Pillars of Eternity

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Pillars of Eternity

Post autor: Azgaroth »

Kto interesuje się tą grą i zamierza kupić ?:) Ja napaliłem się na tę grę już jakiś czas temu, czuć klimat Baldura w odświerzonej stylistyce...:) Premiera już niedługo, 26 marca :)

Gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=jfz0hu8Zjqg

Burgundowykolor
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Burgundowykolor »

bedzie polska wersja jezykowa?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Burgundowykolor pisze:bedzie polska wersja jezykowa?
Tak ale bez dubbingu, będą polskie napisy :)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Z tego co znalazłem to dość niskie wymagania sprzętowe ma, mam nadzieję że mi na laptopie pójdzie.

Burgundowykolor
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Burgundowykolor »

Wygląda super, jak będzie dostępna na stanie to prawdopodobnie ja kupie :-)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

grałem zdaje się w bete i jakoś mi nie podeszło, pewnie dopiero za drugim podejsciem sie zabujam :)

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Azgaroth pisze:Kto interesuje się tą grą i zamierza kupić ?:) Ja napaliłem się na tę grę już jakiś czas temu, czuć klimat Baldura w odświerzonej stylistyce...:) Premiera już niedługo, 26 marca :)

Gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=jfz0hu8Zjqg
Zamówiona edycja kolekcjonerska (czy jak się tam nazywa inna niż standardowa) już parę miesięcy temu. Tylko nie wiem kiedy zagram, bo nadal nie udało mi się skończyć Wastelanda 2, który jest świetny, oldschoolowym cRPG-iem.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Xet pisze:grałem zdaje się w bete i jakoś mi nie podeszło, pewnie dopiero za drugim podejsciem sie zabujam :)
Beta okazała się być małą katastrofą ze względu na ocean bugów, dlatego też finalna wersja powinna być o wieeeeele lepsza. Też czekam.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Chomikozo pisze: Beta okazała się być małą katastrofą ze względu na ocean bugów, dlatego też finalna wersja powinna być o wieeeeele lepsza. Też czekam.
Mam nadzieję, że będzie wolna od wszelkich bugów :)

Mechanika opiera się tak samo jak Baldur na D&D czy to jakiś autorski system ?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

dziś premiera. Kto kupił? Jak pierwsze wrażenia?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ja kupiłem kluczyk za 65 zł na allegro i właśnie ściągam :) Trochę to potrwa więc pogram pewnie jutro :)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ja tam jestem Filarów bardzo ciekaw, acz na pewno z zakupem się nieco wstrzymam. O dziwo nawet nie przez braki w portfelu, tylko po prostu nie za bardzo mam obecnie czas na wsiąkanie w kolejny przebogaty świat CRPG-a, kiedy przechodzę sobie właśnie trylogię mass effecta, a i wasteland 2 jest zainstalowany i czeka. Ocean bugów z bety też nie zachęca, bo wątpię że wszystkie poprawią do premiery. A po doświadczeniach w betafieldzie 4 niekoniecznie chcę grac w coś co osiągnie jako taki stan póltora roku po premierze :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Ja czekam na swoje pudełko, w międzyczasie czytam recenzję, patrzę na te niesamowicie wysokie oceny i wkurzam się, że jeszcze nie mogę grać... mam nadzieję, ze za kilkanaście godzin paczka w końcu dotrze :<

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Jezu jaka GRA! Grałem od wczoraj do dzisiaj ... na prawdę mega klimat i na prawdę dobrze zrobiona - no Baldur i Dragon Age razem wzięte .... to będzie hit na wiele lat :)

Edit - ja wiele lat czekałem na taki tytuł - wiele było prób ale to nie było to - tymczasem Pilar jest prosty a niesamowicie wciąga ! . ...no i ..."przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę..." :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Potwierdzam, gra jest nieziemska :) Klimat, piękne widoczki i naprawdę dobre wykonanie :)

Jedyne co mnie dziwi odrobinę to wymagania sprzętowe które są chyba trochę nieadekwatne do grafiki tejże gry - na moim lapku i5 2.5 Ghz, 12GB RAM i Radeon 7730M czasem potrafi zjechać poniżej 30 klatek a dodatkowo w ustawieniach grafiki nie można zmieniać niczego prócz rozdzielczości..:)

Generalnie pewnie będę siedział pół weekendu z myszką w dłoni a miałem taki ambitny plan dokończyć 25 glade ridersów na mastera... :P

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

kuna kupiłem i też problem z wydajnością a sądziłbym że taka gra nie będzie zajeżdżać mojego i5 z Radeonkiem R9 M265X. Fak a tu zaskoczenie.
Ale brak możliwości dostosowania grafiki to jest potężny blamaż, baldur 2 sprzed 15 lat miał taką możliwość.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja myślę ,że to jest kwestia optymalizacji bo u mnie na I7 jest to samo a na dokładkę mam drobne problemy z dźwiękiem, np jak przewijam stronę w dzienniku to mi się dźwięk z tła zapętla :)... ale to drobiazgi są :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

PiotrB pisze:Ja myślę ,że to jest kwestia optymalizacji bo u mnie na I7 jest to samo a na dokładkę mam drobne problemy z dźwiękiem, np jak przewijam stronę w dzienniku to mi się dźwięk z tła zapętla :)... ale to drobiazgi są :)
mam tak samo, jak sobie z tym radzisz\?

tak czy siak gra jest przekozak
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Aldean pisze:mam tak samo, jak sobie z tym radzisz\?
jak zrobisz load to jest ok. Nauczyłem się nie przeglądać tych karteczek bez potrzeby - zawsze też możesz ściszyć dźwięk odgłosów i zostawić tylko muzykę i głosy ale wtedy coś brakuje :)...myślę ,że na pewno to szybko poprawią :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

uporałem się z wydajnością - po prostu moj komp domyślnie używał zintegrowanej karty z jakiegoś powodu
zatem po przełączeniu na właściwą dla tej aplikacji śmiga jak ta lala.

Heh póki jestem na początku zastanawiam się czy jednak nie zacząć od nowa i przemyśleć klasę i rasę. Coś czego nie miałem
w grze od Baldura pierwszego. Heh i wcale nie jest to łatwe.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

ODPOWIEDZ