Kwiaty - jak?

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Kwiaty - jak?

Post autor: Martin von Carstein »

Kwestia banalna, wyszukiwarka jednak nie pomogła mi... więc się zapytam.
Macie jakieś pomysły na kwieciste podstawki? Czy da się szybko i przyjemnie to wykonać?
A może można gdzieś kupić gotowe kwiatuszki, że ino przyklejać do trawiastego kwadracika?

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Jeśli szybko i bez wysiłku, to najłatwiej zwinąć z palemki wielkanocnej różne małe ozdoby albo znaleźć sobie inne suszki, np. w kwiaciarni, czy innych gotowych ozdobach/sztucznych bukietach :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

można również nabyć kwiatki drogą kupna:
http://www.jadarhobby.pl/advanced_searc ... o=&x=0&y=0
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Jeśli jakieś większe liście i paprocie to polecam rośliny (sztuczne) do akwarium ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Dzięki. Chodziło mi o malutkie kwiatki. Te zestawy 7mm kwiatków wydają się najciekawsze... chociaż trochę kosztowne... Postaram się sprawdzić opcję palmową.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Gdzieś widziałem jak robić kwiaty i inne roślinki z włosów od mioteł i posypek. Chodziło mniej więcej o to, żeby umoczyć w wikolu pomalowany uprzednio pręcik i wsadzić go w posypkę w odpowiednim kolorze, wtedy wychodziły takie drobne kwiatki, całkiem ładnie z resztą.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Army painter też robi calkiem fajne kwiaty:
http://www.bard.pl/14938,oferta,army-pa ... ers-xp.htm
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Też się świetnie prezentuje i nawet cena niestraszna. Ciekawi mnie tylko ilość w paczce.

Klafuti, jakbyś znalazł ten poradnik to wrzuć tu link. W mym zamyśle będę potrzebował dużej ilości kwiatków, wiec mogłoby mi to pomóc i to istotnie.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Moja babcia ma kwiaciarnię i pamiętam, że do każdego bukietu dodawała wiązkę - dwie takich małych białych kwiatuszków. Z czaasem okazało się, że są ich rózne kolory.
IMO na podstawkę się nadadzą, bo można je do bukietów dawać zarówno świeże jak i suche. Więc na podstawki suche się nadadzą.

A za 0,5 - 1 zeta będziesz miał kwiatków na wiechciu w kij. =)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

nazywa się to gipsówka i niestety się kruszy jak porządnie wyschnie, choć można zabezpieczyć matowym lakierem nakładanym pędzlem. Ale jeśli stuff z kwiaciarni to 100x lepszy jest zatrwian bo się nie kruszy, za to nie zawsze można go dostać.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

A próbował ktoś Flowering foliage z Woodland Scenics?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

ODPOWIEDZ