Kandydaci do LS

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Kandydaci do LS

Post autor: Ziemko »

Zalozylem ten sam watek na LL, ale tam tylko czesc osob ma dostep.
Prosze tutaj zglaszac kandydatow na LS.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Witam!

Rok temu większość z Was mnie nie znała. Dziś spora część kojarzy mnie z Masterów (opuściłem tylko dwa 8-edycyjne w tym sezonie). Starałem się zaistnieć na polskiej cenie WHFB i uważam, że dopiąłem swego.
Jak już pewne zauważyliście szanuje ludzi, ale lubię ich tylko w realu :) Obecnie pracuje w LS i nad uściśleniami ETC. Pragnę kontynuować swoje hobby jakim jest WH, głównie jako sędzia. Mam oczywiście inne obowiązki takie jak UZSS czy uczelnia, jednak nie wpływają one negatywnie na moją pracę tutaj.

pozdrawiam,
L.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ja się zgłaszam na kolejną kadencję.

Mam nadzieję, że mniej więcej wiecie, czego można się po mnie spodziewać w tej roli. Do końca sezonu 2011/2012 planuję być aktywnym graczem i sędzią WFB.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Ja też się zgłoszę, nie ukrywam że zamierzam sędziować mniej masterów niż Lidder, aczkolwiek jako w miarę aktywny gracz coś zawsze wniosę od siebie.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Zgłaszam się.
Kiedyś byłem zajebisty i jeśli przegrywałem głosowanie uważałem to za wielki skandal.
Teraz jestem przeciętny i jeśli nie wejdę na LS to zasłużenie – są lepsi (na przykład moi obecni koledzy z LS).
Ponadto związek US z ETC nie jest już tak kluczowy, zresztą nie robię tam Q&A (wepchnąłem w to Liddera.)
Będę więcej grał i na pewno zasędziuję DMP.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Zgłaszam się również, jako że przez krótki okres na jaki wybrano mnie w zastępstwie Maca się nie zdążyłem wyszaleć :P
Stabilność.Doświadczenie.Obiektywność. :mrgreen:

Nie będę owijał w bawełnę - na mastery dalsze niż Śląsk, Dolny Śląsk czy Kraków raczej się nie wybiorę, ale na masterach w wymienionych rejonach mogę się podjąć sędziowania. Poza tym jednak gram regularnie i jestem ze wszystkim na bieżąco, więc poza wymienionym mankamentem nie jest źle. :wink:

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Zgłaszam się.
W środowisku jestem znany stosunkowo od niedawna, przynajmniej w tym ogólnopolskim, gdyż
dopiero w minionym sezonie zacząłem grać masterowo, a nie tylko lokalnie.

Moją główną zaletą jest fakt, że mieszkam w akademiku na przeciwko Liddera:p

A już zupełnie serio...
Od wejścia 8 edycji wsiąknąłem dużo mocniej w zasady i cały metagame. Sporo gram, jeżdze po turniejach, na forum jestem codziennie. Widzę problemy, na bieżąco śledzę pracę LS, zresztą tak ją jak i faqi na gorąco komentujemy i dyskutujemy na ich temat tak z Lidderem jak i z naszym całkiem sporym akademickim środowiskiem.
8 edycję bardzo lubię, dobrze ją poznałem i myślę, że jestem w stanie dobrze interpretować wszelkie niejasności.
Uważam, że jest to gra dla nas, dla graczy i powinna być na tyle logiczna i sensowna na ile pozwalają RB i AB.

Co do planów przyszłorocznych... na mastery się wybieram, wszystkie raczej nie ale na pewno większość.
Praca samorządowa i studia nie będą mi przeszkadzać w pracach LS.

Modne ostatnio sędziowanie:
LS nie jest komórką zrzeszającą najlepszych sędziów, tylko organizacją zajmującą się niejasnościami w grze.
Nie powinno być czynnikiem decydując czy ktoś będzie sędziował mastery czy nie.
Osobiście lubię to robić mimo niewielkiego doświadczenia (np. DMŚ).
Bitwy toczę raczej szybko więc na bycie grającym sędzią liniowym jestem zawsze otwarty, nie wykluczam też sędziowania masterowego.

