Necromunda - ustawki w Starym Świecie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Chętnych chciałbym zaprosić do ligi-kampanii Necromundowej, która ruszy w Starym Świecie mam nadzieję od przyszłego tygodnia. Zainteresowanym chętnie odpowiem na wszelkie pytania... Zresztą niezainteresowanym również ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
wafi
Ortografailure
Posty: 295

Post autor: wafi »

co to Necromundowej? :P

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

wafi pisze:co to Necromundowej? :P
Necromunda, Necromundy, Necromundowy, Necromundowa, Necromundowej...
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

wafi pisze:co to Necromundowej? :P
ignorant albo dziecko - innego wytlumaczenia nie widze :badgrin:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
wafi
Ortografailure
Posty: 295

Post autor: wafi »

dobra dobra, na żartach sie nie znacie :)

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

wafi pisze:dobra dobra, na żartach sie nie znacie :)
NIE :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wertus
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wertus »

a przewdujecie możliwość nauki ( jak to powiedzieć co by nie było po Polskiemu tylko po Polsku ) .... gry w nekronunde? sporo dobrego o tym systemie słyszałem ale nigdy nie dane mi było w to grać

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wertus pisze:a przewdujecie możliwość nauki ( jak to powiedzieć co by nie było po Polskiemu tylko po Polsku ) .... gry w nekronunde? sporo dobrego o tym systemie słyszałem ale nigdy nie dane mi było w to grać
Jeśli nie masz dość naszych mord po weekendzie, to możesz też i z nami...
Acz mój gang dopiero posprejowany został.

Awatar użytkownika
Wertus
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wertus »

to i tak jest szanowna pani bardziej zaawansowana niż ja bo ja mam tylko figsy do mordy ( nota bena kompletuje szczurki i mam pomysła na wózek który mam nadzieję przyćmi swą pomysłowośćią kunszt wykonania pani karety :) ) a tak generalnie to w następny weekend się do was wybieram? przygarniecie kropka?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Wertus pisze:a przewdujecie możliwość nauki ( jak to powiedzieć co by nie było po Polskiemu tylko po Polsku ) .... gry w nekronunde? sporo
W nekronude? Brzmi.... fascynujaco. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wertus pisze:to i tak jest szanowna pani bardziej zaawansowana niż ja bo ja mam tylko figsy do mordy ( nota bena kompletuje szczurki i mam pomysła na wózek który mam nadzieję przyćmi swą pomysłowośćią kunszt wykonania pani karety :) ) a tak generalnie to w następny weekend się do was wybieram? przygarniecie kropka?
W następny weekend to ja nie wiem, co będzie ani gdzie - pamiętaj, że jesteśmy w trakcie załatwiania nowego lokalu, jako że Mokotowska poszła się kochać. A z wózkiem to zobaczymy, czy dasz radę, musiałbyś być niezły per-Wertus żeby stworzyć coś bardziej bluźnierczego ;)
Ale przygarnąć Ciebie - jak tylko będzie możliwość, to zawsze :D

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Widzę, że się jakaś zorganizowana necro-akcja szykuje...

To dobrze - może mnie to zmobilizuje do przeczytania zasad oraz do złożenia i pomalowania moich enforcerów, a w końcu wreszcie do zagrania :).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Odkleiłem oba tematy sklepowe, niech się teraz opierają po prostu na ruchu w temacie ;)

Nauczy mnie ktoś pykać w tę Necromundę? Bo wciąż o tym słyszę i czytam, niektóre figurki nawet fajne, a pograć nie ma z kim.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze: Nauczy mnie ktoś pykać w tę Necromundę? Bo wciąż o tym słyszę i czytam, niektóre figurki nawet fajne, a pograć nie ma z kim.
Jak to nie ma z kim, jak jest? Jak pomaluję gang... na razie mam niedużo figurek więc szybko pójdzie ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

to moze i ja wyciagne ma bitches? :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Moi Państwo

Cieszy mnie przeogromnie tak żywe zainteresowanie najlepszym system GW. Wszyscy są mile widziani, chociaż przyznam, że pierwsza Kampania była pomyślana jako sposób na skonsolidowanie starych wyjadaczy, następna zaś - jako dobrze prosperująca (mam nadzieję :) ) liga.

Mimo to jeśli okaże się, że odsetek "początkujących" póki co nie będzie znaczny - zaprosimy wszystkich chętnych.

Na pewno przy okazji kampanii będzie można zorganizować sesje treningowe i wdrożyć juvesów ;)

Także pytanie - kto z chętnych jest noobem ;) a kto kumatym :) ?
Ostatnio zmieniony 16 paź 2007, o 21:47 przez Kruti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kruti pisze: Cieszy mnie przeogromnie tak żywe zainteresowanie najlepszym system GW.
PRAWIE najlepszym, bo nie o Mordheimie mówimy ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szaman znowu będzie szydził, ale... jutro o 17 wreszcie wpadnę do SŚ, na bitewkę w wh40k z Mariosem. Z racji że będzie klimat, to chętnie byśmy od razu kogoś podpytali o Necromundę :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Skavenblight pisze:
Kruti pisze: Cieszy mnie przeogromnie tak żywe zainteresowanie najlepszym system GW.
PRAWIE najlepszym, bo nie o Mordheimie mówimy ;)
O Pani ;) - nie wiesz o czym mówisz :lol2: . Powiem to językiem forum Border Princes - Mordheim ssie bardziej niż Neromunda :mrgreen:

A tak poważnie - z całym szacunkiem do Mordheima (choć niewielkim -przyznam szczerze ;) ) - powrównanie tych systemów to jak mówienie o Pszczółce Mai, że to manga. Poziom komplikacji, możliwości rozwoju, nieliniowości i niepowtarzalności schematów, rpgowości :) i dobrej zabawy przemawia zdecydowanie za starszą siostrą. Przypomnę tylko, że zasady Necromundy opierają się jeszcze na drugoedycyjnej czterdziestce (!) i od lat (piętnastu bodajże) zostały zmienione kosmetycznie (a i to duże słowo).
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja jestem obcykany z fluffu i mam figurki. nigdy nie gralem i nigdy nie czytalem zasad :mrgreen:

BTW moze jednak wydzielic ten temat? zaczyna miec coraz mniej wspolnego ze Starym Swiatem...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