Imperator - Rysunek

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
driveskull
Plewa
Posty: 6

Imperator - Rysunek

Post autor: driveskull »

Witam, na forum niestety nie istnieje dział odpowiadający tego typu twórczości. Ale chciałbym pokazać wam ostatni rysunek, który skończyliśmy. Nie jesteśmy specami w świecie Warhammera więc mam nadzieje, że nie popełniliśmy żadnej gafy.
Całość wykonana głównie kredkami + trochę mazaków. Format A3
Więcej naszych prac tutaj : https://www.facebook.com/Blondynkitezgraja
Obrazek
www.blondynkitezgraja.pl Blog o grach i rysunku

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

:shock: =D>
Pierwszą moją myślą było, że to grafika komputerowa. Ogromny szacun za pracę. Jak dla mniej jest genialna.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Bez kitu... Jak długo się robi takie coś?
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Technicznie i jakościowo rysunek wspaniały. Merytorycznie - jeszcze żywy Imperator stoi obok pani z Inkwizycji. A ta instytucja została powołana do działania po tym, jak został ranny i wyłączony z codziennych aktywności. Poza tym Imperator w książkach z uniwersum wh40k jest opisywany jako wielkolud mierzący sobie 4 - 5 m wzrostu..

ps. tutaj podstawowe informacje:

http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Emperor_of_Mankind

driveskull
Plewa
Posty: 6

Post autor: driveskull »

Matis pisze::shock: =D>
Pierwszą moją myślą było, że to grafika komputerowa. Ogromny szacun za pracę. Jak dla mniej jest genialna.
Dzięki :D
lajkonik pisze:Bez kitu... Jak długo się robi takie coś?
Ten rysunek +- 20h
gervaz pisze:Technicznie i jakościowo rysunek wspaniały. Merytorycznie - jeszcze żywy Imperator stoi obok pani z Inkwizycji. A ta instytucja została powołana do działania po tym, jak został ranny i wyłączony z codziennych aktywności. Poza tym Imperator w książkach z uniwersum wh40k jest opisywany jako wielkolud mierzący sobie 4 - 5 m wzrostu..

ps. tutaj podstawowe informacje:

http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Emperor_of_Mankind
Na forach zagranicznych wiele osób uznaje, że inkwizycja istniała jeszcze w czasach świetności Imperatora więc szczerze powiedziawszy zrobiliśmy to w ten sposób bo po prostu kozacko to wygląda, a skoro nie ma jednej konkretnej wersji to Laik raczej tego za błąd uznać nie może prawda ?
www.blondynkitezgraja.pl Blog o grach i rysunku

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Bohomaz jest śliczny; )
Za zycia Imperatora byly tylko milczace siostry ktore zajmowaly sie wylapywaniem psykerow w gaktyce. Imperator nie był bogiem (wiara w jakiekolwiek bóstwa byla zabroniona) sila rzeczy nie moglo byc inkwizycji.
Siostry bitwy natomiast pojawily sie w m35.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

driveskull
Plewa
Posty: 6

Post autor: driveskull »

lwieserce85 pisze:Bohomaz jest śliczny; )
Za zycia Imperatora byly tylko milczace siostry ktore zajmowaly sie wylapywaniem psykerow w gaktyce. Imperator nie był bogiem (wiara w jakiekolwiek bóstwa byla zabroniona) sila rzeczy nie moglo byc inkwizycji.
Siostry bitwy natomiast pojawily sie w m35.
Dzięki za info :D
www.blondynkitezgraja.pl Blog o grach i rysunku

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Mignęła mi ta grafika dziś w necie i pomyślałem tylko przelotnie "no spoko, fajne". Ale jak doczytałem, że to kredkami... zajebiście :)
Obrazek

driveskull
Plewa
Posty: 6

Post autor: driveskull »

Rakso_The_Slayer pisze:Mignęła mi ta grafika dziś w necie i pomyślałem tylko przelotnie "no spoko, fajne". Ale jak doczytałem, że to kredkami... zajebiście :)
No to bardzo nam miło :D
www.blondynkitezgraja.pl Blog o grach i rysunku

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nieźle, że ktoś jeszcze bawi się w coś poza komputerowymi obrazami - szczególnie jeśli chodzi o kolor.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

driveskull
Plewa
Posty: 6

Post autor: driveskull »

dzikki pisze:Nieźle, że ktoś jeszcze bawi się w coś poza komputerowymi obrazami - szczególnie jeśli chodzi o kolor.
Jak się chce robić tylko pod jakieś korpo czy coś to digital pewnie działa, ale z doświadczenia wiem, że ludzie bardziej cenią tradycyjną sztukę
www.blondynkitezgraja.pl Blog o grach i rysunku

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Czy ja wiem? Jedno i drugie wymaga skilla. Efekt w obydwóch przypadkach jest odmienny i nie ma co porównywać.
Dobra praca, nawiasem mówiąc.

driveskull
Plewa
Posty: 6

Post autor: driveskull »

Naviedzony pisze:Czy ja wiem? Jedno i drugie wymaga skilla. Efekt w obydwóch przypadkach jest odmienny i nie ma co porównywać.
Dobra praca, nawiasem mówiąc.
Nie mówie, że nie :D Tylko, że digital jest łatwiejszy bo błędy można poprawić w bardzo łatwy sposób. Znam wielu ludzi, którzy wieszają różne rzeczy na ścianach, akty, krajobrazy fantastykę, ale nigdy się nie spotkałem z jakąś wydrukowaną grafiką powieszoną na ścianie, no chyba, że była to foto tapeta. Grafiki raczej częściej ozdabiają gry i ekrany telefonów/komputerów.
www.blondynkitezgraja.pl Blog o grach i rysunku

ODPOWIEDZ