Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowy WoCh

Post autor: Brushlicker »

Oto i na blogu zawisła druga część recenzji :!: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

mi się dobrze zdaje czy na wypraskach hellstriderów są 4 steedy? piąty jest osobno?

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Chyba raczej powtórzyła im się ta sama - pierwsza i trzecia. Bo nie ma na żadnej wyprasce główek w hełmach z pióropuszami. No i było by w zestawie 12 tarcz :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Mauler pisze:Chyba raczej powtórzyła im się ta sama - pierwsza i trzecia. Bo nie ma na żadnej wyprasce główek w hełmach z pióropuszami. No i było by w zestawie 12 tarcz :)
+1

po prostu powtórzyli zdjęcia jednej wypraski, jedyna różnica to taka, że są obrócone względem siebie o 180 stopni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Może i powtórzyli ale ja i tak nie mogę się doliczyć 5-ciu korpusów od tych wierzchowców... :-k
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

bo czeka nas niespodzianka w postaci jednej ramki której nie pokazali;]

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurde na stronie GW Rycerze na Juggerach mają wpisane podstawki 50x50 :? Na dodatek nie mogę sobie kupić podstawki 50x75 żeby zamienić mojemu Lordowi na Juggerze, kretynizm do potęgi ntej ](*,)
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Karlito pisze:Kurde na stronie GW Rycerze na Juggerach mają wpisane podstawki 50x50 :? Na dodatek nie mogę sobie kupić podstawki 50x75 żeby zamienić mojemu Lordowi na Juggerze, kretynizm do potęgi ntej ](*,)
No to widocznie na takich są. Nie muszą być jak Demisie.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

całe GW :) Lord będzie musiał raz stać z boku bo nie pasuje do podstawek, 2 nie sprzedają chyba osobno podstawek 50x75 właśnie

@Cahir tak tylko ktoś kto już posiada taką figurkę jak Lord na Juggerze ma podstawkę 50x50 chyba bo taka była wcześniej dostarczana, a teraz trzeba zamieniać by było oficjalnie. Chociaz ja bym się nie czepiał turniejowo LS uściśliła że powinny być podstawki ostatnio wydane, ale for fun? who cares :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Ja bym sie nie czepial na turach o takie rzeczy. Defakto jesli sie czepiac to wystarczy dokleic do obecnej podstawki podstawke kawaleryjska i jest gitez :D Podstawki pojawia sie na stronie GW za jakis czas tak samo jak bylo z podstawkami 100x150.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Skoro Karlito pisze, że w boxach są podstawki 50x50, to czemu niby grać na innych? Żeby równać do Imperium? Żenua.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Na pewno się pomylili w opisie po prostu - wystarczy popatrzyć na zdjęcia tych juggerów - widać że podstawki są prostokątne a nie kwadratowe.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Na pierwszym zdjęciu ze strony GW Skullcrasherzy są na podstawkach 50x50, widać to jak na dłoni. Za to jak patrzę na resztę zdjęć i na te w WD to ewidentnie widać że stoją na tych 50x75... #-o W nowym opisie Lorda na Molochu też już jest wpisana 50x75 :roll:

Już szukam na ebayu podstawek od Demigryfów. Może ktoś z Was ma na zbyciu jedną sztukę... :?: =P~
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Doklej sobie z tyłu 2x50 i już po problemie...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Karlito pisze:Na pierwszym zdjęciu ze strony GW Skullcrasherzy są na podstawkach 50x50, widać to jak na dłoni. Za to jak patrzę na resztę zdjęć i na te w WD to ewidentnie widać że stoją na tych 50x75... #-o W nowym opisie Lorda na Molochu też już jest wpisana 50x75 :roll:
Proszę cię, zobacz sobie gdzie na pierwszej focie jugerzy mają przylepione nogi, po czym porównaj sobie to ułożenie, na dalszych zdjęciach. Wszędzie mają 50x75. Opis walnięty i tyle.
I tak jak reszta pisze, starczy dokleić 2x25 lub kawaleryjską i po problemie.......

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Nie lubię robić czegoś byle jak i wolę trochę się pomęczyć i poszukać odpowiedniej podstawki niż odstawiać jakieś kombinacje z doklejaniem. Mój Lord na Juggerze to jedna z najładniejszych figurek w mojej kolekcji i nie mam zamiaru jej spaprać jakimiś zlepkami podstawek :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Asus
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Asus »

Tak sobie śledzę od dłuższego czasu dyskusję w tym temacie - najpierw z niecierpliwością chłonąc każde plotki dotyczące nowych figsów i AB. A potem z rosnącym zniechęceniem czytając wylewany w postach jad, zgorzknienie i wieczne malkontenctwo. Dobra, wiem, to nasza cecha narodowa, jak sobie Polak nie pomarudzi to nie jest sobą. No ale bez przesady....

Figsy złe, brzydkie, pedalskie, niegrywalne, drogie i w ogóle to sabotaż armii WoCh. Wieczne narzekanie na GW to już chyba tradycja. Ok, mi tez się nie podoba że za warshrina muszę dać 180-200 pln. Najlepiej jakby kosztował tyle co paczka fajek, choć pewnie i wtedy by się znaleźli tacy, co chcieliby go za darmo dostać...

