piosenka - ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

piosenka - ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Post autor: Havelock »

Hej,

poluję na klip który często puszczano w telewizjach muzycznych latem 2007 roku - uwaga - w Holandii. Nie wiem czy ten numer trafił też do Polski.
Opis - cały klip jest o kilku kolesiach którzy są na typowym obozie wakacyjnym w USA - wiecie, drewniane domki w lesie, wszyscy w jednakowych (na 90% żółtych) t-shirtach itp. Trochę jak ten obóz muzyczny w którejś części American Pie. Jeśli są tam jacyś główni bohaterowie to są jakimiś luzerami, ale koniec końców lądują z najatrakcyjniejszymi dziewczynami. Całość chyba kończy się potańcówką.

Jasne że łatwiej by było gdybym spytał o to na którymś forum muzycznym, ale nikt nie mówił że ma być łatwo, a tam zawsze mogę spróbować jak tutaj się nie uda.

pzdr
Havelock
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

zanuć może :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Albo chociaz zarzuc linie melodyczna :)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

nanana
nanana
NA!

rzecz w tym że nie pamiętam nawet stylu w jakim był ten numer, to mógł być równie dobrze holenderski dance jak jakaś nowa california :)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Burzum - Channeling the Power of Souls into a New God

To na pewno będzie to
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ja poszukuje piosenki techno , bardzo popularna

idzie tak

Umc umc DUM DUM DUM DUM umc umc DUM DUM DUM DUM

zna ktoś ? pls help!
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mlody_Rusinek »

Havelock pisze:Hej,

Opis - cały klip jest o kilku kolesiach którzy są na typowym obozie wakacyjnym w USA - wiecie, drewniane domki w lesie, wszyscy w jednakowych (na 90% żółtych) t-shirtach itp. Trochę jak ten obóz muzyczny w którejś części American Pie.
http://www.youtube.com/watch?v=yH0RbHjD4vw

?

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

super, dzięki! Kraków rządzi!
moja kompilacja utworów lato w Holandii 2007 skończona

przy okazji dziękuję również Afro za jedyny dobry żart w tym temacie, cała reszta będzie miała więcej szczęścia na dostanie się na mistrzowie.org przez samosię, tam jest mniej wymagająca publiczność
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

na wypadek gdyby Jasiooowi przyszło do głowy być adminem to temat spełnił swoje zadanie i jest do zamknięcia
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Havelock pisze:na wypadek gdyby Jasiooowi przyszło do głowy być adminem to temat spełnił swoje zadanie i jest do zamknięcia
Miej nas Panie w swojej opiece!

Moderatorem, moderatorem jest :wink:

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

my bad :)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

ODPOWIEDZ