wstecz - na Fergusona, Wengera i Moyesa, mimo kryzysów i to nawet długotrwałych ManU, Arsenal czy Everton trenerów nie zmieniają i na dłuższą metę to procentuje...

EDIT

zwolniony, mam nadzieję że wezmą Liczkę, na nasze standardy to niezły trener.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1237

Post autor: Big Boss M. »

Może smuda zrezygnuje z milionów i zajmie się TSP :D :P

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja bym się zaczął modlić: "Boże, byle nie Smuda!"
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1237

Post autor: Big Boss M. »

Dymitr pisze:ja bym się zaczął modlić: "Boże, byle nie Smuda!"
Co jak co ale jako trener klubowy to IMO jeden z najlepszych w polsce. Sukcesy z ostatnich lat Wisły i Lecha to głownie jego zasługa :roll:

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Big Boss M. pisze:
Dymitr pisze:ja bym się zaczął modlić: "Boże, byle nie Smuda!"
Co jak co ale jako trener klubowy to IMO jeden z najlepszych w polsce. Sukcesy z ostatnich lat Wisły i Lecha to głownie jego zasługa :roll:
Ja bym posłuchał Dymitra. Owe sukcesy to śpiewka dawnych czasów a świat prze do przodu. No i coraz młodsi i lepsi trenerzy w ekstraklasie.
Imho, Smuda do Arabii.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Siweusz pisze:
Big Boss M. pisze:
Dymitr pisze:ja bym się zaczął modlić: "Boże, byle nie Smuda!"
Co jak co ale jako trener klubowy to IMO jeden z najlepszych w polsce. Sukcesy z ostatnich lat Wisły i Lecha to głownie jego zasługa :roll:
No i coraz młodsi i lepsi trenerzy w ekstraklasie.
Jak mówił Górski: " Dobry trener, tylko wyników nie ma... " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Niestety, do młodych trenerów w polskiej ekstraklasie to pasuje, jak ulał. A Smuda "klubowy" broni się wynikami, co by nie mówić. Co by już nie brnąć dalej w przeszłość, Lech - tak, jak pisze BBoss - to autorski pomysł Smudy i jednocześnie ostatnia polska drużyna klubowa, która grała fajną piłkę przez okres dłuższy, niż 1 sezon...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

smiejagreg pisze:
Jak mówił Górski
Jeżeli mamy rozmawiać na poziomie nostalgii TVP, to ja podziękuję i dobranoc. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:


Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Borussia pocisnęła Real 2:1 a Lewy strzelił gola ! Brawo !
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Jeszcze remis z City i jest awans :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mam wrażenie, że MCity płaci takie samo frycowe w LM, jak Dortmund rok temu :wink: Coś im nie idzie...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Robson pisze:Jeszcze remis z City i jest awans :)
Już postawiłeś krzyżyk na mecz w Madrycie? :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Mam wrażenie, że MCity płaci takie samo frycowe w LM, jak Dortmund rok temu :wink: Coś im nie idzie...

City frycowe?

A w zeszłym sezonie to co było?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Niektórzy widać uczą się wolniej, niektórzy szybciej :mrgreen: Wydaje się, że w zeszłym sezonie Dortmund miał jednak słabszą grupę. Trochę mieli pecha, bo eliminacje przypadły akurat na ich dołek straszny, więc nic nie zdziałali. Myślałem przed rozpoczęciem rozgrywek LM, że teraz będzie tak samo - a jednak o mało co nie zdobyli kompletu punktów w pierwszej fazie... A MC cienizna totalna... A kasa gigantyczna wpompowana w ten zespół... Może obudzą się w rewanżach...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Po takich roszadach w obronie Realu, i błędach nowych obrońców to na prawdę się nie dziwię że taki jest wynik.

ODPOWIEDZ