Gra dla Pary

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Gra dla Pary

Post autor: Rogal »

Witam,

Wraz ze swoją kobietą chciałbym pograć w różne planszówki . Puki co gralismy w cytadele, cargo noir, smallworld i wszystko jej się podobało . Potrzeba nam więcej tytułów, co polecacie .

druga sprawa, czy są na necie dostepne jakieś planszówki, które można wydrukować i grać ? chińczyki etc odpadaja :P
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, o 20:30 przez Rogal, łącznie zmieniany 1 raz.

crazygandalf
Chuck Norris
Posty: 606

Post autor: crazygandalf »

Polecam Drakon. Prosta i tania gra, ale ile fanu aby dokopać drugiej stronie, lub ją wyprzedzić w zbieraniu kasy. :D Można grać w nią nawet w więcej osób i nawet większa zabawa jest wtedy.
http://www.rebel.pl/product.php/1,371/4299/Drakon.html
Sprzedaję ORKI, WoCh, HE, VC. Zapraszam!

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

Dzięki wielkie, własnie o tego typu gierki nam chodzi , podjazdowe, rzucanie kłód pod nogi, ciągle robić sobie złośliwości.
Dawać więcej ! xD

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Gorąco polecam Stone Age, Filary Ziemi, Memmoir 44, Drako, Innowacje, Neuroshima hex, Race for the Galaxy i z karcianek Anioł Śmierci, Konwój, Zombiaki.
Z całej biblioteki planszówek, akurat te tytuły się zawsze sprawdzają jak gram z moją kobietą.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Twilight Struggle albo Zertz z kolei u mnie zawsze się sprawdza :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

zależy jaki jest poziom zażyłości ww. pary
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Lechu pisze:Twilight Struggle
Noooo w końcu normalni ludzie ! A co do pary to również 51 stan polecam, runebound, magiczny miecz (czy tam magia i miecz także). napewno Race for the Galaxy oraz Dominions
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Pod 51 stanem mogę się również podpisać choć skłaniałbym się raczej do gry w większą ilość osób - trójkąt etc ;)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Twilight Struggle jest dobre, potwierdzam. Momentami frustrujące, ale jak lubicie się nawzajem podp*erdalać, to jak znalazł :wink:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

ODPOWIEDZ