J'accuse!

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

J'accuse!

Post autor: Jedy Knight »

Przez kilka dni byłem „Przyjacielem Polaków”. Wzruszenie i radość ściskały mi gardło.
Dość tego.
Czas wrócić do roli Wroga Ludu.


Cytuję siębie;
Jedy Knight pisze:
Prawa organizatora i prawa sędziego.

1 - Prawem organizatora jest sowiecie i szybko opłacić sędziów. Z tego prawa RS skorzystał. :mrgreen:
2 - Prawem organizatora jest poświęcić się i wziąć baja w pierwszej rundzie. Z tego prawa RS skorzystał.
To, że dostał maksa nie było problemem - w następnej rundzie musiał dostać topowy skład, który go zmasakrował (brak ogrania na 8 edycję robi swoje), więc się wyrównało.
Sparowanie ze sobą dwóch drużyn które się spóźniły (ZKF i Snot) było również decyzją słuszną.
Zamieszanie powstało dopiero na łączach - telefony do różnych osób i ich niespójne odpowiedzi spowodowały, że;

RS = baj i maks.
ZKF = baj i maks.
Snot - zremisował sam ze sobą.

Sędziowie protestowali - gdyż była to génération spontanée i "creatio ex nihilo" punktów, które jedynie Bogom przysługuje, a nie organizatorom.
Ponieważ jednak wydawanie poleceń graczom w zepsutym samochodzie w rodzaju - "Jedź 150km/h albo masz tylko 35 punktów" jest głupie, zaś sytuacja była wynikiem zamieszania i zawirowań na łączach - sędziowie zaprzestali protestu, gdy próby przekonania któregokolwiek z zespołów do oddania swoich ciężko wywalczonych punktów zawiodły.
Głupio wyszło, ale zmiany tych wyników jeszcze gorzej by się kończyły, zaś zaczynanie turnieju od skandalu nie należy do obowiązków organizatora.
Kończenie ich skandalem - również.

Za uporczywe, powolne i żmudne rozgrywanie przez Robsona bitwy po czasie, gdy wszyscy już wyniki oddali oraz tekst Robsona "Nas jako organizatorów karniaki za opóźnianie nie dotyczą" Kluby RS i JH5 dostały po 5 punktów karnych.
Po znajomości tylko 5.

Kiedy uzyskałem info, że istotnie karniaków nie będzie - postawiłem sprawę jasno - mają być.
Szmaja powiedział - "wpisuj z karniakami".
That's good enough for me.

Chodzą ploty, że wyniki wysłane do ligi nie uwzględniają karniaków.
Jeśli to prawda, winny one zostać zmienione,
...
Wyniki wysłane do ligi nie uwzględniają karniaków.
Po powrocie ze Szwajcarii uprzejmie prosiłem telefonicznie i elektronicznie RS o zmianę wyników - bez skutku.


W związku z powyższym wnoszę o;

1 – Zmianę wyników DMP na te które karniaki uwzględniają, a w których kluby JH5 i RS zajmują niższe miejsca, tak jak to było podczas oficjalnego ogłaszania wyników.
2 – Opublikowanie pełnych wyników, najlepiej w postaci zrzutu z Excela (przynajmniej ostatniej, piątej rundy.
3 – Ukaranie klubu RS karą finansową, wypłacaną w postaci dodatkowych, darmowych kiełbasek dla graczy na następnych DMP – o ile zostaną im one przyznane.

Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości proszę o wpisanie do statutu ligi następującego paragrafu;

„Do zaliczenia wyników turnieju klasy Master konieczne jest przesłanie w załączniku pełnych wyników turnieju, z podziałem na rundy, punkty dodatkowe, karniaki, etc.”

Powinno to zacząć obowiązywać już od następnego turnieju Master, czyli „Silesian Unlimited”


To, że organizatorzy wybierając sędziów nie mają prawa do cofania punktów karnych które ci im jako graczom przydzielili nie wymaga chyba oddzielnego paragrafu.
Czy też może nie jest to jasne? Wtedy należałoby to uściślić;

„Organizator mianuje sędziów. Decyzje sędziów są ostateczne.”

Domagam się tego w imię przejrzystości gry.

