Wały na turniejach

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Wały na turniejach

Post autor: Asassello »

http://thegamblers.pl/?p=568

Czy ja dobrze zrozumiałem ten wywiad?
Solo przegrywał bitwę, ale się nie poddał, "walczył dalej" i dlatego zrobił perfidnego wała...

Edit: dorzucam link do samego wywiadu
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2012, o 21:36 przez Asassello, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dokladnie tak. Piekny troll, albo szczyt hipokryzji.
Tak czy inaczej, wiadomo czego mozna sie spodziewac po grze z SS.

ps. choc gdy gralem w Gdansku vs Marek Bak, nie bylo zadnych walkow, jak widac ta cecha nie jest genetyczna :twisted:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Tak czy inaczej, wiadomo czego mozna sie spodziewac po grze z SS.
Mogę tylko powiedzieć, że ta część SS, która pokończyła studia ma zupełnie inny styl gry
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

teraz już wiem czemu Solo nie chce studiów skończyć :mrgreen:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

=D>,nie doczekam się następnego.Najciekawszy był z Solem i Kudłatym
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Po kazdej kolejnej odpowiedzi przecierałem oczy ze zdumienia. To jest wprost niewiarygodne, ze tacy ludzie chodzą po świecie. :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O szlag. Konkretny wywiad. Sola osobiście nie znam, ale po wywiadzie człowiek wydaje się być kompletnie bezczelny, pff, bezczelny to mało powiedziane, ciężko mi to ubrać w słowa... "Walczyć do końca" - straciłem nadzieję w ludzkość.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Solo <3
Człowiek którego nie da się nie lubieć :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Asassello pisze:Czy ja dobrze zrozumiałem ten wywiad?
Solo przegrywał bitwę, ale się nie poddał, "walczył dalej" i dlatego zrobił perfidnego wała...

obawiam się ,że też tak to zrozumiałem - no ale jak twierdzi Solo nic się nie stało bo przecież nie wygrał :shock: :shock: :shock: Ja chyba śnię..."tacy już jesteśmy , żołnierze Szybkiego Szpila".. czy może mnie ktoś uszczypnąć? Albo lepiej przyje... pałą?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

oj tam, oj tam. Wywiad na pewno nie byl autoryzowany i z tego pewnie wynika zamieszanie :) ciekawe czy po autoryzacji cos by zostalo :) ot caly rubaszny Solo

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Zagrań a'la Solo nie popieram, ale w wywiadzie powiedział prosto z mostu i na pytanie, za co brawa. Bardzo kontrowersyjne treści, aczkolwiek ciężko to oceniać pomijając pryzmat bujnej osobowości Sola :)

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Rasti pisze:O szlag. Konkretny wywiad. Sola osobiście nie znam, ale po wywiadzie człowiek wydaje się być kompletnie bezczelny, pff, bezczelny to mało powiedziane, ciężko mi to ubrać w słowa... "Walczyć do końca" - straciłem nadzieję w ludzkość.
tym bardziej, ze troche zaprzecza sam sobie.
na poczatku pada tekst, ze waluja z powodu nieznajomosci zasad, nastepnie zas o dosc konkretnym walku.

i nie ma znaczenia, ze i tak oddzial stracil. mogl go nie stracic i tym samym zaoszczedzic troche punktow.
slabe tez jest to, ze zdecydowal sie na taki ruch tylko dlatego, ze przeciwnik nie byl zbyt ograny i nie mowil po polsku a mial po prostu szczescie.

przypomina mi to troche przyslowie:
'mozesz byc budowniczym mostow przez cale zycie ale wystarczy raz zrobic laske... '
tutaj jest podobnie
'mozesz byc dobrym graczem przez cale zycie ale wystarczy raz zwalowac i zostaje sie walkarzem do konca'

sorka solo, nie znam cie i nie mam nic do ciebie, jednak ten wywiad i zawarte w nim twoje wypowiedzi sa lekko hmmm... bulwersujace i wywolujace skrajne uczucia. co zreszta widac w wypowiedziach w tym temacie. ;)

i swoja droga =D> dymitr za ten wywiad. imho jeden z lepszych, a dzieki tym pytaniom i kontrowersyjnym odpowiedziom czytalo sie go prawie, ze z 'zapartym tchem' ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ja tylko chciałbym dodać, że KAŻDY z moich wywiadów był autoryzowany! pff :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To wrzuć Sola przed autoryzacją :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

^^ - nie mógłbym tego zrobić:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Dmtrij pisze:^^ - nie mógłbym tego zrobić:)
Sobie czy jemu :D?
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ja to jak przeczytałem to mnie zatkało bezczelnie przyznawać się do wałowania i wciskać ciemnotę, że to niby przez nieznajomość zasad... nice :evil:
Może takie podejscie w końcu wymusi na środowisku karanie wałkarzy na serio a nie dawanie kilku karniaków.
W przypadku stwierdzenia wałowania powinno się delikwenta odrazu dyzkwalifikować z turnieju :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

A ja tam jestem wdzięczny solowi za wszystkie wały które mi wsadził
Bo nikt mnie tak szybko zasad nie uczył
Tak naprawdę to winna graczy bo jeśli zrobiłeś to co powinieneś przed zaczęciem grac w każdą grę tzn przeczytać podręcznik to żaden wał nie wejdzie
A w razie wątpliwości co do zasad armijnych zawsze można poprosić o fragment w AB
Więc skończcie płakać nad własnym lenistwem i przeczytajcie wreszcie RB :wink:
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2012, o 13:43 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No to niech ktoś ruszy temat na LL ... a co do prób walowania tłuamczonych nieznajomością zasad to jest to tak powszednie że aż trudno zliczyc tak czesto to spotykam
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ah ten Solo :wink: Nie chcę go specjalnie bronić bo swoje za uszami ma, ale wyzywaniego od "ludzi którzy chdzą po świecie" jest raczej niezbyt prawidłowe jeśli się z nie zna człowieka. :roll: Co do graczy na śląsku to myślę że Solo pominął (pewnie trochę złośliwie) Ósmą Bilę - Szaitisa,Młynka,Laika i Mytha oraz Black Gamblersów - Golonkę, Domina, Durina :wink:. Żałuję że nie udało mi się pojechać na tegoroczne DMP może udałoby się utzymać trzecią lokatę :wink:

Pozdro

Suchy

ODPOWIEDZ