Ale qwa bez przesady - znam niejedno hobby które kosztuje o wiele, wiele więcej. Zastanawia mnie czemu niektórzy grają Woch'em, skoro taki jest niegrywalny i figsy ma "out of the ass". Ba, zastanawiam się czemu niektórzy nie rzucą tego hobby w diabły, skoro wszytko w nim takie złe, drogie i brzydkie - wystawcie armie na alledrogo, przynajmniej będzie gdzie zaciąg do swej hordy robić :P

Co do nowych figsów - Hellstridersi mi się podobają najbardziej - w wersji z batami i hełmami korynckimi. Mają dobry Slaaneshowy klimat - ci z przyrośniętymi spearami sa trochę papuśni i nie leżą mi - ale to mi, innym się mogą podobać. Juggery - ot kornikowe tępe dresy ;) ale jak ktoś już wcześniej pisał, podobać się mogą. Valkia - ujdzie, trochę konwertowania i można ją wystawiać. Scylla mi się nie podoba w ogóle - wygląda jakby się miał przewrócić :D Ale nikt mi nie każe go kupować. Za to warshrine - jest mega - zastanawiałem się co wymyśli GW żeby to nie była bryczka ciągnięta przez wielbłądy - no i im wyszło - nawet te plastusie pod spodem, chociażby sądząc po tym ile kontrowersji wywołują - są udani - Chaos ma być obrzydliwy i ranić oczy.

Wyszły, po mega długiej przerwie, nowe figsy do WoCh, i chociażby dla możliwości konwersji, jakie się teraz pootwierały przed chaosowymi graczami, trzeba się cieszyć, a nie odpalać wieczną kampanię narzekań i lamentów. Jak się komuś nowe nie podobają to zawsze może zostać przy starych albo wziąć pilnik, nożyk, GS'u trochę i porobić dokładnie takie figsy, jakie mu pasować będą.

Hail to Slaanesh ! ;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ale maruda... :mrgreen:
narzekamy bo nam zależy. a po przykładach wiemy że może być lepiej. wiele osób siedzi w tym hobby 10-15 czy nawet 20 lat, mają pełne prawo narzekać jak ich armia którą zbierają i grywają od czterech edycji jest bezczeszczona jakimiś głupotami których można uniknąć.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Asus pisze:Tak sobie śledzę od dłuższego czasu dyskusję w tym temacie - najpierw z niecierpliwością chłonąc każde plotki dotyczące nowych figsów i AB. A potem z rosnącym zniechęceniem czytając wylewany w postach jad, zgorzknienie i wieczne malkontenctwo. Dobra, wiem, to nasza cecha narodowa, jak sobie Polak nie pomarudzi to nie jest sobą. No ale bez przesady....

Figsy złe, brzydkie, pedalskie, niegrywalne, drogie i w ogóle to sabotaż armii WoCh. Wieczne narzekanie na GW to już chyba tradycja. Ok, mi tez się nie podoba że za warshrina muszę dać 180-200 pln. Najlepiej jakby kosztował tyle co paczka fajek, choć pewnie i wtedy by się znaleźli tacy, co chcieliby go za darmo dostać...

Ale qwa bez przesady - znam niejedno hobby które kosztuje o wiele, wiele więcej. Zastanawia mnie czemu niektórzy grają Woch'em, skoro taki jest niegrywalny i figsy ma "out of the ass". Ba, zastanawiam się czemu niektórzy nie rzucą tego hobby w diabły, skoro wszytko w nim takie złe, drogie i brzydkie - wystawcie armie na alledrogo, przynajmniej będzie gdzie zaciąg do swej hordy robić :P

Co do nowych figsów - Hellstridersi mi się podobają najbardziej - w wersji z batami i hełmami korynckimi. Mają dobry Slaaneshowy klimat - ci z przyrośniętymi spearami sa trochę papuśni i nie leżą mi - ale to mi, innym się mogą podobać. Juggery - ot kornikowe tępe dresy ;) ale jak ktoś już wcześniej pisał, podobać się mogą. Valkia - ujdzie, trochę konwertowania i można ją wystawiać. Scylla mi się nie podoba w ogóle - wygląda jakby się miał przewrócić :D Ale nikt mi nie każe go kupować. Za to warshrine - jest mega - zastanawiałem się co wymyśli GW żeby to nie była bryczka ciągnięta przez wielbłądy - no i im wyszło - nawet te plastusie pod spodem, chociażby sądząc po tym ile kontrowersji wywołują - są udani - Chaos ma być obrzydliwy i ranić oczy.

Wyszły, po mega długiej przerwie, nowe figsy do WoCh, i chociażby dla możliwości konwersji, jakie się teraz pootwierały przed chaosowymi graczami, trzeba się cieszyć, a nie odpalać wieczną kampanię narzekań i lamentów. Jak się komuś nowe nie podobają to zawsze może zostać przy starych albo wziąć pilnik, nożyk, GS'u trochę i porobić dokładnie takie figsy, jakie mu pasować będą.

Hail to Slaanesh ! ;)
+

Ave Khorne :twisted:

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Asus pisze:... Ale qwa bez przesady ...
Od ale też zacząłeś marudzić. Mnie mantikora podobała się bardzo, lord nurgla to ulubiony figs chaosu, a jeśli nie podoba mi się to co zostało teraz wydane, to jestem Polakiem? Nie mieszam w to spraw narodowych, nie podobają mi się, gdyż są gorsze niż to co zostało wydane do tej pory. Firma zalicza spadek formy.
Obrazek

ODPOWIEDZ