Nigdy nie było ważne czy Zajebiste Kiełbasy zajęły na miłym turnieju lokalnym we Wrocławiu piąte czy szóste miejsce. Nie jest ważne czy RS był 10 czy 11 na DMP. Nie jest ważne te osiem punktów do ligi.

Ważne jest by organizator nie mógł żonglować wynikami.

To kwestia zasad.

Osobiście, wolałbym grać na DMP – lecz jeśli już organizatorzy zaprosili mnie do sędziowania, to z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku organizatorzy DMP nie poproszą mnie o sędziowanie.

Grill and Glory!
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Kod: Zaznacz cały

Za uporczywe, powolne i żmudne rozgrywanie przez Robsona
Jacku to nie jest prawdą.

btw
odpiszę niebawem..
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Szmajson pisze:

Kod: Zaznacz cały

Za uporczywe, powolne i żmudne rozgrywanie przez Robsona
Jacku to nie jest prawdą.
..
Piotrze - stałem nad nimi i patrzyłem jak powoli, z namysłem wybierają kości do rzutów. (Zarówno Robson jak i Zielony).
Tak nie można - co mają Pasiak i Kalafior powiedzieć, którzy zgrzytając zębami zdążyli, mimo, że po 90 minutach byli jeszcze przy pierwszej turze? Że innym wolno więcej?

Zmień wyniki, opublikuj pełne, dołóż po kiełbasce na gracza za rok ;) i pozamiatane. Szkoda czasu na więcej.

P.S.
Gdyby jakiś członek LL zgłosił moje propozycje na LL było by miło.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Jedy Knight pisze: Gdyby jakiś członek LL zgłosił moje propozycje na LL było by miło.
Umm, chodzi Ci o to, że sędziowie na turniejach mają mieć uprawnienia sędziów? Mi się to zawsze wydawało oczywiste, to że na DMP tak nie było to jakiś bardzo duży problem komunikacji na linii organizator - sędzia.

Right?

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Chodzi, też o to, że sędzia nie ma żadnych praw i obowiązków. To organizator za niego odpowiada i daje prawo głosu w czasie turnieju. Nie ma nic o tym, że organizator w każdym momencie(turnieju) nie może się z tego wymigać, nie uznać sędziego, zmienić decyzję itd. I prawda jest taka, że organizator może co chce i nic mu nie zrobią bo regulamin go wspiera. Oczywiście, będzie się musiał potem z tego tłumaczyć ludowi, ale prawda jest taka, że "sędzia" nic nie może.

Nie pije tu do nikogo, po prostu mówię jak ja widzę sędziego. Fajny koleś co przyjedzie i pomoże, ale wiele nie wskóra jakby się czegoś domagał.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Lidder pisze:
Nie pije tu do nikogo, po prostu mówię jak ja widzę sędziego. Fajny koleś co przyjedzie i pomoże, ale wiele nie wskóra jakby się czegoś domagał.
Chodzi ci o to, że Gorzowski organizator ETC może cofnąć Polakom karniaki, bo w zasadach ETC nic nie ma o tym, że "sędziowie sędziują"? #-o
Ciekawe.

To w Polsce tak się widzi sędziego?
Nie wiedziałem.
Zobaczymy ile wskóram. :mrgreen:

Furion pisze:
Jedy Knight pisze: Gdyby jakiś członek LL zgłosił moje propozycje na LL było by miło.
Umm, chodzi Ci o to, że sędziowie na turniejach mają mieć uprawnienia sędziów?
Głównie o to;
Jedy Knight pisze: Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości proszę o wpisanie do statutu ligi następującego paragrafu;

„Do zaliczenia wyników turnieju klasy Master konieczne jest przesłanie w załączniku pełnych wyników turnieju, z podziałem na rundy, punkty dodatkowe, karniaki, etc.”
Koncepcja, że sędzia jest tylko od podawanie RB jest przedziwna.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Tak naprawdę dotychczasowy system zakładał, że pozwalamy organizatorowi na wszystko a jak się wygłupi to najwyżej za rok tego mastera mieć nie będzie. Nie pamiętam podobnej sytuacji z przeszłości, aczkolwiek cała scena jest mocno żenująca i tak naprawdę nie świadczy o słabości systemu tylko kilku gości, którzy w imię jednego nieistotnego miejsca na masterze są skłonni taką szopkę odstawiać.

