нексус-Rozpiski Empire2400EURO

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

нексус-Rozpiski Empire2400EURO

Post autor: terorystaxxl »

Będę wrzucał rozpiski pewnie tylko na 2400EURO,może inne też.No i oczywiście jak się sprawują.Do pierwszej rozpiski sprawia mi problem wybrania dużego maga czy light czy heaven.Częściej grałem na Heavenie więc chyba przy nim zostanę.Pegazordy wykonują swoje zadania zależnie od sytuacji,a hunter sam może pilnować dobrze dział jeżeli zachodzi taka potrzeba przed fastami,a w innych sytuacjach chroni magów.Czwórka demisi jest trochę droga przy takim złożeniu ale jak na razie dobrze się sprawują i są dość mocni.

1 Arch Lector of Sigmar @ 228.0 Pts
General; Barding;Great Weapon; Heavy Armour; Warhorse
White Cloak of Ulric
Van Horstmann's Speculum
Charmed Shield

1 Battle Wizard Lord @ 225.0 Pts
Magic Level 4;Heaven/Light
Dispel Scroll

1 Battle Wizard of the Golden Order @ 115.0 Pts
Magic Level 1; Lore of Metal
Feedback Scroll

1 Captain of the Empire @ 193.0 Pts
Lance; Full Plate Armor; Battle Standard; Imperial Pegasus
Talisman of Preservation
Enchanted Shield

1 Captain of the Empire @ 155.0 Pts
Lance; Full Plate Armor; Shield; Imperial Pegasus
Dawnstone
Dragonhelm

12 Knights of the Inner Circle @ 345.0 Pts
Barding; Lance,FCG
Standard of Discipline

40 Halberdiers @ 270.0 Pts
Halberd; Light Armour;FCG

4 Demigryph Knights @ 297.0 Pts
Lance;FCG
War Banner

1 Steam Tank @ 250.0 Pts

2 Great Cannon @ 120.0 Pts

1 Witch Hunter @ 80.0 Pts
Brace of Pistols; Light Armour
Ruby Ring of Ruin

Models in Army: 62

Total Army Cost: 2398.0
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

1 po co pegazowi prezerwatywa ?
Jak ty tym grasz przecież te halabardy nie nadążają za reszta armi ?
Chyba nie masz magicznych ataków wiec Vc to slaby paring.
oraz po co demisiom fch i war banner jak w coswpadaja to i tak z reguły wygrywają Combat.

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

Pegaz z prezerwatywą to BSB więc raczej wole go nie tracić od byle pierdnięcia,a po drugie z nią może wchodzić w cobat z silniejszymi rzeczami i nie muszę się o niego,aż tak martwić.Magiczne nie są mi akurat potrzebne.Zawsze mogę grać na lightcie i mam w tedy pociski,które załatwią sprawę z brakiem magicznych no i mam małego fireballa na WH.Po to np.u demisi jest sztandar by jednak nie stać w jakimś eteryku przez całą grę.Prawdę mówiąc halabardy w tej rozpie nie mają nic do zaoferowania ani nie są poważną siłą z którą trzeba się liczyć co nie zmienia faktu,że dają rade przytrzymać maga przy życiu.
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Analbis Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Ogólnie koncepcja rozpiski jest do dupy. Jest wszystko i nic. Wywal warbanner z demigryfów, daj BSB na konia, daj mu magiczna bron i jakas ochrone. Halabardy zamień na kawalerie, i wypieprz maga z metalem a heavena daj na koniucha, w tej chwili wypada witch hunter i dochodzą dodatkowe pkt na cos innego. Chyba ze chcesz grac na piechocie, to w takim wypadku 12 kawalerii rozbij na 2x5 z muzykami, bsb daj na piechotę, i archlectora zamien na zwykłego generała. Witchhunter do lamusa, wywalasz cos jeszcze i masz dodatkowa horde halabard. Shadow na dużego maga, na małego tez, i tniesz większość mało opancerzonych oddziałów. Feedback scroll, bez deatha ani innego boosta pozwalającego na pewne zabicie maga (totem bestii, banehead lizaków) to strata pkt.
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Ja bym lektora złożył z luckstone i ench.shield i tyle jest to tani i bardzo dobry generał magow wsadził bym na konie nadaje sie do tego np 8 Ko. Demiśkom nie potrzebny jest ten sztandar i champion bo to tylko stratapkt champion to tylko 1atak więcej ja bym wywalił wszystko oprócz muzyka i zrobił z tego 5demi. A bsbka jak kolega wyżej na konia z dawnstonem i dragonhełmem ew tricksters shard i dwurak.

ODPOWIEDZ