Pre - DMPP, 3 x 2300, 24 II 2007, Tychy

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Pre - DMPP, 3 x 2300, 24 II 2007, Tychy

Post autor: KrzysiekW »

W imieniu zaprzyjaźnionych graczy z Tychów zapraszam na turniej Pre - Drużynowe Mistrzostwa Polski Południowej. Szczegóły poniżej.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o wizytę na forum HLoS i zadawanie ich tamże.
solo pisze:Regulamin Turnieju Pre. Mistrzostwa Polski Południowej

1.Turniej odbędzie się 24.02.2007 w pijalni piwa "Jorguś", ul. Świerkowa 44 w Czułowie.
Dojazd do baru autobusami 4, 400, 36, 688 (KZK). Wysiadać na przystanku "Czułów Wieś".
W razie problemu z dojazdem kontakt do Solo - GG 3825057, lub na telefon 692565612. Wpisowe 10 zł od osoby (w cenie dowolny napój dostępny w pijalnie piwa).
2. Plan dnia:
zapisy 10:00 - 10:30
losowanie drużyn i stołów 10:30 - 11:00
pierwsza bitwa 11:15 – 14:15
Oddanie wyników i ocena malowania 14:15-14:30
Druga bitwa 14:30 - 16:30
Oddanie wyników 16:30-16:45
Przerwa 16:45-17:15
trzecia bitwa 17:15 – 19:15
ogłoszenie wyników 19:30-20:00
3. Rozmiar armii 2300 pkt
Turniej lokalny Limited (z wyjątkiem armat DoW - nie są dopuszczone), drużynowy po 3 osoby w składzie.
4. Punkty dodatkowe 0-13
( przy proxowaniu dowolnej liczbie modeli nie liczymy pkt za malowanie )
Ad.1 malowanie 0-5 punkty
( czarny podkład-1pkt, pomalowana armia: 25%- 1p, 50%- 2p, 75%- 3p, 100%- 4p)
Ad. 2 konwersje 0-2 punkty
Ad. 3 czytelna rozpiska (army builder) 0-1 punkty
Ad. 4 wzorniki, kości, army book, miarka 0-4 punkty
Ad. 5 podstawki wymodelowane i w jednym klimacie 1 punkt
Ad. 6 rozpiska wysłana na adres Imperatorff@op.pl do dnia 20.02.07r 0-1punkt
5. W razie braku miejsc nie miejcie do nas pretensji, dajcie znać wcześniej i zarezerwujcie.

6. Bitwy:
1.Chalange/ Pitchet Battel
2.Pitchet Battle
3.Pitchet Battle

Solo GG 3825057 kom 692-565-612

Turniej Miejący na celu przetestowanie systemu MPP oraz składów drużynowych rozpisek, w okolicach Sierpnia planuje MPP jako Cheallenger jeśli jeszcze bedzą turnieje tej klasy. Ten turniej to zapowiedź dobrej zabawy i miłej atmosfery.
Główne założenie zebranie pieniędzy na odpowiednie nagrody.
Dlatego też proszę o wyrozumiałość nagrodzimy dyplomami tylko najlepszych możliwe że jakieś malutkie statuetki lub coś w tym rodzaju również się pojawią :)
Liczę na sponsoring Adama Gorgonia oraz innych chętnych.
Jeśli ktoś ma ochotę pomóc w organizacji np wykonać statuetki proszę o kontakt.
Najważniejsze mam nadzieje że dzieki Krzysiowi W. znajdziemy kontakt z prasą wiec jeśli ktoś ma ochotę wypromować swój klub zapraszam serdecznie każdy kto przyjdzie na Pre MPP jest uznawany za współorganizatora drugiej edycji turnieju MPP przypominam ost razem zwyciężyli Grzegorz Tartas, Rober "Ham" Brzezina oraz Krzysiek "Hagis" nazwiska nie podam bo osobiście nie pamiętam :]

Po każdym Tyskim Turnieju zapraszam na Garden Party jeśli pogoda dopisze 24 lutego pieczemy parówki na ognisku (wierzycie lub nie da się :D ) i sączymy browary :] Misiek stawia :wink:

Najbardziej licze na Mikołów Ślepy i przyjaciele z Lasu, Katowice Vendeta i Hlos, Pilchowickiego Czarnego Konia , Dara z Pszczyny, Miło było by zobaczyć Rusinka z Legionem, może Ośmiornica z Łodzi się wybierze chłopaki dużo nas pokażcie że może nas być jeszcze więcej !
p.s.
Jeśli chodzi o "Jorgusia" to zmienił się właściciel i dlatego chciałbym pokazać się z dobrej strony liczę na odp frekwencje 20-30 osób miejsca mamy na 12-15 Teamów.