Natomiast w kwestii organizacyjnej powinna być instytucja głównego sędziego który podejmuje takie decyzje, żeby nie było sytuacji że jeden sędzia pozwoli a drugi nie i nie wiadomo co robić. Pełnych wyników natomiast nie ma co wysyłać w załączniku tylko trzeba je wymusić na forum.

pozdrawiam
jeden z buraków

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

- byłem graczem na turnieju.. tym razem tylko pomagałem w organizacji.
- sędzia techniczny a sędzia od zasad dla mnie to dwie różne funkcje. Ramami czasowymi zajmuje się sędzia techniczny.
- cała kłótnia miedzy RS a JH powstała tylko dzięki Tobie Jacku. Przypomnę Ci Jacku że ostatnią bitwę zaczęliśmy później.. był błąd parowania przez źle wpisane wyniki.. ze względu na to że Sasza po raz pierwszy prowadził turniej.. ja pomogłem ogarnąć pilik i sprawdziliśmy czy wszystko się zgadza.. mimo że czas był na chwile przystopowany.. nam ucięło kilkanaście minut zanim wystartowaliśmy.

- wynik ostatniej bitwy zgłoszony został góra 10-15 minut po czasie. Nie jest możliwe aby obaj gracze w tym czasie wykonali każdy swoją turę. Więc kończyli bitwę aby było po równo. Dodajmy to że trzeba jeszcze policzyć punkty. Nie wprowadzało to żadnego problemu jeżeli chodzi o ramy czasowe. Zakończenie turniej było o czasie.

Jacku pisanie ze dwóch graczy specjalnie wolno grało... po co? jest to nieprawdą.

- nie cytuj mojej wypowiedzi.. bo miałem dość spierania się z Tobą i powiedziałem to bo nie chciało mi się już kontynuować dyskusji ... wystarczy to zamieszanie ze Snotem i ZKF.. staraliśmy się aby nikt nie został pokrzywdzony.. a Ty o mało co nie spaliłeś nas na stosie, a i tak jednak wyszło ja zostało na początku ustalone.

- mam nadzieję że każdy uczestnik zrozumie.. że w końcu Szmajson mógł zagrać :)... a jak były problemy organizacyjne to próbował pomóc. Przez co albo traciłem czas na rozegranie bitwy, albo o niej nie myślałem i dostawałem wpierdol za wierdolem..
"
- Ze względu że to były jedyne punkty karne na turnieju.. wduszone na siłę... bo Jacek się zgrzał, bo "Robson, powiedział...", nie sprawiły one żadnego problemu czasowego.. zostały skasowane.

Zakręciliśmy... bo wyczytane zostały wyniki z uwzględnionymi punktami karnymi... przepraszamy.


Imho ta sytuacja to pryszcz... takie odwracania kota ogonem... Sędziowie kontra organizatorzy... bla bla bla... oka...
to może Jacku wypowiedz się na temat faworyzowania drużyny przez sędziego i potwierdzanie nieprawdziwych/wymyślonych zasad.
Ten temat jakoś został pomięty... ja musiałem uspakajać niektórych by odpuścili sobie.. bo mogło dojść nawet do rękoczynów...

ale jak ogień to ogień..
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, o 18:12 przez Szmajson, łącznie zmieniany 1 raz.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

kudłaty pisze:Tak naprawdę dotychczasowy system zakładał, że pozwalamy organizatorowi na wszystko a jak się wygłupi to najwyżej za rok tego mastera mieć nie będzie. Nie pamiętam podobnej sytuacji z przeszłości, aczkolwiek cała scena jest mocno żenująca i tak naprawdę nie świadczy o słabości systemu tylko kilku gości, którzy w imię jednego nieistotnego miejsca na masterze są skłonni taką szopkę odstawiać.
To winno być załatwione systemowo, poprzez uściślenie uprawnień. Mi nie zależy na tym, żeby za rok Gorzów nie miał DMP czy ETC, wręcz przeciwnie.

kudłaty pisze:
Natomiast w kwestii organizacyjnej powinna być instytucja głównego sędziego który podejmuje takie decyzje, żeby nie było sytuacji że jeden sędzia pozwoli a drugi nie i nie wiadomo co robić. Pełnych wyników natomiast nie ma co wysyłać w załączniku tylko trzeba je wymusić na forum.

pozdrawiam
jeden z buraków
Tam było dwóch sędziów, który mieli identyczne zdanie.
Wymuszanie wyników na forum jest nudne - przez deszczowe 2 tygodnie z Wrocławia mi się nie udało, ani tu przez dwa tygodnie od DMP.

