Monstroys

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monstroys
Smyk
Posty: 496
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Monstroys

Post autor: Monstroys »

Witam wszystkich!
Jako, że jakiś czas temu postanowiłem opuścić korporacyjny świat i zająć się na poważniej tym hobby - pomyślałem, że wrzucę kilka swoich prac, które mam nadzieję będą w przyszłości i lepsze i będzie ich też więcej.
Nie będę wrzucał wszystkich zdjęć - danego modelu - zajęły by zbyt dużo miejsca - chętnych do obejrzenia dodatkowych fotek zapraszam na fejsika - tam czasem postaram się opublikować jakiś WIP.

fejsik

Liczę na konstruktywną krytykę i kreatywne sugestie! :wink:

Keeper of Secrets:
Obrazek

Plague Hulk:
Obrazek

Daemon Prince Nurgla:
Obrazek

Daemon Prince Slaanesha:
Obrazek
Obrazek

Wilk z Konfrontacji (pomalowany na potrzeby armii Orborosu z Warmachine):
Obrazek

Daemon Prince Khorne'a:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 gru 2014, o 23:01 przez Monstroys, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Witamy!
Co do prac: wyglądają tak niesamowicie że mam tylko pytanie: ile lat malujesz?
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ale super!

Awatar użytkownika
Monstroys
Smyk
Posty: 496
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monstroys »

Dzięki serdeczne! Maluję od bardzo dawna, ale ze sporymi przerwami i troszkę zardzewiałem. Na chwilę obecną, staram się iść z duchem czasu i poduczyć nowszych technik, po moje pierwsze modele były pewnie sprzed 15 lat i czasem mi się odbija "old schoolem" jak maluję :wink:

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Najbardziej podoba mi się DP Khorna, ponieważ nigdy nie przepadałem za tym modelem - po prostu wydawał mi się paskudny, a Ty sprawiłeś, że się w nim rozkochałem. Brawo!
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Super prace:D Szczególnie panienka od slanesha mi się podoba;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Prace są po prostu rewelacyjne ! Chciałbym mieć takie wypasione Demony w swojej armii :)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Keeper najlepszy. I wilczek też spoko :)

Dawaj więcej!

Awatar użytkownika
Monstroys
Smyk
Posty: 496
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monstroys »

Dzięki za miłe słowo - a czy jakieś sugestie co poprawić? Będę się starał z podstawek wycisnąć więcej. Nie jestem do końca z nich na chwilę obecną zadowolony - mogą być o wiele lepsze.
Obecnie maluję Plague Drona do Nurgla - jakość zdjęcia taka sobie - "focia" z ręki :wink: jak na razie - pracuję nad pancerzem.
Obrazek

Próbowałem też wycisnąć coś więcej z tego drednota, ale jako że sam robię im zdjęcia - to na razie nie mogę okiełznać robienia zdjęć srebrnym figurkom (to drugie podejście do obfocenia tego modelu), a i sztandar wyszedł średnio. No ale - kolejny powinien być lepszy :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

brawo
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

=D>

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

No jest moc. Z przyjemnością będę zaglądał do Twojej Galerii =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Sztandar gromi, Drednot bardzo ładny, to samo ten pancerz muchy =D> =D>
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wszystkie pokazane prace prezentują równy, odjazdowy poziom =D> =D> =D> . Wielka przyjemność obejrzeć coś takiego...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Co to za model ten DP slaanesha?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Jeśli chcesz konstruktywnej krytyki to proszę bardzo :)

Z figsami wszystko ok - są bardzo ładne.

Podstawki jak na mój gust trochę zbyt jednolicie pomalowane - ich zawartość się zlewa na zdjęciach.

Malujesz raczej w ciemnej tonacji, więc czarne tło nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Poeksperymentuj z innymi odcieniami.

P.S. Poproszę Twój cennik na PM :D

P.S. 2 z jakiej firmy jest dp slaanesha ?
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2014, o 22:30 przez RIPlay, łącznie zmieniany 1 raz.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Dp jest z forge world;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Monstroys
Smyk
Posty: 496
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monstroys »

Jeśli chcesz konstruktywnego krytyki to proszę bardzo :)
dzięki - o to chodziło :)
Tak - następną fotkę (gotową) postaram się zrobić już na innym tle.
Podstawki - zdecydowanie masz rację. Nad podstawką drony już postaram się dłużej posiedzieć.
DP slaanesha jest z niemieckiej firmy Troll Outpost, która z tego co mi wiadomo już nie istnieje - przynajmniej nie udało mi się jej już namierzyć.

Tymczasem - mała aktualizacja - skóra prawie skończona i sory za zdjęcia - robione komórką w trakcie pracy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Wpytna ta biedronka :)

Co Tobą kierowało, gdy wybierałeś miejsce na "patyk" ? Z tego co pamiętam slot na bolca jest w korpusie, mniej więcej na środku plugawca.

Btw. Gratki za cierpliwość do modeli FWda =D> Odlewy są tak fatalnej jakości, że w moich oczach nawet zajebiste sculpty ich nie ratują... :roll:

EDIT. Troll outpost dopiero wchodzi na rynek. Z tego co mówi ich profil na facebooku kickstarter odpalają w maju.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Monstroys
Smyk
Posty: 496
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monstroys »

o dzięki za info! Fajne mieli modele i miło, że znowu wracają - tego DP kupiłem ze 3 lata temu, ale potem zniknęli.

Odnośnie bolca biedronki - będzie usunięty i umiejscowiony tak jak wspomniałeś na środku brzuszka - nie wiem co mną kierowało :P

ODPOWIEDZ