O&G, Empire i...?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

O&G, Empire i...?

Post autor: Bartas »

z tego co się orientuje to gdy wychodziło OG to było wiadomo że następne będzie Imperium.. czy teraz też wie ktoś co jest następne? Długo mówiło się w plotkach że będą wampiry, ale potem to ktoś obalił.. temat zakłądam bo chyba jestem niepoinformowany :wink:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Nadal niewiadomo. Czesć twierdzi ze faktycznie Vampiry , część twierdzi że wepchnięte zostaly High Elfy, malutczka częśc ma nadzieje że to jednak Dark Elfy ale nic nie wiadomo na pewno. Sądzę że HElfy jednak przejdą.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

No niestety najprawdopodobniej beda to kaprawe elfiki czyli High Elfy.
A mialo byc tak pieknie i Panowie Nocy mieli sie pojawic wczesniej :evil:
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

...Znowu się zaczyna -.-

O ja Cię, tu będzie 60 stron i w końcu i tak się nic nie dowiecie ;)

rzekłem, zobaczymy jak dojdzie do 60

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ja tu nikogo nie prosze o pisanie 60 stron, tylko chcialem sie dowiedziec cazy juz wiadomo bo bylo nie bylo ale juz jest praktycznie po premierze imperium... gdyby nie ten Twój post i moja chec odpisania to pewnie bym juz tu nie napisał :wink:

pozdro

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Wie Szaman ale nic nie powie wiec ............ temat ten to beda czyste spekulacje typu : mnie sie wydaje ,ze wyjda HE ,a mnie ze powinny ........ :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Łosiu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Łosiu »

A mnie sie wydaje ze powinien być chaos :D :D :D :D Nie no joke, ale jestem za HE nowymi

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Tak naprawdę to albo GW jeszcze tego nie ustaliło, albo oficjalna wiadomość będzie niedługo przed wypuszczeniem tej armii wiec dyskusja zamiera...

Niestety, bo sam jestem ciekaw :)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Zox pisze:Tak naprawdę to albo GW jeszcze tego nie ustaliło
ustalilo. dosc dawno :wink:
nie moge powiedziec, co to za armia, ale powiem, jaka figurke do niej widzialem. to byl... smok (a wlasciwie jego glowa). pomoglem? :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Jak pokażesz jaka to głowa to tak ;)

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Buuu elfy wyjdą :cry: a miały być trupki...

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Ja obstawiam VC. Raz, że tak jakoś udało im się wypuszczać armie dobre ze złymi na przemian, a po drugie ten Rise of Nagash wielokrotnie dementowany, ale mógł się wziąć z tego, że były plany wydania Empire i VC, więc ludzie zaczeli snuć domysły co do kampanii opierającej się na dwóch najnowszych armiach. Mam nadzieję, że to nie będą HE... Nie lubię ich, a jeszcze mieliby ich wzmocnić... Ciekawe, czy wreszcie dostaną przdmiot Gejmbrejker: wygrywasz grę na 2+ za 50 punktów (z opcją przerzutu za kolejne 25) ;)

Awatar użytkownika
Handkes
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Twierda Alkarin- Leszno

Post autor: Handkes »

No pomogłeś :) a mogłbyś jeszcze bardziej ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

zeby Wam jeszcze bardziej ulatwic przypominam w jakich armiach sa smoki: VC, DE, WE, HE, Chaos, Empire i... DoW. :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Szaman pisze:zeby Wam jeszcze bardziej ulatwic przypominam w jakich armiach sa smoki: VC, DE, WE, HE, Chaos, Empire i... DoW. :wink:

No taaak, może i w vc jest smok :P ale raczej VC w tym przypadku odpada, bo gdyby zaczeli robić wampirki od smoka to łojezu... też nie mieliby od czego zacząć. A w HE smok to.. no... taki... wydaje się bardziej nośny... hmm ktoś zakumał? :roll:

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

mmm, moze wkleic by tu cala analogiczna dyskusje z Gildii, oszczedziloby paru osobom czasu na wklepywanie wypowiedzi...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

mozemy odszyfrować podpowiedz Szamana na dwa sposoby:

1). przyziemny: smok! Jest w tych armiach co napsiał więc wiele sekulacji nie ma, któraś z nich

2). Metaforyczny: Smok! Smok to symbol HE, Ulthuanu, większosć królów Feniksów wywodział się z Caledoru, krainy smoków. Na Ulthuanie jest bardzo spora liczba smoków, które niestety śpią, a więc Szaman mógł tutaj specjalnie podstawić własnie smoka i to jeszcze głowe, głowa jako najważniejsza częśc ciała, przynajmniej dla mnie ;) u HE smoki stanowią bardzo ważną część ich państwa...

No to Szamanie dobrze kombinuje?? ;)

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

Tak naprawde to GW podpisalo kontrakt z wytwornia Disneya i bedzie klimatyczna armia Kubuś Puchatek i ziomale ze stumilowego lasu !! :O a smok ma na drugie klapouchy :D (krzys na smoku! :O) a tak powaznie to wolalbym VC :/

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Kosa pisze:mozemy odszyfrować podpowiedz Szamana na dwa sposoby:

1). przyziemny: smok! Jest w tych armiach co napsiał więc wiele sekulacji nie ma, któraś z nich

2). Metaforyczny: Smok! Smok to symbol HE, Ulthuanu, większosć królów Feniksów wywodział się z Caledoru, krainy smoków. Na Ulthuanie jest bardzo spora liczba smoków, które niestety śpią, a więc Szaman mógł tutaj specjalnie podstawić własnie smoka i to jeszcze głowe, głowa jako najważniejsza częśc ciała, przynajmniej dla mnie ;) u HE smoki stanowią bardzo ważną część ich państwa...

No to Szamanie dobrze kombinuje?? ;)
trzeba przyznac, ze sam bym na to nie wpadl :wink:
a prawda jest taka, ze po prostu pokazali nam TYLKO glowe smoka. i to na zdjeciu. i powiedzieli, ze smoki wreszcie beda dynamiczne. tak wiec dalej nie rozwiazuje to problemu kolejnej armii...
mozecie dalej sie domyslac i zgadywac, ale i tak nie moge Wam udzielic jednoznacznej odpowiedzi. sorry :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a co do tego smoka, gdzieś słsyzałem\czytałem, że ma być jeden smok w boxie z możliwością sklejenia go pod daną armie, to jest prawda?? Coś jak gigant.

ODPOWIEDZ