Ma to być psi obowiązek organizatora Mastera - żadnych dopisywań, wiadomo kto odpadł po pierwszym dniu, kto za co dostał karniaki - nie ma o czym dyskutować.

Chyba, że wolicie dwutygodniowe, bezskuteczne nagonki na forum - wasza sprawa, wasze hobby.
Mi na to szkoda czasu.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Szmajson pisze: - Ze względu że to były jedyne punkty karne na turnieju.. wduszone na siłę... bo Jacek się zgrzał, bo "Robson, powiedział...", nie sprawiły one żadnego problemu czasowego.. zostały skasowane.

Zakręciliśmy... bo wyczytane zostały wyniki z uwzględnionymi punktami karnymi... przepraszamy.


Imho ta sytuacja to pryszcz... takie odwracania kota ogonem... Sędziowie kontra organizatorzy... bla bla bla... oka...
to może Jacku wypowiedz się na temat faworyzowania drużyny przez sędziego i potwierdzanie nieprawdziwych/wymyślonych zasad.
Ten temat jakoś został pomięty... ja musiałem uspakajać niektórych by odpuścili sobie.. bo mogło dojść nawet do rękoczynów...

ale jak ogień to ogień..
- Punkty karne miały otrzymać zespoły Kult Alfa, RS i JH5.
- O faworyzowaniu drużyn przez sędziów Ty opowiedz proszę.

Jak rozumiem potwierdzasz skasowanie karniaków?

OK.
Myślę, że nie wiesz czym jest ogień.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Jedy Knight pisze:Chodzi ci o to, że Gorzowski organizator ETC może cofnąć Polakom karniaki, bo w zasadach ETC nic nie ma o tym, że "sędziowie sędziują"?
ETC a LL to dwie różne organizacje. Sam wiesz, że tam sędzia jest święty, a jedynie co robi Polakom to zabija werdyktami :D
Jedy Knight pisze:To w Polsce tak się widzi sędziego?
Tak, ludzie na ulicy się z nas śmieją a dzieci wytykają palcami.

Zmierzam do tego, aby sędzia był oficjalny i profesjonalny. Nie umniejszam tu nikomu zasług i kompetencji. Oboje dobrze wiemy, że już to jest, ale nie na papierze. Mało jest sędziów w Polsce (jak na tak dużą scenę). Wysoce prawdopodobne jest to, że Ciebie porwie UFO, mnie zamkną a Kudłatego łódź przejedzie. Kto wtedy będzie sędziować? Mac? Fajnie by było zobaczyć sędziów lokalnych na masterach. Z ustaloną stawką, zwróconymi kosztami i przyzwoitymi prawami każdy ośrodek miałby taniego, łatwo dostępnego i dobrego sędziego. Ludzie są chętniejsi do współpracy kiedy wiedzą na czym stoją.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

1. Zorganizuj turniej
2. Graj ile chcesz
3. Skasuj karniaki
4. Przeproś za nieporozumienie
5. Profit

To bardzo miłe, że jako organizator dbasz o graczy, którzy ucierpieli przez Twoje zaniedbanie. Dałeś tym 2 drużynom ekstra 15min, poinformowałeś o tym sędziów i później walczyłeś o nie wpisanie 5 karniaków. Oh, wait... to jakoś inaczej było... Możesz się bronić amnezją wywołaną stresem czy parą z niewidzialnych czajników. Masz do tego prawo. Tak samo jak my mamy prawo wlepiać karniaki za opóźnienia, pyskowanie, straty moralne, nasze złe dni.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Prosty nepotyzm.

Jak zauważył wcześniej w temacie o DMP Miszon – wyniki były umieszczane po wszystkich rundach a na końcu nie,
było pytanie o nie ze strony wielu graczy,
odpowiedzi ze strony RS wymijające i przeczekujące a wręcz agresywne!
Do ligi wyniki przesłano cichaczem – powinno przejść – nie przeszło.

