Prywatne Wiadomości

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Prywatne Wiadomości

Post autor: Piotr3K »

Nie wiem czy coś jest z forum (np. jakiś błąd) czy co, ale wiadomości jakoś nie chcą mi się wysyłać :evil:
Wczoraj o 19 wysłałem wiadomość i jeszcze dzisiaj rano nie jest wysłana, tylko czeka w do wysłania.
To normalne czy jakiś error?

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Z mojej w miarę skromnej wiedzy wynika, że wiadomość pozostanie w "do wysłania" dopóki osoba, do które napisałeś nie wejdzie na forum i się nie zaloguje.
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

... i danej wiadomości nie przeczyta.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Aha, tak myślałem że tak może być, ale widziałem że adresat później pisał jakiegoś posta na forum a wiadomość się nie wysłała, pewnie nie przeczytał :P
Thx

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Tomash pisze:... i danej wiadomości nie przeczyta.
haha! Więc to tak ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanabishi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: Hanabishi »

Tak, tylko, ze ja wyslalem do paru osob PMki, byli w tym czasie na BP i dostali je na drugi dzien :S
(przez to ominely tanie demony do kupienia :evil: )
Obrazek

Awatar użytkownika
KaRcio_we
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: KaRcio_we »

Mam niecierpiące złowki pytanie... Czy jeżeli napisałem PMke i była ona w folderze "Do wysłania" i ją usunąłem to czy dojdzie do adresata?? ;) Czy przepada??

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Z tego co pamiętam, to adresat dostaje powiadomienie o nowej wiadomości ale samej wiadomości nie zostaje.

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

a u mnie wystąpił jakiś błąd chyba , bo ktoś mi odpisał takie cos

Witam.
Przepraszam za brak rychłej odpowiedzi, ale niestety w tym tygodniu nie dam rady się tym zająć. Biorę figurki na Wrocław, więc będą tam do obejżenia. Natomiast po powrocie zrobię i wrzucę fotki tego co mi zostanie.

Pozdrawiam
Holan

mysle sobie o co chodzi , patzre ponizej i okazało sie ze ja wysłałem mu takie cos

oj to jakaś pomyłka, ja nic do ciebie nie wysyłałem , ale widze ze cos było wysłane, jakis blad na forum

otrzymałeś cos takiego

Wątek wiadomości: Re: Wyprzedaż po latach składowania ;-) (VC,DoW,Empire,Lizzi)
Folder: Nieznany folder
Do tego co wyżej wymienione mam jeszcze trochę swarmów różnego rodzaju, trochę plastikowych zombiaków, oraz szkieletów, tak konnych jak i pieszych. Poza tym mam jeszcze trochę koników do różnych armii.
Jak jakieś pytania, to w temacie, a oferty poproszę na Priva.
mozna dokladniej co po ile i w jakim stanie?

a tytuł wiadomości to
Re: Wyprzedaż po latach składowania ;-) (VC,DoW,Empire,Lizzi)


to nie jest mój temat :(

czyżby były jakieś błędy nie tylko u mnie ??
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

ODPOWIEDZ