Co tu dużo mówić czekam na waszą odpowiedź
pozdro600
Solo !
Co mogę dodać? Tychy i Jorguś to miejsce znane i lubiane, nic nie stoi na przeszkodzie, aby poznał je ktoś jeszcze. :) (no, może komunikacja publiczna...). Dojazd przy użyciu autostrady A4 całkiem przyjemny. Na chwilę obecną chętnych jest już 7 teamów (m.in. Katowice, Pszczyna, Tychy, Pilchowice i ... Łódź. Przykład łódzkiej ekipy pokazuje, że jak się chce, to można. :) )

EDIT: róznica w czasie trwania poszczególnych części turnieju (między powyższym ogłoszeniem a tym na forum HLoS) wynika z przychylenia się przez organizatorów do sugestii graczy aby na pierwszą bitwę przeznaczyc więcej czasu.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Jako, ze mnie na Hlosie zbanowali :lol:
z pewnym panem nie da sie dogadac hehe
tutaj sie spytam:

jesli ktos nie bierze piwa ani zadnego napoju to placi 10?
(ja oczywiscie biore browar, ale kumpel sie pytal :roll: )

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

jak już solo napisał - pieniądze są na przyszłe nagrody (ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dostał w barze jakąś cole-light - zawsze jest taniej :) )

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Witajcie!
Ponoć zainteresowany wyjaśnił sprawę osobiście z organizatorem. :)
Tyle mi wczoraj Solo napisał.
Jak na razie dużo ekip się zapowiada.

Awatar użytkownika
Schtrasny
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Schtrasny »

KrzysiekW pisze: pierwsza bitwa 11:15 – 14:15
to 3 godziny
KrzysiekW pisze: Druga bitwa 14:30 - 16:30
to 2 godziny
KrzysiekW pisze: trzecia bitwa 17:15 – 19:15
to 2 godziny

Nadmienię tylko, że 2 godziny to nieco.. mało na bitwę na 2300.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Tak, wiem o tym. To decyzja organizatorów, może jeszcze ulegnie zmianie, Solo coś o tym już na HloS-ie pisał. Pierwsza bitwa juz i tak została przedłużona o godzinę, na wniosek graczy, bo pierwotnie też miała trwać 2 godziny.
Teraz już wiem, w czyim imieniu Nehan zabierał głos na forum HlOS :) (rym niezamierzony)
Nehan, na forum HlOS pisze:
Zawodowcy nie potrzebują tego
... tylko Robert B. ps. Schtrasny :wink:

Jakby wyglądał w takim razie plan dżamprezy?
Może tak:
2. Plan dnia:
zapisy, losowanie drużyn i stołów 10:00 - 10:30
pierwsza bitwa 10:30 – 13:00
Oddanie wyników i ocena malowania 13:00-13:15
Druga bitwa 13:15 - 15:45
Oddanie wyników/przerwa 15:45-16:00
trzecia bitwa 16:00 – 18:30
ogłoszenie wyników 18:30-19:00
Z tym, że Solo nie podał jeszcze żadnych szczegółow odnośnie przedłużenia - o ile i jakim kosztem (skrócenia przerwy czy czego).
Pozdrawiam,
Krzysiek

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

IMO nie ma sensu wydłużac jeszcze bardziej - ludzie chcą wrócić do domów :P A zagrać w 2h da rade - fakt trzeba sie sprężyć , ale można sie wyrobić.

Pozdro

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Daro pisze:IMO nie ma sensu wydłużac jeszcze bardziej - ludzie chcą wrócić do domów :P
Tak myślę, że Solo to właśnie miał na uwadze, układając plan zajęć taki a nie inny. Własciwe DMPP mają trwac dwa dni, więc bitwy pewno będą dłuższe.

Przy okazji - Daro, jesteś dalej zainteresowany tymi herosami HE? :) Mógłbym Ci podrzucić na Pre-DMPPP(etc.). W razie czego daj PM.

Pozdrawiam,
Krzysiek

Edit:
Nowy rozkład jazdy wg Sola:
Solo pisze:hej ludzie macie tu nową rozpiske jeśli chodzi o godziny gry i pierdół !
i pamietajcie o tych rozpiskach na adres imperatorff@op.pl
1. zapisy 10:00 - 10:15
losowanie drużyn i stołów 10:15 - 10:30
pierwsza bitwa 10:30 – 13:30
Oddanie wyników i ocena malowania 13:30-13:45
Druga bitwa 13:45 - 16:15
Oddanie wyników 16:15-16:30
trzecia bitwa 16:30-19:00
ogłoszenie wyników 19:00-19-30
Sprzatanie ! 19:30-20:00
Impreza na działce* 20:00 < dwa tygodnie puźniej
Wszystko zależy od anomali pogodowych ale może Boski sie do nas usmiechnie z tego co wiem to ma być kurewni e zimno wiec nie róbcie sobie za dużych nadzieji ale pamietajcie "nadzieja umiera zawsze ostatnia"

