SPRZEDAM Magia i Miecz I ed + dodatki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bejman
Warzywo
Posty: 15

SPRZEDAM Magia i Miecz I ed + dodatki

Post autor: Bejman »

http://allegro.pl/magia-i-miecz-i-ed-ws ... 82642.html

Mam do sprzedania I edycję Magia i Miecz wraz z dodatkami! Gra jest polską wersją gry Talisman wydaną przez firmę Sfera pod koniec lat '80 na licencji Games Workshop.

Nie potrafię dokładnie określić wieku poszczególnych plansz i kart ale plansza podstawki jest na pewno z I edycji bo jest składana z 4 części jak puzzle. Reszta plansz jest wydrukowana na błyszczącym papierze i jest prawdopodobnie z początku lat '90. Grę miałem na pewno przed 1994 rokiem ale nie pamiętam dokładnie od kiedy.

Do gry mam wszystkie oficjalne dodatki - Podziemia, Miasto, Kosmiczna Otchłań, Jaskinia, Smoki oraz postacie z pisma Magia i Miecz nr 4/93

Gra była używana jak byłem młodszy, jednak w ostatnich latach stała głównie w pudełku i pomyślałem, że powinna znaleźć nową osobę, która będzie się znowu nią jarała.

W skład sprzedawanego zestawu wchodzą:

Plansze:
Podstawowa x2 (I ed oraz z którejś kolejnej)
Podziemia
Miasto
Jaskinia + opis miejsc (nieoryginalny)
Otchłań + opis miejsc

Karty:
380 PRZYGODA

71 MIASTO (niektóre bardziej uszkodzone, niż z innych dodatków - jakaś słaba jakość)
60 JASKINIA
60 EKWIPUNEK
40 OTCHŁAŃ
42 PODZIEMIA
64 CZARY

75 POSTACI
77 kart postaci w tym 4 postacie z pisma Magia i Miecz (nr 4/93) i 4 zaawansowane postacie z dodatku Miasto
6 alternatywne zakończenia
5 pożyczka
5 list gończy
4 ropucha
3 charakter

Karty są zniszczone od używania, część ma lekko obdarte rewersy, część jest zabrudzona, plansze są porozrywane na szwach i zniszczone od szurania i grania - w końcu mam je od początku lat '90 i gra była używana. Dodatkowo dochodzą żetony z współczynnikami i mieszkami złota oraz plastikowe podstawki. Brakuje mi niestety oryginalnych pudełek i instrukcji jednak można wszystko bez problemu znaleźć w internecie:

mam za dużo Przygód - prawdopodobnie część kart poginęła i coś mi się wydaje, że mam więcej kart z dodatku Smoki (ilość smoków w talii jest wyjątkowo duża) i stąd ten bilans. Zaznaczę, że nie mam żadnych kart z pustym awersem.

Ilość kart Otchłani, Jaskini, Czarów, Ekwipunku się zgadza, 2 brakuje w Podziemiach, 1 w Mieście (plus jedna nie ma rewersu) i brakuje też jednej zmiany charakteru. Ilość postaci jest podejrzanie za duża - brakuje jednej postaci do chodzenia, za to mam za dużo o jedną kartę postaci i nie potrafię zrozumieć jak to możliwe.

Zapraszam też do odbioru osobistego w Warszawie na Żoliborzu! Grę można obejrzeć i ocenić czy chce się licytować. ZAZNACZAM, ŻE NIE PRZYJMUJE ŻADNYCH OFERT POZA ALLEGRO!!!

W razie pytań - mail: nek44@wp.pl, tel. 608018520

Awatar użytkownika
Bejman
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Bejman »

Znalazłem instrukcje do Podstawki, Miasta, W Kosmicznej Otchłani, Jaskini i opis alternatywnych zakończeń !!!!!

Awatar użytkownika
Bejman
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Bejman »

Przypominam o aukcji na allegro :)

http://allegro.pl/magia-i-miecz-i-ed-ws ... 82642.html

kończy się dziś o 21.57 więc macie jeszcze szansę na dobrą cenę!

ODPOWIEDZ