Jak rozumiem w barwach RS gra się na DMP bardziej komfortowo…


Jedne zasady, równe dla wszystkich – w czym problem(?)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Powinno to zacząć obowiązywać już od następnego turnieju Master, czyli „Silesian Unlimited”
Było w zeszłym roku i będzie w tym. Jak pojawi się więcej głosów w tej sprawie, to poddam ten pomysł pod głosowanie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

I dobrze, niekiedy trzeba nauczyć społeczeństwo odpowiedniego zachowania twardym przykładem. To i tak tylko 5 karniaków, a nie 20 jak w zeszlym Stratku.

Nie chodzi mi o osobiste wyjazdy, ale skończmy z rzeczami na zasadzie "tego gościa lubię, to mu ulżę". Prawdziwy sędzia swoim przyjaciołom dopierdala najwięcej karniaków, dla samego pouczenia.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3352
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Jako że byłem w teamie który jest tutaj na tarczy to pragne przypomniec ze to najbardziej JH nalegało na zdjęcie tych karniaków (nam było to obojetne), gdyż przecież oni nie mogą wyjść poza top10.
Zwałka na Robsona że chciał dograć bitwe (tak apropo Jacku on nie grał z Zielonym tylko z Lipkiem), bo Ty skakałeś nad nim co 3 min i nie dawałeś mu dokońćzyć 5 tury, a tak naprawde Robson potrzebował 5 min na skonczenie, ale przez Twoje poddenerowowanie (az sie spociłeś :lol2: ) zrobiło sie z tego 15 min.
Z jednej strony skaczące JH: kończcie kończcie
a z drugiej Ty: wpisuje wam karniaki jak nie skonczycie zaraz bla bla bla
Czy to są warunki do konczenia bitwy??
Sam wiesz ze w ostatnie bitwie na pierwszych 5 stołach jest największa spinka i wszystko trwa najdłużej (dlatego u mnie na Masterze na ostatnią bitwe bedzie od 15 do 20 min wiecej czasu na rozegranie bitwy.

Poza tym wlepianie karniaków w ostatniej bitwie jest dla mnie dziwne. Dlaczego??
A bo np. nie ingeruje ona w czas imprezy, nie powoduje że kolejna bitwa ma poslizg czasowy, a i osoby chcace być na jakimś miejscu potrzebują jednak troszke czasu.
Ci którzy kończa bitwy na dalszych stołach to koncza je zwykle wczesniej bo im nie zalezy na wyniku i albo sie dagadują o wynik, albo grają na takim lighcie ze nawet nie traca czasu na myslenie.

Tak wiec nie mówie że sedzia nie ma prawa głosu w tej sprawie, ale również nie jest wyrocznią która robi co chce na takowym turnieju.
To jest akurat kwestia dogadania sie pomiedzy orgami, a sedziami na danym turnieju.

Reasumując:
Nie róbmy wojny z czegoś za co odpowiedzialni sa wszyscy, a nie tylko orgowie, bo to zle wpływa na ogólne morale w srodowisku.

Pozdro.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Smiechu pisze: Poza tym wlepianie karniaków w ostatniej bitwie jest dla mnie dziwne. Dlaczego??
A bo np. nie ingeruje ona w czas imprezy, nie powoduje że kolejna bitwa ma poslizg czasowy, a i osoby chcace być na jakimś miejscu potrzebują jednak troszke czasu.
Ci którzy kończa bitwy na dalszych stołach to koncza je zwykle wczesniej bo im nie zalezy na wyniku i albo sie dagadują o wynik, albo grają na takim lighcie ze nawet nie traca czasu na myslenie.
W skrócie : Pierdolisz. 1 stół się spiął i poprzerywał bitwy (do 6 tury dograno 2?), na drugim stole stanęli na rzęsach i Kalafior z Pasiakiem zagrali całość. Natomiast jak rozumiem te teamy grały na dalszych stołach i nie zależało im na wyniku więc pokończyły wcześniej przy wyłączonym myśleniu, natomiast szlachta grająca by "być na jakimś miejscu" musi mieć więcej czasu. Ingerowało to natomiast istotnie w czas imprezy, ponieważ dużo drużyn zdążyło się spakować i wyjechać nie chcąc czekać aż jaśniepanowie łaskawie skończą bitwę bo było przed nimi x godzin jazdy i perspektywa czekania na wyniki nie wiadomo jak długo była po prostu słaba, jak cała ta sytuacja.

