Arkham Horror

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Arkham Horror

Post autor: Tomash »

Kto z szanownych gra w tę przemistrzowską planszówkę?

Ktoś jest z Wawy i gra jakoś regularnie, tudzież jest gotół dołączyć do jednej wyluzowanej ekipy śledczych? :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

mi sie czasem zdaza zagrac, bo znajomi maja :)
ale musze przyznac, ze baaardzo ciezko jest wygrac, bo Ancient One'y maja powera :wink:

w bardzo podobnym klimacie (wiekszosc grafik sie pokrywa w obu grach) jest karcianka

zapraszam na forum http://www.cthulhu.yoyo.pl/index.php
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Shinjitsu
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shinjitsu »

ja tez bardzo chetnie pogrywam w AH - tak mniej wiecej co dwa tygodnie,
na razie gralismy trzy razy i ani razu nie udalo nam sie pokonac Przedwiecznego!

Ostatnio uzylismy dodatku Dunwich Horror i musze powiedziec ze karty ran i szalenstwa sa niesamowite! zamiast tracic przedmioty odnosi sie rane lub zapada na chorobe ktora pozniej wplywa na zakres dzialan daneg sledczego!

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Heh, Ostatnio z kolegą zagralismy w Arkham horror (bez dodatków). Grałem postacią gangstera.. Pojawił sie Wielki Przedwieczny (a jakże), przeklął nas (sukcesy na "6") po czym... Na 12 kostkach użytych w pierwszym ataku wypadło 10x "6". Druga seria rozwiązała sprawę.

Z Lovcraftowskiego klimatu zrobił się "Lobo vs Cthulhu"

Troche gra straciła w moich oczach - teraz ile razy w to gram mam śmiechawkę :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Powergamerzy kostkowi nie powinni w to grać, zdecydowanie :twisted:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Arkham jest zarąbisty. Kumpel dostał to miesiąc temu i np. w ten weekend gralismy 3 razy ^^

Polecam tą grę jest serio mega...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

imo jest dziwna.
gralem tylko w podstawke-bez dodatkow.

tam postac albo jest mozgowcem albo zwykle traci racje bytu.
np ten wielki gangster z tommygunem-> swietny,szybki...ale pierwszy monster krojacy mozg i chlopak jedzie erka do psychiatryka.

no i po kilku rozgrywkach wychodzi ze pomimo rozbudowanej oprawy gra wyglada bardzo podobnie.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jego się po prostu nie wysyła na monstery krojące mózg, to wszystko ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Tomash pisze:Jego się po prostu nie wysyła na monstery krojące mózg, to wszystko ;)
gorzej jak jakies latajace monstrum z mackami spotyka jego :wink:

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Jak dla mnie to gra fajna na jakies 3 razy i potem raz na pół roku. Szybko się nudzi.

ODPOWIEDZ