Pruszków: Galaktyczna liga #9 [1200pkt] 15.10-12.11

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Pruszków: Galaktyczna liga #9 [1200pkt] 15.10-12.11

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W imieniu załogi sklepu "Galaktyka Gier" w Pruszkowie, zapraszam do udziału w kolejnej, dziewiątej już lidze WFB.

Doborowe towarzystwo, oraz wspaniałe warunki do gry, gwarantowane!!! :)

Regulamin ligi.

1. Liga startuje w dniu 15 października 2014r i będzie trwać 4 tygodnie.
2. W każdym kolejnym tygodniu, uczestnicy zobowiązani są do rozegrania 1 bitwy i zgłoszenia wyniku, zgodnie z harmonogramem, który zostanie stworzony po zamknięciu listy uczestników.
3. Zgłoszenia do ligi wraz z namiarem na siebie (e-mail, tel) i rozpiską w formacie tekstowym lub PDF, wysyłamy na: szczepan.kalisiak@gmail.com (zgłoszenia do 14.10.2014). Wyniki wysyłamy na ten sam adres. Namiary będą dostępne dla wszystkich uczestników ligi.
4. Wpisowe do ligi to 20PLN, które wrzucamy do przepastnej skarbonki u obsługi sklepu. Całość wpisowego przeznaczona będzie na nagrody.
5. Zachęcam do korzystania z przestrzeni i bogatego wyposażenia sklepu :) Pretendenci do zwycięstwa moga zostać poproszeni o rozegranie swoich ostatnich bitew w sklepie.
6. Przewidziane są nagrody dla top3 ligi
7. Rozgrywki nie zostaną zgłoszone do Polskiej Ligi WFB
8. Gramy na 1200pkt, zgodnie z "Pruszkowskim formatem ligowym v.5.0" KLIK
9. Stoły rezerwujemy poprzez: sklep@galaktykagier.com

Tabela ligowa KLIK
Ostatnio zmieniony 6 lis 2014, o 16:31 przez Bearded Unclean 'Un, łącznie zmieniany 8 razy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

zgłaszam się na maxa :D tylko nie wiem jeszcze czym...

-Błażej-
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195

Post autor: -Błażej- »

Dla demonów tak trochę średnio grać przeciwko 4lv magom.... a ja lorda na 1100 nie wcisnę :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Masz na mysli nasza armie z wardem 5+ i opcją czarodziejów w slocie core..? :)
W ogóle mnie to nie przeraza, szczególnie ze nie kazdy będzie chciał inwestowac w lv4, mimo możliwosci, w koncu to kosztuje...

Chciałes urozmaicenia :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

-Błażej-
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195

Post autor: -Błażej- »

Bearded Unclean 'Un pisze:Masz na mysli nasza armie z wardem 5+ i opcją czarodziejów w slocie core..? :)
W ogóle mnie to nie przeraza, szczególnie ze nie kazdy będzie chciał inwestowac w lv4, mimo możliwosci, w koncu to kosztuje...

Chciałes urozmaicenia :)
Moim zdaniem będą 4 lvl trochę się boję dispellować pitki i inne jak ktoś będzie miał +4 casta na dzień dobry..... ale ok jest fun ;)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Spójrzmy prawdzie w oczy, wiekszosc faz magii wygląda tak, ze rywal ciska wiekszosc swoich kosci w kluczowy czar, a Ty wszystkie swoje w dispel, i to +2 do casta wcale nie robi jakiejś kolosalnej róznicy.
Demonami nawet na ETC gra się bez lv4.
Różnica, natomiast, jest w selekcji czarów, bo czarodziaj lv4 zazwyczaj ma to co chce mieć :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

-Błażej-
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195

Post autor: -Błażej- »

Bearded Unclean 'Un pisze:Spójrzmy prawdzie w oczy, wiekszosc faz magii wygląda tak, ze rywal ciska wiekszosc swoich kosci w kluczowy czar, a Ty wszystkie swoje w dispel, i to +2 do casta wcale nie robi jakiejś kolosalnej róznicy.
Demonami nawet na ETC gra się bez lv4.
Różnica, natomiast, jest w selekcji czarów, bo czarodziaj lv4 zazwyczaj ma to co chce mieć :)
Tak jak napisałeś lvl 4 zazwyczaj ma to co chce a często jest tak ze tych kluczowych lub robiących różnicę może być więcej niż 1 plus kości do dispella zazwyczaj jest mniej więc dla mnie + 4 robi dużą różnicę... ale jak napisałem będzie fun więc zagram soul grinderem ;)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

zapraszam do udziału w kolejnej, siódmej już lidze WFB.
Od dwóch lig nie zmieniane. [-X :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

wyszlo zajebiscie moim zdaniem ;) lepsza wersja niz byla IMO ,bede ofc

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Celedor pisze:
zapraszam do udziału w kolejnej, siódmej już lidze WFB.
Od dwóch lig nie zmieniane. [-X :wink:
Wreszcie ktos zauważył... ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

chce ktoś potestować nowy pruszkowski format? :P
jutro od 10:00 w Paradoksie?

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ja chetnie. Ale raczej od 16/17 jesli Ci pasuje.

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Poproszę o dopisanie, rozpę wyślę na dniach

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ja tez chyba zagram tym razem.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

ja bede oczywiscie ;) tym razem orkami.

mielibyscie pozyczyc mi na czas ligii 6 trolli?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Bądź twardy, nie graj trolami :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Graj Goblinami!!!

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Hmm.. ok, chcecie macie!
Nic mi nie pozyczajcie, gram bez trolli!

Na te pkt sensownie zmieszcze 150 modeli

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Z powodu braku czasu moje gady nie wezma udzialu w tym szlachetnym zmaganiu lecz z przyjemnoscia w piatek w wawce lub Pruszkowie przetestować bym chcial moj pomysl na nowy format pruszkowski. Ktos chętny?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Jaaaaa! O ktorej?

ODPOWIEDZ