Dragon Ogres.

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Dragon Ogres.

Post autor: Borysss »

Serwus.

Hm 79 pts za jeden model (ofcorz na wypasie), kozackie statsy (Mv, S, W, A)

Co sądzicie o DO ?

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Podstawowy problem z DO to fakt, że niesłychanie szybko panikują od byle czego. Dlatego też gdyby miały MoCU to bym chętnie je wystawiał, a tak... Wole spawny i gigsa. To mi przynajmniej nie ucieknie od tego, że przebiegły przez to kundle ;]
Uerph.

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

No brak marka undivided boli ;-/
Albo żeby może nie panikowały - to by było dżii :-)

Mikel
Wałkarz
Posty: 88

Post autor: Mikel »

Ja tam je biorę mimo pewnego ryzyka paniki i póki co nie żałuję. Jak da się wcisnąć do rozpiski to wystawiam nawet 4 i takie mobilne 12 ataków z siłą 7 bardzo mi się przydaje.

Awatar użytkownika
hitman
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: zadupie zwane Sopotem

Post autor: hitman »

no, to prawda, są dobre w walce, ale zależy przeciwko komu grasz... spróbuj wystawić DO przeciw VC to się dowiesz o czym mówię... w takich wypadkach wolę za ich cenę więcej maruderów i psów wystawić...

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

ja tam wole z ich cene 2x3 krówki z greatami wystawić chociaż trzeba będzie pare punktów uciąć:) a na male to wystawiam 2x3 mino khorna lub 2x4 mino khorna i jest bomba:Da cenowo to 1dna 4-ka minosków + 1 furia więcej= cena 3 dragon ogrów a co 16 atakow s6 to nie 9 ataków s7;p

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Jest ogromna przepaść między siłą 6 a 7.
Dlaczego DO maja się nie sprawdzić na VC ? Dobry Ws i S i Mv jak BK, więc co jest halo ?

Mikel
Wałkarz
Posty: 88

Post autor: Mikel »

Gram Bestiami i w standardowej rozpisce mam miejsce i dla Minosków i dla Dragon Ogrów. Dlatego nie rezygnuję ani z jednych ani z drugich.

Awatar użytkownika
hitman
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: zadupie zwane Sopotem

Post autor: hitman »

Ja DO nie używam na wampiry, bo owszem, mają niezłe statsy, ale niską inicjatywę... jeśli nie zaszarżują, to byle swołocz pierwsza zaatakuje, i może im trochę zaszkodzić... już kiedyś mi wycięły ghoulami całą trójeczkę... i 237 pkt w plecy... za tyle wolę na wampiry wystawić 20 wypasionych maruderów i 5 psów

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

a ja ostatnio jak gram to staram sie ich mozliwie trzymac daleko od wszystkiego co moze ich spanikowac, najlepiej miec niedaleko lorda i powinno byc ok, na >2k uzywam 2*3 i tylko raz plulem sobie w brode a gralem wtedy z ............ wampirami.......... cala reszta armii lacznie z breta i imperium sie ich boi chociaz imperium sie do tego nie przyznaje ale fajowsko sie rokreca czolgi :)

ODPOWIEDZ