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

jej Solo w kilku linijkach (gdzie wiekszosc to cyfry) zrobil wiecej bledow niz ja na maturze z Polskiego :)

word sie prosi wielkim HALO!!

ale od rzeczy:
dzialka to chyba za miesiac
bo ja niewidze w taka pogode siedziec na dzialce
jedyny plus to brak "dziwek" i szerszeni (ktorych to boja sie tak nasze "dziewczynki" )

pozdrawiam cieplo
Grzesiek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

No ja nie mam zwyczaju poprawiać cytowanych tekstów, jeszcze by się ktoś (nie myślę tu konkretnie o Marku, ogólnie piszę) obraził.

Szerszą relację wrzuciłem na HLoS-a, tu może wstawię w dziale rozpisek swoją armię z komentarzem jak się sprawowała (tak sobie momentami, napiszę od razu... ;) ).
Ale turniej był bardzo udany, przeciwnicy sympatyczni, atmosfera jak najbardziej. :)
Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Nie no znam Marka :)
i jego przypadlosc ale moze sparawdzic bledy
jesli zaczalby cwiczyc pamiec - oduczylby sie nawet majac dyslekcje :), przynajmniej tych najprostrzych bledow

Wkurzylo mnie to, ze niebylo parzyscie :(
do ost chwili czekalismy na Lodz,ktora defakto neiprzyjechala
(zagralbym sobie od pierwszej tury :P)

pierwszy raz zagralem symultanicznie i ciesze sie, ze zagralem
wnioski:
1) za glosno na symultaniczna gre
2) starczy raz na cale zycie takiej gry
3) za maly stol 48", gdy mozliwosc grania byla na 72" calowym... Moja armia defakto nierozwinela skrzydel w bitwie przeciw Chaosowi. Jego przewazajaca sila, zawazyla na wynik (11-9) pomimo tego, ze smoka nie bylo od 2 tury (sorccka ma juz 4smoki, kowadlo, giganta i 5treemenow na koncie ;) )
4) w duzej sali jest za ciemno
5) Jest Piwo !! podczas gry
6) nie brakuje wrazen
7) Solo to mily gosc

pozdrawiam grajacych i niegrajacych
Grzesiek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

zafael pisze:Wkurzylo mnie to, ze niebylo parzyscie :(
do ost chwili czekalismy na Lodz,ktora defakto neiprzyjechala
(zagralbym sobie od pierwszej tury :P)
Ale ktoś przeciez dzwonił do Łodzi i gadał z nimi. To znaczy, że ktoś tam sobie na suchego wypłynął przestwór oceanu miast od razu powiedzieć że nie przyjadą? Szkoda.

W kwestii spóźnień i problemów z dojazdem to fajny motyw był ze zwycięskim teamem z Zabrza. Byliśmy umówieni, że ich zabieramy do Tychów. A tu pod Lidlem czekał jeden człowiek od nich. Okazało się po chwili, że ktoś zaspał, ktoś czekał na zaspanego itd. Ten co na nas czekał juz chciał zrezygnować, ale go namówiliśmy. Ptem koledzy dojechali do niego przed drugą turą i ... wygrali turniej.
Z innych ciekawych rzeczy to poniżej można zobaczyć (pszaszam za jakość zdjęcia, komórka) jak Cosmo (jeden ze zwycięzców) układał sobie kostkami combat result wjazdu jego "dethrfenzionych" monków na otoczone już szkielety TK, od tyłu. Te cztery kostki bliżej to to, co wywalczył w tym starciu przeciwnik...
Obrazek
zafael pisze: pierwszy raz zagralem symultanicznie i ciesze sie, ze zagralem
Widziałem, potwierdzam, podziwiam. :)
zafael pisze: wnioski:
(...)
3) za maly stol 48", gdy mozliwosc grania byla na 72" calowym... Moja armia defakto nierozwinela skrzydel w bitwie przeciw Chaosowi. Jego przewazajaca sila, zawazyla na wynik (11-9) pomimo tego, ze smoka nie bylo od 2 tury (sorccka ma juz 4smoki, kowadlo, giganta i 5treemenow na koncie ;) )
4) w duzej sali jest za ciemno
5) Jest Piwo !! podczas gry
(...)
Ze ciemno i za małe stoły to potwierdzam. Mój lekki Eshin od razu musiał stawiać czoła całej armii wroga, zamiast smyrgnąć się na jedną flankę i próbować tam mieszać. i cięzko bylo się gdzieś schować (chodzi głównie o scoutów).
Piwo tez fajna rzecz. U nas nie będzie, z racji tego że to w Bibliotece. Ale będzie znów Jadło. :)

ODPOWIEDZ