W razie pytań... PM

Pozdrawiam
Obrazek

Durin
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Tez sie zglosze do ls.

Po pol roku absencji wracam do wfb i wyglada na to, ze na dobre (armia juz prawie skonczona na 2400 a teraz dalej puchnie. Choc sfinksow i innych nowych rzeczy malowac mi sie nie chce)

Juz nie raz bylem na ls i nie trudno sie zorientowac jak taka prace traktuje. Tym razem jednak nie odpuszcze sobie ligii i zamierzam grac do konca sezonu 2011/2012

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zastanawia mnie tak duże poparcie w głosowaniu dla JJ.

Wiadomo, człowiek legenda, od zawsze na LS ale patrząc na jego wkład pracy w ostatniej LS a konkretnie dość częste wypowiedzi w stylu nie mam zdania, na 4+ albo jak ktoś tam to trochę wątpie czy obecnie jest odpowiednią osobą na to miejsce.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

może oddają na niego głos z powodu braku lepszych kandydatur wśród zgłoszonych ? ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Laik pisze:Zastanawia mnie tak duże poparcie w głosowaniu dla JJ.

Wiadomo, człowiek legenda, od zawsze na LS ale patrząc na jego wkład pracy w ostatniej LS a konkretnie dość częste wypowiedzi w stylu nie mam zdania, na 4+ albo jak ktoś tam to trochę wątpie czy obecnie jest odpowiednią osobą na to miejsce.

Moze ludzie nie chca za duzej ilosci Slaska na LS ?? 8)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ziemas, po co? nudzi Ci się? znajdz sobie hobby mniej inwazyjne
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Ziemko ma rację, przy 2/3 członkach LS ze Śląska DoCh by latał a WoCh miał 6T

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lidder pisze:Ziemko ma rację, przy 2/3 członkach LS ze Śląska DoCh by latał a WoCh miał 6T
A lizaki jak zawsze w dupę :(

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Polecam Warhammer invasion.

A zupełnie poważnie JJ ma pewne zalety za które niektórzy są go skłonni popierać niezależnie od zaangażowania w pracę LS (które nie oszukujmy się nie powala). Przez "kilka" lat zbudował na tyle silną markę, że wiele osób poprze dinozaura o stabilnym poglądzie na hobby, nawet jeśli czasem trzeba było czekać tydzień aż zagłosuje. No i jest naszą wtyczką na ETC. Na początku prac owszem, miałem dość czekania aż się łaskawie wypowie, aczkolwiek do prostych tematów mamy przeważnie pełną zgodność więc nie jest potrzebny a w syfiastych warto poczekać te kilka dni aż się wypowie.

Aspekt Śląski ma tu znaczenie dla wąskiej grupy gości, miasta na północy tak mają że przeżywają fascynacje Śląskiem.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

kudłaty pisze:Przez "kilka" lat zbudował na tyle silną markę, że wiele osób poprze dinozaura o stabilnym poglądzie na hobby,
O, to to. =D>

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

O JJ-u sam pisałem, że plasuje się teraz koło 5 miejsca. Jest tak jak tu o nim pisano – może być.
Głowna różnica to, że kiedyś byłem fanatykiem, który;

I'd discuss the holy books with the learned men, several hours every day.
That would be the sweetest thing of all.”


Teraz, wydaje mi się to niezbyt poważne.
Jak trzeba – głosuję.
A, że napiszę „as shaggy”, zamiast uzasadniać….
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dmtrij pisze:Ziemas, po co? nudzi Ci się? znajdz sobie hobby mniej inwazyjne

Raz na jakis czas podkrecic atmosfere mozna, szczegolnie jak inni tez spiny lapia.
Na zywo jest usmiechnietym, bezkonfliktowym, wyluzowanym przy stole czlowiekiem.
Wedkuje, wiec mam tez inne hobby bardziej relaksujace ;)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a to spoko, bałem się ze jest inaczej :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

W świetle aktualnych wyników głosowania nad zmianami w regulaminie w najbliższy czasie będziemy robić uzupełniające wybory do LS (za JJ, który przepadł bez wieści).
Proszę zatem zainteresowanych o zgłoszenia.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