Dredlord on Dark Pegasus

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Dredlord on Dark Pegasus

Post autor: ARBAL »

Lekko konwertowany i dośc szybko pomalowany na poziomie (według mojej opinii) lepszego TT. Tak wiem zdjęcia nie są jak zawsze najlepsze.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nic nie widac...

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Może dlatego, że trzeba kliknąć na obrazek? ; d

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Bo trzeba kilknac na te male obrazki, a potem jeszcze raz na te wieksze i uzyskasz 1024x768 pixeli.a to chyba wytsracza :) A mnie interesują głównie wasz eopinie ogólnie o tym modelu a nie o technikach jego poalowania :)
Obrazek

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

NC NIE WIDAĆ !!!!! nie chodzi o kliknięcie tylko ze figurka rozmazana i za daleko aparat od modelu , teraz nie wygląda nawet na tt bo ciężko ocenić :) , freehand ujdzie ale reszty nie widać więc ciężko ocenić

na takim zdjęciu można pokazać wszystko, źle pomalowana figurka będzie tt i dobrze pomalowana figurka będzie tt , zrób lepsze i wyraźniejsze fotki to się oceni.

jak na razie to nie jest nawet TT! marnie to wyszło, metaliki w ogóle nie wycieniowane , koń ma 2 odcienie w tym 1 lighting
brąz oraz czerwień 1 odcień +1 rozjaśnienie konturu

ogólnie wygląda jak po prostu w podstawowych kolorach , brakuje cieni oraz rozjaśnień przynajmniej tyle widać na tej fotce , skrzydła brudne i nie wyraźne przez to nie ciekawe

ogólnie freehand jest fajny i chyba robiłeś go dłużej niż całą resztę modelu

poczekamy na lepsze fotki to zobaczymy

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

VegaMStudio pisze:NC NIE WIDAĆ !!!!!
To powód żeby drzeć ryja?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Nieststety lepszych fotek nie bedzie bo mi sie juz nie chce ich robić :)
Skóra pegaza ma 3 poziomy rozjaśniania, ale nei widać :) freehand to 2 wieczory pracy, metaliki wycieniowane i rozjaśnione :)
Skrzydła nie są brudne tylko rozmazane jest zdjęcie, też maja 3 poziomy rozjaśnienia, ale naprawde to nie jest model na GD tylko na miłe granie przy stole :)
Ostała mi sie jeszcze jedna fota ale też nie jest zbyt ostra:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

http://img17.imageshack.us/img17/4874/dp1.jpg
Masz, i sobie powiększ to zdjęcie...

Fotki są wystarczająco dobre żeby powiedzieć że to porządny tt.

Metaliki są wycieniowane, to widać wyraźnie.
Freehand wyszedł ładnie.
Skrzydła drybrushowane ale fajnie wyglądają, sama figurka bardzo fajna, podstawka porządna. Jedyne co bym zrobił to żeby odbijał się koń od jakiejś ruinki, żeby tego przeźroczystego trzymaka nie było.

@VegaMStudio
Uważam że nie dość że się mylisz odnośnie podstawowych kolorów, wypowiadasz się na temat zdjęcia na którym "ciężko ocenić" a raczej "zjechać", to do tego w niektórych miejscach twojej wypowiedzi nie ma sensu...

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Ogólnie ładnie. Jak przedmówcy mówili (oprocz Vegi oczywiscie) to porządy TT. Podoba mi sie dobranie kolorków na jezdzcu i schludne wykonanie pancerzyka. Na pochwałe zasługuje bajeczny freehand na kropierzu (tak to sie po PL nazywa?) u pegaza. Jedynie do czego moge sie przyczepic to skorzane elementy typu paski na zadzie wierzchowca i uprzaż oraz "kołnierz". Wyszły troche płasko.
Bardzo ładna i miła dla oka figurka :wink:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

zdjęcia rzeczywiście nie najlepsze ale figurka bardzo mi się podoba. Wyglada na elegnackie, czyste malowanie i fajna kolorystyka. Ogólnie mi się podoba :)
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

taki tt okolo jak dla mnie a fota rzeczywiscie nie najlepsza tak nawet ta powiekszona ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