Problemem nie jest to, że ktoś zagrał kilka minut dłużej tylko fatalny sposób wyjścia z tej sytuacji. Zasady muszą być równe dla wszystkich, a nie zwykłe bitwy i bitwy preferencyjne, gdyby przez megafon poszło że bitwa trwa 15 minut dłużej nie było by całej sprawy.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3352
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

u nas w teamie tez wszyscy pokonczyli bitwy przed czasem.
Został tylko Robson który musiałby skonczyć bitwe w połowie tury, o czym już mówiłem.
Dokonczyli ture do konca, podliczyli wyniki i tyle.

Na kazdym Masterze sa poślizgi i na kazdym sa jakies spinki.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ale nie na każdym kasuje się karniaki przyznane przez sędziego :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

3 – Ukaranie klubu RS karą finansową,
Przypadkowo to Ty jesteś jedyną osobą, która przyjechała tam dla kasy... więc moze oddasz pieniądze w takim razie za sędziowanie? bo sędzią jesteś bardzo marnym. Z litości ludzie Ci tego nie mówią, ale niestety w zaistniałem sytuacji ode mnie litości nie zaznasz :evil:.
Lidder zna zasady, sędziuje aktywnie, zapieprza za Ciebie a ty przez dwa dni siedziałeś na stołku, po czym postanowiłeś się wykazać w ostatniej chwili w sprawie, która akurat do twoich obowiązków nie należy. Może na ETC masz władzę absolutną ale chyba turnieje Ci się pomyliły #-o a może to zwykłą starcza złośliwość?

Kod: Zaznacz cały

Decyzje sędziów są ostateczne.” 
chyba w kwestii zasad, których moim zdaniem jak i wielu innych osób nie znasz.

#1 " nie przestańcie, szarżuj normalnie"
#2 " a niech mu będzie"

to są kompetentne odpowiedzi jakich udzieliłeś mojej drużynie. :shock: Jak byś tak sędziował na moim turnieju, to już w sobotę byś jechał bez wypłaty do domu.
Celowo wkleiłem dwie wyrwane z kontekstu twoje wypowiedzi, tak samo jak Ty to zrobiłeś, głupio Ci teraz? mam nadzieje, że tak, bo mi było... a nie mam sobie nic do zarzucenia.
Jak rozumiem potwierdzasz skasowanie karniaków?
po
Szmaja potwierdził, że nie w twojej gestii było ich przyznanie.

Podaj JJ-u motyw, którym miałbym się kierować szarpiąc się o 5 karniaków, które nic nam nie zmieniały? RS od 1 do ostatniej bitwy grał o nic, gdyby mi zależało na zwycięstwie za wszelką cenę grałbym w tym i poprzednim sezonie z Ordinem.

apropo piątej bitwy - dla zainteresowanych:
Od orga miałem informację, że karnych za ostatnią rundę nigdy w Gorzowie nie było i teraz też nie będzie.
W bitwie z JH oznajmiłem chłopakom, że dogramy bitwę, że żadnych karnych nie dostaniemy(i nie dlatego ze RS ich sobie nie daje tylko, że nikt ich nie dostanie w rundzie piątej [na DMP w 2010r było +30minut, dobrze, że tam nie było JJ-a, bo by wszyscy skończyli turniej z 0. pkt.]),
Dokończyliśmy bitwę, którą momentami grałem 1v3 JH, ale że graliśmy o pietruszkę to nie robiło mi to żadnej różnicy.
Po bitwie okaząło się, że JJ zarządził po 5 karnych, olał bym temat, bo 11 czy 10 miejsce nie robiło mi żadnej różnicy ( Ci co chociaż odrobinę mnie znają nie będą mieli wątpliwości )
Niestety chłopaki z JH tak na mnie naskoczyli, kazali mi zredukować wynik bitwy do 10:10 :/ generalnie nie dało się tego tematu zostawić.

99% osób by się pewnie nie angażowało, niestety głupi jestem, postanowiłem być fair ( skoro powiedziałem, że karniaki nie przysługują a wyszło inaczej )
Na koniec standardowo wychodzi, że wszyscy są dobrzy, Robson jest tym złym, a JJ brzydki :twisted:
przynajmniej nie mam najgorzej. :wink:

Daj Boże, żeby za rok w gorzowie JJ nie było...
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, o 16:30 przez Robson, łącznie zmieniany 2 razy.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